Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODJINUD

Příspěvky

Veliké změny začínají vámi

20. 8. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Najděte si svou vlastní pravdu, dostaňte se do souladu se svou osobní silou – staňte se svou vlastní autoritou.

 

Skvělá zpráva od Inelie Benz

12. 8. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Mnoho lidí předpovídalo, že se na Zemi přihodí významná událost, změna a posun. Interpretace podoby tohoto posunu se v jednotlivostech týkajících se rozsahu a povahy velmi lišila v závislosti na tom, kdo ji jak cítil či viděl. Já osobně jsem neměla pocit, že by měla být nějak výrazně rozeznatelná, ani jsem ji nechápala jako něco „fantastického“, v pozitivním či v negativním smyslu, škále a rámci. Za sebe bych řekla, že práce nás všech, kteří se zajímáme o vyšší frekvenci zkušenosti fyzického, tělesného bytí na Zemi, je spíše drobným každodenním úsilím, od jednoho okamžiku ke druhému, ze dne na den. To ztělesňuje nové paradigma v našich životech a tělech.
 

DŮVĚŘUJTE A ZŮSTAŇTE VĚRNI SAMI SOBĚ

27. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Vaše cesta je velmi jedinečná, pro mnohé nepochopitelná a nepochopena. Nechtějte, aby chápali. Nejsou ještě toho schopni. Respektujte jejich nepochopení, ale nevzdávejte se. Jděte dál a důvěřujte.

 

DOMÁCÍ A ZAHRANIČNÍ SPIRITUALITA

23. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

I my máme naši vlastní duchovní cestu. Ačkoliv jsme naše bohy na nějaký čas zapomněli, dnes už je možnost, navrátit se zpátky k našim kořenům – k vílám studánek, k lesním duchům, ke zvířatům síly, a samozřejmě k našim bohům.

 

Tvůj partner je dar

14. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Neexistuje větší dar než tady prostě jenom být. 

Dar není nikdy vázán na podmínky, jinak by to byl výhradně obchod. Láska se nedá koupit nebo vynutit. To nejlepší, co nyní můžeme udělat, je radovat se z toho, že je náš partner s námi. A jeho přítomnost s vděčností přijímat.

 

Sami si to volíme

8. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Transformácia vedomia môže ísť cez bolesť, alebo ľahúčko cez radosť.
Je to výsostná voľba duše a záleží na mnohých okolnostiach, ktoré vyústia do vedomej voľby v živej prítomnosti.

 

„Ty nejsi normální?!“

1. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

BÝT NORMÁLNÍ je mnoha faktory podmíněný kolektivní status, různě formovaný společenskými přežitky, což deformuje jedinečnost a osobitost „nesvobodných a frustrovaných“ lidských bytostí. Přitom normami stanovená normálnost té které skupiny, nebo jednotlivých národů, se mnohdy diametrálně odlišuje. Přestože v sobě lidé mají ohromnou sílu, velký potenciál životní energie, přesto je velice snadné pro politické systémy vytvořit kdykoliv a kdekoliv systém totalitní. Ovčí povaha člověka je dána sklonem k pohodlnosti a lenosti, nechat se vést zavedenými (ideologickými) systémy a (náboženskými) dogmaty je přece pohodlné.

 

Tajemství, které se ukrývá za čísly 3, 6 a 9 je odhaleno

30. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

„Pokud jste poznali velkolepost čísel 3, 6 a 9, měli byste mít klíč k vesmíru.“ – Nikola Tesla

 

Rozširovanie hraníc vedy

29. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Rodáčka  z Bánoviec prednášala na jednej z najprestížnejších unvierzít sveta - Yale University, USA.

 

Typy duší a okolnosti, za kterých se inkarnují

19. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Duše všech lidí nejsou stejné. Každá duše nese jinou část (aspekt), boží energie, každá má jiný způsob sebevyjádření, energetického projevu, jinou cestu. Přesto všechny tyto energie dohromady do sebe zapadají a tvoří boží organismus, celek.