Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

Časoprostor, teorie relativity a kvantová fyzika.

1. 6. 2017

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

Tři pojmy, které většina lidí vnímá jako něco těžko pochopitelného, něco co v běžném životě není nutné chápat, ani vnímat, něco co je doménou vědců, kteří jsou jaksi více podivínsky inteligentní. Dnes si ukážeme jak filosofie Vesmíru jednoduše a logicky převrací staré, nadřazené myšlení. Tři pojmy, které prezentují tři základní zákonitosti našeho běžného, každodenního života. Tři pojmy, které začneme vnímat a chápat tak, že se stanou počátkem našeho základního vzdělávání již ve velmi raném věku.

 

TRANSFORMAČNÍ ZMĚNY V ROCE 2017

4. 6. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Nastal čas činu a skutku. Doba tzv. přípravné fáze je pryč. Informací bylo roky podáváno dopředu mnoho. Nastal čas materializace. To co bylo čitelné dříve z jemnohmotného světa pro některé jedince a ostatní lidé to nevnímali a necítili, JE dnes připravené pro všechny. Nehledejte složitost, hledejte jednoduchost. Jednoduše vyjádřeno slovem ŽIJTE.

 

PŘIJETÍ TEMNOTY V ŽIVOTĚ

4. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Často jsme však velmi vzdálení skutečné podstatě toho celého. Temnota není nic špatného, není to ani nic zlého a něco, z čeho bychom měli mít strach. Temnotu bych mohla nazvat i hustotou, hutností, hmotou. Proč z ní ihned vytvářet přízraky….v přízraky se temnota proměňuje právě ve chvíli, kdy jí začneme odmítat, kdy ji NEPŘIJÍMÁME.

 

Život nikdy nekončí

5. 6. 2017

| Rubrika: FILMY, DOKUMENTY

Život nikdy nekončí / Cartagena CZ, celý film, český dabing

 

ZASE TY PENÍZE

6. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Jakmile si totiž budeme sami sebe vážit, uvědomíme si co chceme a budeme s tím náležitě pracovat, dostaneme od života nebo chceme-li od Vesmíru vše, po čem toužíme. Ale i to má své zákonitosti a zásady, které musíme dodržovat. Neznalost Vesmírných zákonů nikoho neomlouvá a každý si přebírá vše, co si vytvoří.

 

NOVÉ PARADIGMA V NAŠEM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

7. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vesmírné ukotvení, které nazýváte NEBE NA ZEMI, je již součástí reality, kterou můžete skrze vaše vlastní životy individuálně začít plně žít a dle zákonu rezonance spolutvořit s těmi, pro které jste byli v novém paradigma předurčeni. Můžete nazývat i toto období, OBDOBÍM VYVOLENÝCH, protože v éterické mřížce planety jsou již všechny informační kódy, které nyní sestupují skrze jednotlivce do hmoty.

 

VYMĚŘENÝ ČAS lidstva podle Chico Xaviera - dokument

7. 6. 2017

| Rubrika: FILMY, DOKUMENTY

Chico Xavier, slavný brazilský jasnovidec, médium a léčitel předpověděl, že přijde čas, kdy lidstvo pochopí, že není "samo" a že se postupně staneme součástí VELKÉ KOSMICKÉ RODINY. - Dokument se formou rozhovorů zabývá předpověďmi Chico Xaviera budoucích událostí.
 

 

NEVĚDĚT, NEMUSET, NECHÁPAT

7. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Mysl je skvělá, dokáže být ohromně rafinovaná, ale z vlastní zkušenosti vím, že, když si OPRAVDU dovolíte vnímat sebe, své tělo a pocity, mysl ztrácí sílu. I ona si oddychne z toho nekonečného velení. Není třeba s ní bojovat, stejně jako není třeba bojovat s tím, co teď JE, co TEĎ CÍTÍTE… nemusíte ničemu rozumět, nic chápat, nic vědět, NEMUSÍTE!

 

Typy duší a tělesný vzhled

9. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Obecně se dá říct, že zásadní vliv na konstituci těla má, zda se jedná o duši s komplexnější energií, která drží pole možností a spojuje rozmanité energetické kvality v jeden celek, nebo se jedná o duši specialisty, který se zaměřuje na dílčí témata.

Čím je duše komplexnější, energeticky více "do šířky", tím je větší pravděpodobnost, že i tělo bude mít tendenci být širší a mohutnější. 

 

Odpojenie entít a harmonizácia energetického tela

12. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Ste život sám, nepotrebujete sa vylepšovať, to je len hra Ega a Mysle. Vymakaná, prepracovaná, výnimočne šikovná a vytrvalá ale napriek tomu máte možnosť, dobrovoľne vystúpiť. 
 

 

Nové paradigma lidské přirozenosti - Kryon

13. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Existují však také lidé, kteří vám tvrdí, že všechno na této planetě je konspirace. Všechno. Tvrdí, že nic není takové, jak se zdá být, a vy jste pod absolutní kontrolou. Neexistuje žádná naděje, kontrola bude přetrvávat nadále. Drazí, rád bych, abyste se na to podívali a označili to jako paradigma staré energie, z něhož se nyní vymaňujete a osvobozujete. A mnozí z vás budou muset nechat zemřít své Já, abyste se tam dostali – tak, jak to udělal Wo. Ne však nutně negativní cestou, ale vědomým, důvěřujícím způsobem, který říká: „S tím jsem už skončil,“ a pak začít s metamorfózou. Nenechte se zavádět strachem.

 

ZAHOĎTE SVÉ (EZO)MASKY A NECHTE SVÉ SVĚTLO ZAZÁŘIT ZEVNITŘ!

13. 6. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Zapojit SRDCE tak, aby bylo v SOULADU s MYSLÍ je to, co se všichni stále učíme. To je cesta do JEDNOTY. Co není a nepůjde přímo ze SRDCE, bude čím dál více rozpoznáváno a viděno.

 

Antalii: Slunovrat a diamantová záře

15. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Energie slunovratu vše odšpuntuje... Zlaté a třpytivé bublinky tak mohou vyjít ven na světlo, aby mohly být viděny. Poté dochází k oslavě, k radosti, k ohňostroji třpytivé záře, která odráží vaše vlastní světlo. Vstupujeme do druhé poloviny roku, do které kráčíme více v rovnováze, ve svém středu, ve větší záři, čistotě a síle. Stačí si uvědomit svou duši a vnímat jak září, vnímat své srdce a vědomě do tohoto místa dýchat...

 

NOVÝ VÍTR DO PLACHET

18. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Vy, kdo jste ve svém životě pochopili, že nové paradigma je o individuálním odpojení se vašeho STARÉHO JÁ a přijmutí vašeho PRAVÉHO JÁ ve všech aspektech a úrovních vašeho bytí, se nyní připravte na NOVÝ VÍTR, který vás bude doprovázet na vašich cestách.

 

Typy duší a okolnosti, za kterých se inkarnují

19. 6. 2017

| Rubrika: ODJINUD

Duše všech lidí nejsou stejné. Každá duše nese jinou část (aspekt), boží energie, každá má jiný způsob sebevyjádření, energetického projevu, jinou cestu. Přesto všechny tyto energie dohromady do sebe zapadají a tvoří boží organismus, celek.

 

O tomto čase chaosu

25. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Mnoho z vás je zmateno ohledně trvající situace ve světě. Svět je v chaosu a emocionální život lidí na Zemi je z větší části chaotický. Každý hledá a díky ohromnému počtu změn a masivnímu množství dostupných informací, lidé nyní mnohem více cítí své možnosti a to, jak se mohou rozvinout, jak trpí a co způsobuje jejich bolest. Jste ve zmatku a někdy jste tak zapojeni do utrpení na Zemi, že zapomínáte na to, kdo jste. Jste představiteli nové energie Země, zvláště, když jste zcela v sobě, když se cítíte uvnitř svých vlastních hranic doma. Pak víte, jak zacházet se svými omezeními. Vyzařujete nové v jeho nejvhodnější formě a není co změnit.

 

Bohyně Isis - vstup do božského ženství

25. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Žijete ve společenství, kde musí být vyřčeny skryté emoce a záležitosti, kterých se bojíte. Až to uděláte, bude kolem vás skutečná harmonie a rovnováha.

 

 

Čas otvírání a zavírání

26. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Pronikáme každý den do Vědomí Stvořitele, vědomě manifestujeme svůj život. Naučili jsme se dívat očima nevinnosti a hravosti, protože sám Stvořitel pojal Stvoření jako hru. Mnoho věcí, které jsme vytvořili a které jsme si před rokem 2012 nedokázali ani představit, se stává samozřejmostí. 3D věci se pro nás stávají nepochopitelné, nepřijatelné a vibračně zatěžující. 

 

BUDIŽ!

26. 6. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

Víc jak před rokem jsem popsala, jak mi moje milovaná babička aktivovala plamen v srdci, když mi byly 3 roky.
Tehdy zapálila vánoční svíčku a té malé holčičce, kterou jsem byla, řekla: "Představ si plamen té svíčky a jeho jádro ve svém srdci. Je to jako Oheň Krista."....
 

Kdo nebo co je duše?

26. 6. 2017

| Rubrika: AKÁŠA, KVANTOVÉ POLE, CHANNELING

Kdo nebo co je tato duše? V dnešním světě hledat výlučně duši je známkou odvahy, propustit nutkání racionálního a omezujícího myšlení a hledat uvnitř, abyste objevili, co je živé uvnitř vás na té nejhlubší úrovni, zvláště tehdy, když to není v souladu s existujícími standardy a sociálními představami. Pomalu sestupujete do svého vnitřního světa, kde nenaleznete jen světlo, ale taktéž temnotu. Právě když otevřete bránu do svého vnitřního světa, začnete si uvědomovat všechny své temné části.

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky