Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODJINUD

Příspěvky

Vize světla aneb Velikonoce přinesou světlo na planetu Zemi

18. 3. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Viděla jsem silné paprsky světla, dopadající na Zemi a obrazy toho, co se odehrávalo. Planeta Země se měnila ve světelnou kouli. Světelná energie byla silná a působila na srdeční čakru a naplňovala láskou všechno....viděla jsem i jakousi paniku mezi lidmi....shora se planeta Země měnila ve svítící kouli a tmavé skvrny mizely a s nimi i některá místa na Planetě....byl to velmi silný prožitek, ne konce světa, ale nového počátku.. Planeta Země zvedá svoje vibrace – byla pozvednuta do vyšších vibrací, několikanásobně vyšších než teď.

 

ANO, DĚTI TO VŠECHNO VÍ...

21. 1. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Vesmír vede lidi v harmonii ale oni neslyší - říká toto je dobré a oni na to - není, my tu žijeme my to vidíme lépe než Ty - jde to skrze naše fyzické prožitky - Vesmír říká - právě proto to vidíte zaujatě ovlivněni svými osobními prožitky a "perete" se mezi sebou - Lidé říkají ne, ne, ne a neee...

 

Opravdu chcete hrát tyhle hry?

20. 1. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Drahé sestry, drazí bratři.. Klidně hrajte všechny možné hry, jen Vás prosím, hrajte fairplay. Nedávejte nízkou energii strachu a zlosti do her, které nejsou Vaše. Jsou samy o sobě již dost nízké. Nepřistupujte na zlo, které se šíří. Chcete-li volit, prostě vyberte (klidně i srdcem, když to říkáte) a dejte svůj hlas. 

 

KTO SOM?

3. 1. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Som si Vedomý, že Ja Som Človek – stvorený na obraz Stvoriteľa Boha Otca-Matky a tak nesiem Jeho Silu v SEBE a Jeho Sila je aj všade, vo všetkom a vo všetkých Bytostiach a Ľuďoch okolo mňa...  Uvedomujem Si, že Ja Som Zdravie, Láska, Šťastie, Radosť, Hojnosť, Tvorivosť a s Tým v mojich pocitoch Tvorím pre Seba i pre všeobecné Blaho obraz Jednoty, Harmónie, Novej Zeme ...

 

Prezidentské projasnění

28. 12. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Jedna věc jsou totiž názory jednotlivých uchazečů, jejich morální kredit či charisma a druhá věc je, jestli na to, aby prezidentský úřad zastávali dobře, mají energetický potenciál.

 

Živočišný systém

3. 12. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Zvířata mají svůj vlastní druh energie a některá z nich dokonce mají vlastní druh zvířecí duchovní skupiny. Zvířata jsou na planetě z několika důvodů. Avšak všechna jsou na planetě jako součást rovnováhy Gaii a mnohé jako přátelé lidí. Nesou v sobě životní energii pro Zemi a někdy jsou zde kvůli lásce.

 

Reinkarnace domácích mazlíčků – systém Gaii ve spojení s člověkem

30. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Existují dokonce i zvířata, která mají určeno, že se budou reinkarnovat, zejména ta, která to dělají pro vás jako pro lidi. Ale přesto nemají duše jako vy a nemají božskou jiskru jako vy. Jejich životní cyklus je cyklem lásky pro vaši podporu, neboť  všechny systémy planety se točí kolem vás. 

 

DAR ČÍSEL 11:11 – OBDAROVÁNÍ VÁMI

10. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Není třeba se nadměrně poutat k významu 11:11, protože tato vibrace se filtruje do vašich realit. Popravdě, energetický obsah těchto čísel s vámi stále pracuje a přibližuje vás do bodu klíčového sblížení vibrace 11:11, kde budete aktivováni na hluboké úrovni.

 

Vysledování skutečnosti, nespoutané Já

5. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Mnoho žen se léčí ze svých komplexů být za každé okolnosti hodná, kdy bez ohledu na to, co cítily, bez ohledu na to, kdo jim ublížil, reagovaly velice mile. I když se možná přes den příjemně usmívaly, v noci skřípaly zuby jako zvěř – Jaga v jejich duši bojovala o vyjádření. Vyhrožuje, ale je vždy spravedlivá.

To, že se této síly bojí muži, není tak důležité, jako to, že tolik žen se bojí ženské síly. Být silné neznamená vypínat svaly. Znamená to setkat se s vlastním duševnem, aniž bychom před ním utíkaly, svým vlastním způsobem aktivně žít s divokou povahou. Znamená to být schopny se učit, být schopny se postavit za to, co známe. Znamená to povstat a žít.

 

Magnetizmus planety sílí, vyplavuje emoční tíhy

2. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Dnešní energie planety si očistu emocí žádá,
mnoho lidí nepohodou i nemocemi strádá.
Magnetizmus planety sílí, vyplavuje emoce a tíhy,
aby čistá duše získala prostor a více vlastní síly.
To vše abychom své emoce a sebe pochopili
a svůj život smysluplně uchopili,
zbavili se starých programů, návyků a negací,
to je cesta, ke zbavení se nepohody i nemocí.
Jedná se o proces vaší osobní proměny,

každý je zodpovědný za život a zdraví svoje,
neuvědomovali jste si dříve,
že přijaté programy ovlivňují vaše chování a postoje ve velké míře
.