Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODJINUD

Příspěvky

Kdyby Nebesa uměla mluvit

19. 6. 2018

| Rubrika: ODJINUD

„Lidé, i vy jste naše děti a i my vás opravdu moc milujeme. A stále věříme a doufáme, že se všichni dříve či později probudíte a pochopíte to, kdo ve skutečnosti jste a odkud pocházíte. I to, co už někteří z vás chápou. Že jste to vy, ne vaše planeta Země, kdo se musí změnit, své myšlenky, své postoje, své chování.

 

Kdyby Země uměla mluvit

9. 6. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Neumíte už vůbec milovat, vědomě milovat, což znamená být v souladu nejen se sebou, ale s lidmi kolem sebe, prostředím a se mnou.

Váš zdravý rozum jste si zcela přeprogramovali, abyste sami před sebou zakryli svou chamtivost.

 

KRYSTALY STRÁŽCI ZEMĚ

12. 4. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Krystaly Strážců Země jsou obrovsky velké krystaly křišťálu, které začaly být lokalizovány na planetě v roce 1986. Tyto majestátné exempláře světla byly přivedeny na povrch země vědomými dělníky. Jejich délka je průměrně jeden a půl až dva metry a váží tři až čtyři tisíce kilogramů. Tyto masivní krystaly jsou těženy z hloubky jednoho až dvou metrů, a dokonce i ve velmi horkých slunečných dnech jsou na dotek studené jako led.  

 

Vize světla aneb Velikonoce přinesou světlo na planetu Zemi

18. 3. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Viděla jsem silné paprsky světla, dopadající na Zemi a obrazy toho, co se odehrávalo. Planeta Země se měnila ve světelnou kouli. Světelná energie byla silná a působila na srdeční čakru a naplňovala láskou všechno....viděla jsem i jakousi paniku mezi lidmi....shora se planeta Země měnila ve svítící kouli a tmavé skvrny mizely a s nimi i některá místa na Planetě....byl to velmi silný prožitek, ne konce světa, ale nového počátku.. Planeta Země zvedá svoje vibrace – byla pozvednuta do vyšších vibrací, několikanásobně vyšších než teď.

 

ANO, DĚTI TO VŠECHNO VÍ...

21. 1. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Vesmír vede lidi v harmonii ale oni neslyší - říká toto je dobré a oni na to - není, my tu žijeme my to vidíme lépe než Ty - jde to skrze naše fyzické prožitky - Vesmír říká - právě proto to vidíte zaujatě ovlivněni svými osobními prožitky a "perete" se mezi sebou - Lidé říkají ne, ne, ne a neee...

 

Opravdu chcete hrát tyhle hry?

20. 1. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Drahé sestry, drazí bratři.. Klidně hrajte všechny možné hry, jen Vás prosím, hrajte fairplay. Nedávejte nízkou energii strachu a zlosti do her, které nejsou Vaše. Jsou samy o sobě již dost nízké. Nepřistupujte na zlo, které se šíří. Chcete-li volit, prostě vyberte (klidně i srdcem, když to říkáte) a dejte svůj hlas. 

 

KTO SOM?

3. 1. 2018

| Rubrika: ODJINUD

Som si Vedomý, že Ja Som Človek – stvorený na obraz Stvoriteľa Boha Otca-Matky a tak nesiem Jeho Silu v SEBE a Jeho Sila je aj všade, vo všetkom a vo všetkých Bytostiach a Ľuďoch okolo mňa...  Uvedomujem Si, že Ja Som Zdravie, Láska, Šťastie, Radosť, Hojnosť, Tvorivosť a s Tým v mojich pocitoch Tvorím pre Seba i pre všeobecné Blaho obraz Jednoty, Harmónie, Novej Zeme ...

 

Prezidentské projasnění

28. 12. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Jedna věc jsou totiž názory jednotlivých uchazečů, jejich morální kredit či charisma a druhá věc je, jestli na to, aby prezidentský úřad zastávali dobře, mají energetický potenciál.

 

Živočišný systém

3. 12. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Zvířata mají svůj vlastní druh energie a některá z nich dokonce mají vlastní druh zvířecí duchovní skupiny. Zvířata jsou na planetě z několika důvodů. Avšak všechna jsou na planetě jako součást rovnováhy Gaii a mnohé jako přátelé lidí. Nesou v sobě životní energii pro Zemi a někdy jsou zde kvůli lásce.

 

Reinkarnace domácích mazlíčků – systém Gaii ve spojení s člověkem

30. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Existují dokonce i zvířata, která mají určeno, že se budou reinkarnovat, zejména ta, která to dělají pro vás jako pro lidi. Ale přesto nemají duše jako vy a nemají božskou jiskru jako vy. Jejich životní cyklus je cyklem lásky pro vaši podporu, neboť  všechny systémy planety se točí kolem vás.