Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODJINUD

Příspěvky

Tvůj partner je dar

14. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Neexistuje větší dar než tady prostě jenom být. 

Dar není nikdy vázán na podmínky, jinak by to byl výhradně obchod. Láska se nedá koupit nebo vynutit. To nejlepší, co nyní můžeme udělat, je radovat se z toho, že je náš partner s námi. A jeho přítomnost s vděčností přijímat.

 

Sami si to volíme

8. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Transformácia vedomia môže ísť cez bolesť, alebo ľahúčko cez radosť.
Je to výsostná voľba duše a záleží na mnohých okolnostiach, ktoré vyústia do vedomej voľby v živej prítomnosti.

 

„Ty nejsi normální?!“

1. 7. 2017

| Rubrika: ODJINUD

BÝT NORMÁLNÍ je mnoha faktory podmíněný kolektivní status, různě formovaný společenskými přežitky, což deformuje jedinečnost a osobitost „nesvobodných a frustrovaných“ lidských bytostí. Přitom normami stanovená normálnost té které skupiny, nebo jednotlivých národů, se mnohdy diametrálně odlišuje. Přestože v sobě lidé mají ohromnou sílu, velký potenciál životní energie, přesto je velice snadné pro politické systémy vytvořit kdykoliv a kdekoliv systém totalitní. Ovčí povaha člověka je dána sklonem k pohodlnosti a lenosti, nechat se vést zavedenými (ideologickými) systémy a (náboženskými) dogmaty je přece pohodlné.

 

Tajemství, které se ukrývá za čísly 3, 6 a 9 je odhaleno

30. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

„Pokud jste poznali velkolepost čísel 3, 6 a 9, měli byste mít klíč k vesmíru.“ – Nikola Tesla

 

Typy duší a okolnosti, za kterých se inkarnují

19. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Duše všech lidí nejsou stejné. Každá duše nese jinou část (aspekt), boží energie, každá má jiný způsob sebevyjádření, energetického projevu, jinou cestu. Přesto všechny tyto energie dohromady do sebe zapadají a tvoří boží organismus, celek.

 

Typy duší a tělesný vzhled

9. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Obecně se dá říct, že zásadní vliv na konstituci těla má, zda se jedná o duši s komplexnější energií, která drží pole možností a spojuje rozmanité energetické kvality v jeden celek, nebo se jedná o duši specialisty, který se zaměřuje na dílčí témata.

Čím je duše komplexnější, energeticky více "do šířky", tím je větší pravděpodobnost, že i tělo bude mít tendenci být širší a mohutnější. 

 

Bashar – Definice (slovník pojmů)

24. 5. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Odpuštění není „akcí“. Je to ukončení nekonečného obviňování někoho za něco. Protože obviňování vyžaduje energii – a odpuštění je ukončením této akce – je mnohem jednodušší odpustit než pokračovat v obviňování ostatních nebo sebe sama. Takže šetřete energii! Odpouštějte!