Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODJINUD

Příspěvky

DAR ČÍSEL 11:11 – OBDAROVÁNÍ VÁMI

10. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Není třeba se nadměrně poutat k významu 11:11, protože tato vibrace se filtruje do vašich realit. Popravdě, energetický obsah těchto čísel s vámi stále pracuje a přibližuje vás do bodu klíčového sblížení vibrace 11:11, kde budete aktivováni na hluboké úrovni.

 

Vysledování skutečnosti, nespoutané Já

5. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Mnoho žen se léčí ze svých komplexů být za každé okolnosti hodná, kdy bez ohledu na to, co cítily, bez ohledu na to, kdo jim ublížil, reagovaly velice mile. I když se možná přes den příjemně usmívaly, v noci skřípaly zuby jako zvěř – Jaga v jejich duši bojovala o vyjádření. Vyhrožuje, ale je vždy spravedlivá.

To, že se této síly bojí muži, není tak důležité, jako to, že tolik žen se bojí ženské síly. Být silné neznamená vypínat svaly. Znamená to setkat se s vlastním duševnem, aniž bychom před ním utíkaly, svým vlastním způsobem aktivně žít s divokou povahou. Znamená to být schopny se učit, být schopny se postavit za to, co známe. Znamená to povstat a žít.

 

Magnetizmus planety sílí, vyplavuje emoční tíhy

2. 11. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Dnešní energie planety si očistu emocí žádá,
mnoho lidí nepohodou i nemocemi strádá.
Magnetizmus planety sílí, vyplavuje emoce a tíhy,
aby čistá duše získala prostor a více vlastní síly.
To vše abychom své emoce a sebe pochopili
a svůj život smysluplně uchopili,
zbavili se starých programů, návyků a negací,
to je cesta, ke zbavení se nepohody i nemocí.
Jedná se o proces vaší osobní proměny,

každý je zodpovědný za život a zdraví svoje,
neuvědomovali jste si dříve,
že přijaté programy ovlivňují vaše chování a postoje ve velké míře
.

 

POSVÁTNÝ VÝZNAM CELISTVÉ ŽENSKÉ SEXUÁLNÍ PŘIROZENOSTI

24. 10. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Moudré Ženy, Probuzené Ženy, Opravdové Ženy – vaše sexualita je všemocná, tvořivá, hluboce léčivá, nesmírně posvátná a zářivá síla ve vás. Svět ani neví, jak hluboké, záhadné a transformující jsou vaše síly sexuálního probuzení a léčení. Tyto síly byly celé věky uzamčeny – drženy v bezpečí a chráněny v Srdci Bohyně – až do teď.

 

PRO VŠECHNY STATEČNÉ A SILNÉ ŽENY, KTERÉ SE CÍTÍ OKRADENY O SVÉ ŽENSTVÍ PO OPERACI

19. 10. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Ženu nečiní ženou stav jejího těla, to zda má všechny orgány, které takzvaně reprezentují ženství. Ženu ženou dělá její srdce a naladění její duše. Oči plné lásky, kterýma se dívá na svět. Něha pohlazení jejích rukou. Úsměv, kterým učiní svět vřelejším místem. 

 

Jak traumata pomáhají vytvářet Novou Zem

18. 10. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Všechna traumata, která jste zažili, tak pomohla budovat lepší svět jak pro vás jako jednotlivce, tak pro lidstvo jako celek. Každý z vás ještě před inkarnací na Zem věděl, že si určitou míru traumatických zážitků prožijete, abyste si ujasnili, co vlastně chcete tvořit. Co nás ale ohromilo, bylo, jak moc jste se v rámci svých životů na Zemi rozhodli trpět.

 

GRIEF MELTS - HLUBOKÝ ŽENSKÝ SMUTEK SE ROZPOUŠTÍ

13. 9. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Každý jeden z nás dal svolení k hlubokým prožitkům spojeným se smutkem, chladem ve vztazích, v ženských tělech, k oslabení, aby se v čase naplnění změnila realita do radostné oslavy života, důvěry. Bez toho předchozího by to nyní nemělo takovou sílu
Krásný den v deštivém a přesto „slunečním“ čase,
článek, který sdílím, se nedotýká jen žen, je kolektivní.
Dávný smutek v tělech žen ovlivňuje veškeré vztahy.
Kde se vzal?
Pochází z vyhoštění, potlačení, ztrát. Těch pojmenování, názvů by byla celá řada. Kde je však počátek?

 

Zdroje léčivých energií

1. 9. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Dospěli jsme do vývojové etapy lidstva, která nám umožňuje poznávání a následné užívání různých metod léčení druhých, včetně poznávání části léčivého energetického potenciálu Prvotního Zdroje Bezpodmínečné Lásky. Bylo nám nabídnuto přijmout léčivé energie různých stupňů intenzity, vibrací a naložit s nimi nejenom dle svého vědomí, vědění a svědomí, ale i dle předem "někým" stanovených postupů, metodik a cílů.

 

Skvělá zpráva od Inelie Benz

12. 8. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Mnoho lidí předpovídalo, že se na Zemi přihodí významná událost, změna a posun. Interpretace podoby tohoto posunu se v jednotlivostech týkajících se rozsahu a povahy velmi lišila v závislosti na tom, kdo ji jak cítil či viděl. Já osobně jsem neměla pocit, že by měla být nějak výrazně rozeznatelná, ani jsem ji nechápala jako něco „fantastického“, v pozitivním či v negativním smyslu, škále a rámci. Za sebe bych řekla, že práce nás všech, kteří se zajímáme o vyšší frekvenci zkušenosti fyzického, tělesného bytí na Zemi, je spíše drobným každodenním úsilím, od jednoho okamžiku ke druhému, ze dne na den. To ztělesňuje nové paradigma v našich životech a tělech.
 

DŮVĚŘUJTE A ZŮSTAŇTE VĚRNI SAMI SOBĚ

27. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Vaše cesta je velmi jedinečná, pro mnohé nepochopitelná a nepochopena. Nechtějte, aby chápali. Nejsou ještě toho schopni. Respektujte jejich nepochopení, ale nevzdávejte se. Jděte dál a důvěřujte.