Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozloučení s babičkou

 

 10733951_898260390185444_769729974668345630_o.jpg

 

 

Posílám do světa můj opravdový příběh, který se mi stal. Myslím si, že příběh by se dotknul toho, kdo se nestačil rozloučit s milovaným člověkem, protože jejich přátelskou vazbu přerušila smrt. Já jsem s tím pocitem žila několik dlouhých let, než jsem dospěla. A mohlo se mi otevřít vědomí, a pochopit tak, jaká mozaika se složila.

  

Jsou lidé, kteří se v mém příběhu budou možná také poznávat. Možná ale nedospěli, a neměli  možnost přijmout jako já.Vám všem věnuji tento příběh.

  

Babička odešla z tohoto reálného světa v mých 15 letech. Pamatuji si, co jsem cítila a jak mě to zasáhlo a ovlivnilo na dalších spoustu let. Byla jsem naplněná smutkem, velkou lítostí a odloučením. Odloučení se přelévalo do otázky : " Proč jsi babičko na mě nepočkala, než navždy odejdeš? " Hluboká lítost se přelévala jako vlna v moři, v další otázku, která vznikla z beznaděje. Otázka se ve mně zavrtala jako červ do ovoce a nechtěla se mě pustit. " Babičko, jak jsi mi to mohla udělat? "

  

Chtěla jsem se s babičkou rozloučit, naposledy se obejmout a dát ji pusu. Říct jí, jak ji mám ráda a jak mi bude chybět. Věděla jsem , že k životu patří narození a smrt. Takové rozloučení jsem ale nechtěla.

  

Nestihla jsem se s tebou rozloučit. Ještě více mě uvnitř trápilo, že jsem ti nestihla  poděkovat. A tu dušenou mrkev, babičko, tu neumí nikdo jako ty. Ta obyčejná dušená mrkev  byla tak dobrá, protože jsi mi ji vařila s láskou. Proč už ti nikdy neřeknu, jak úžasné bylo otevřít okno v kuchyni a trhat meruňky přímo ze stromu. Nikdy nezapomenu na malou kouzelnou zahrádku. Strom lípy mi tě bude vždy připomínat. Stačí pohled na strom nebo uvařit si lipový čaj, a vzpomenu si na tebe. V uších mi líbezně hrály tvoje tóny hlasu s brněnským přízvukem.

  

Věděla jsem,  že já a ty se máme rády. Mezi námi nebyl žádný problém. Jednoduše jsme si ladily.Vnímala jsem ,že ve vzduchu něco jiskřilo mezi mými tetami a tebou. Já jsem to neřešila.Věděla jsem, že se máme rády.

  

" Jak ti to babičko asi tak můžu říct, když už tady nejsi ? Babičko, jak jsi mi to mohla udělat? Nepočkat na mě, odejít bez rozloučení. Babičko, mám tě moc ráda a ty se to nikdy už nedovíš ..."

  

Můj opravdový příběh má pokračování. Měla jsem často zajímavé sny. Sny byly jako živé. Ve snu jsem mohla cestovat. Nevím jak, ale u babičky v bytě bylo vše stejné, jako když jsem za ní jezdívala. V bytě jsem se mohla pohybovat, jako když vrátíte čas. Babička tam byla se mnou, věděla jsem přesně kde . Jen jsem se nesměla otočit. Zákaz otočení nebyl úplně zákazem , já jsem to tak cítila a přijmula. Přiznávám, že jsem si to užívala všemi smysly.Vždy následovalo rychlé probuzení a já jsem cítila tu zvláštní  vůni. Nepopsatelná vůně mě po snech s babičkou doprovázela. V té době jsem to nikomu neřekla. Byla jsem šťastná za vše co mi bylo umožněno.

  

Jednou otázka  ZEPTAT SE  náhodně vyplula ze mě samotné na povrch. Dnes vím, že náhody neexistují.Někomu jsem se svěřila.Ptala jsem se, proč se mi to děje? Odpověď mě potěšila. Babička mi chtěla něco ukázat v mém životě. Upozornit, ukázat cestu, probudit. Bylo mi řečeno, že je to možné.

  

Až se opravdu tak stalo. Sama v sobě jsem hledala, až jsem našla. Jedné kouzelné noci jsem slyšela a viděla vnitřním zrakem, že babička se nachází v té nejlepší společnosti a přišel čas se rozloučit. Je obtížné převádět do slov. Já jsem slova nepoužívala. Vše jsem prožívala a byla láskyplnými bytostmi vedena. Někdo se může zeptat, jak se to pozná? Poznáte to svým srdcem. Srdce vás povede. Přijala jsem Lásku.Láska je ve všem. Celá věta, která mi byla sdělena byla jako oceán Lásky. Každé slovo bylo plné Lásky. Slovo se dělilo na slabiky. Slabiky byly plné Lásky. I to jednotlivé písmenko bylo plné Lásky. Pamatuji si na ten pocit a jak jsem si přála, aby to mohli prožít všichni lidé na celém světě.

  

Přes babiččinu kouzelnou zahrádku jsem v roce 2014  přijala informaci o 5. a 6. dimenzi.

  

Sama se sebou jsem pracovala. Zjistila jsem, že největší bohatství a veškeré informace máme všichni v sobě uvnitř. Objevovala jsem sama sebe. Čistila jsem si nezpracované a uložené prožitky. Nemáme se vracet do minulosti. Cítila jsem, že já se musím vrátit zpět. Dalo by se to přirovnat, že jsem nasedla do vláčku. Kde jsem potřebovala, tam jsem vystoupila na zastávce a na problém se podívala. Cílová zastávka byl můj život v děloze. Život se mi díky pomyslnému vláčku hodně změnil.

  

Objevila jsem přítomný okamžik a jeho sílu. Netvořit myšlenkou budoucnost. Přijala jsem poznání, že ve všem je smysl.

  

S poznáním se rozplynul pocit : " Babičko, nestihla jsem se s tebou rozloučit. "  Pochopila jsem ten smysl. Můj příběh díky tomu pokračuje dál. Nyní v mých 39 letech jsem babičce vyslala vzkaz. Vyslala jsem Lásku ve slovech a myšlenkách. V okamžiku, kdy jsem měla nádherný pocit, že zřejmě mnou samotnou prostoupil Anděl  nebo jejich nekonečná milující energie, která skrze mne proudila. Viděla jsem mé ruce, které zvláštně pokračovaly jako andělská křídla. A já jsem mohla obejmout energii, která byla najednou přede mnou. Věděla jsem ,že můžu sdělit vyznání mé babičce. Věděla jsem , že jí to bude doručeno. Vyslala jsem : " Babičko, mám tě moc ráda. To bych ti řekla slovy dříve. Dospěla jsem, proto ti chci říci přesně v tomto pořadí. Jsi v mém srdci. To je více než mám tě ráda. Slovo mám, s tím nesouzním. Jsi v mých vzpomínkách.

  

Potom jsem intuitivně  propojovala 3 světy, 3 lidské životy, 3 ženy, 3 stejné situace. Z těch 3 žen jsem já nejmladší provedla vzájemné odpuštění. Vše probíhalo přes mé vědomí, silnou láskyplnou myšlenku a intuici. Odpovědí mi byly slzy. Slzy jako perly plačícího srdce.

  

Pokorně děkuji všem milujícím Bytostem, které mi pomáhají a jsou tu nejenom pro mě. Děkuji všem, kterým ve svých myšlenkách děkovat zapomínám. Nesmírné poděkování vyjadřuji mému  Anděli a moudrým Průvodcům. Děkuji, že jsem se mohla narodit na planetě Zemi. Děkuji, že Matka Země přijímá mé prosby o uzemňování. Matce Zemi ze srdce hluboce děkuji.

                                                                                                        

                                       S Láskou   Petra                                                                                             

                                                                                                                      

 

                                          Informace odjinud