Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODJINUD

Příspěvky

PRO VŠECHNY STATEČNÉ A SILNÉ ŽENY, KTERÉ SE CÍTÍ OKRADENY O SVÉ ŽENSTVÍ PO OPERACI

19. 10. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Ženu nečiní ženou stav jejího těla, to zda má všechny orgány, které takzvaně reprezentují ženství. Ženu ženou dělá její srdce a naladění její duše. Oči plné lásky, kterýma se dívá na svět. Něha pohlazení jejích rukou. Úsměv, kterým učiní svět vřelejším místem. 

 

Jak traumata pomáhají vytvářet Novou Zem

18. 10. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Všechna traumata, která jste zažili, tak pomohla budovat lepší svět jak pro vás jako jednotlivce, tak pro lidstvo jako celek. Každý z vás ještě před inkarnací na Zem věděl, že si určitou míru traumatických zážitků prožijete, abyste si ujasnili, co vlastně chcete tvořit. Co nás ale ohromilo, bylo, jak moc jste se v rámci svých životů na Zemi rozhodli trpět.

 

GRIEF MELTS - HLUBOKÝ ŽENSKÝ SMUTEK SE ROZPOUŠTÍ

13. 9. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Každý jeden z nás dal svolení k hlubokým prožitkům spojeným se smutkem, chladem ve vztazích, v ženských tělech, k oslabení, aby se v čase naplnění změnila realita do radostné oslavy života, důvěry. Bez toho předchozího by to nyní nemělo takovou sílu
Krásný den v deštivém a přesto „slunečním“ čase,
článek, který sdílím, se nedotýká jen žen, je kolektivní.
Dávný smutek v tělech žen ovlivňuje veškeré vztahy.
Kde se vzal?
Pochází z vyhoštění, potlačení, ztrát. Těch pojmenování, názvů by byla celá řada. Kde je však počátek?

 

Proč mě budoucnost nezajímá?

2. 9. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Vzpomínám si na ten okamžik, kdy jsem řekl: „A dost! Seru na to! To jsou furt kecy, že dostaneme odměny a dary, a kde nic, tu nic! Končím! Klidně si ty schopnosti zase vemte, je mi to jedno! Tohle je můj život a já už takhle žít nechci!“ Neskutečně se mi ulevilo, spadla ze mě obrovská tíha. V tu chvíli jsem to ještě nevěděl — prožil jsem okamžik probuzení, převzetí opratí, rozhodnutí vzít svůj život do svých rukou. Nespoléhat se už na berličky a pomocné ručičky. Nečekat, že mi něco samo spadne do klína. Proto mě budoucnost nezajímá. Protože je v mých rukách — já ji tvořím. Tvořím ji teď, v přítomnosti. Svými činy, svými rozhodnutími, svými slovy, svými myšlenkami.

 

Zdroje léčivých energií

1. 9. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Dospěli jsme do vývojové etapy lidstva, která nám umožňuje poznávání a následné užívání různých metod léčení druhých, včetně poznávání části léčivého energetického potenciálu Prvotního Zdroje Bezpodmínečné Lásky. Bylo nám nabídnuto přijmout léčivé energie různých stupňů intenzity, vibrací a naložit s nimi nejenom dle svého vědomí, vědění a svědomí, ale i dle předem "někým" stanovených postupů, metodik a cílů.

 

Veliké změny začínají vámi

20. 8. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Najděte si svou vlastní pravdu, dostaňte se do souladu se svou osobní silou – staňte se svou vlastní autoritou.

 

Skvělá zpráva od Inelie Benz

12. 8. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Mnoho lidí předpovídalo, že se na Zemi přihodí významná událost, změna a posun. Interpretace podoby tohoto posunu se v jednotlivostech týkajících se rozsahu a povahy velmi lišila v závislosti na tom, kdo ji jak cítil či viděl. Já osobně jsem neměla pocit, že by měla být nějak výrazně rozeznatelná, ani jsem ji nechápala jako něco „fantastického“, v pozitivním či v negativním smyslu, škále a rámci. Za sebe bych řekla, že práce nás všech, kteří se zajímáme o vyšší frekvenci zkušenosti fyzického, tělesného bytí na Zemi, je spíše drobným každodenním úsilím, od jednoho okamžiku ke druhému, ze dne na den. To ztělesňuje nové paradigma v našich životech a tělech.
 

DŮVĚŘUJTE A ZŮSTAŇTE VĚRNI SAMI SOBĚ

27. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Vaše cesta je velmi jedinečná, pro mnohé nepochopitelná a nepochopena. Nechtějte, aby chápali. Nejsou ještě toho schopni. Respektujte jejich nepochopení, ale nevzdávejte se. Jděte dál a důvěřujte.

 

DOMÁCÍ A ZAHRANIČNÍ SPIRITUALITA

23. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

I my máme naši vlastní duchovní cestu. Ačkoliv jsme naše bohy na nějaký čas zapomněli, dnes už je možnost, navrátit se zpátky k našim kořenům – k vílám studánek, k lesním duchům, ke zvířatům síly, a samozřejmě k našim bohům.

 

Tvůj partner je dar

14. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Neexistuje větší dar než tady prostě jenom být. 

Dar není nikdy vázán na podmínky, jinak by to byl výhradně obchod. Láska se nedá koupit nebo vynutit. To nejlepší, co nyní můžeme udělat, je radovat se z toho, že je náš partner s námi. A jeho přítomnost s vděčností přijímat.