Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přišel čas tvoření

 

 

 

12548839_477631155754645_5483535837916579498_n.jpg

 

Posílám další příběh. Příběh tvořím SLOVY která přijmu nebo SLOVY vyjadřuji své vnímání. Nikdo mi nenašeptává, i když jsem schopna slyšet mluvené slovo od energií ani nikoho nekopíruji.

      Na mé cestě jsem vedena mým SRDCEM, PRAVDOU a LÁSKOU.

      Má cesta nebyla vždy lemována peříčky a jen díky tomu jsem si mohla uvědomit, jakou nevyčíslitelnou hodnotou je BÝT SAMA SEBOU.

      Přijala jsem slova : PROBUĎME LIDSTVÍ .

      PŘIROZENOST. BÝT VE SVÉM STŘEDU.

 

       Já sama píši ve svých vnímáních, že z počátku jsem hledala VENKU a DALEKO ... tou cestou jsem musela jít a děkuji za ní, abych přišla na to, že mám hledat SAMA v SOBĚ.

       Nyní jsem se vzdálila do vyšších vibrací, byla jsem tam řekněme na chvíli odvedena, používám ve vyjadřování slova kterými mluvíme tady  ... abych si mohla připomenout, že mám lidské tělo, do kterého se vrátím a ukotvím ho. Přinesla jsem si sebou poznání.Není to poznání do slova a do písmene, je to ROZVZPOMENUTÍ NA NAŠE KOŘENY. Dále jsem vnímala Sv. Václava, Patrona České země.

       Načítání informací dále probíhalo vědomě přes mé fyzické tělo a přes přítomný okamžik tady a teď. Informace jsem načítala několik hodin, srozumitelné mi byly od samého začátku. Chtěla jsem hlasitě zavolat do celého světa : Jak to mám sdělit ostatním ? Sdělím přes SLOVA.

        Přišel čas tvoření.Tvoření tady a teď v přítomném okamžiku. Dovolte zářit Vašemu Světlu ve Vás samotných. Žijte.

         Já sama vnímám fyzické tělo jako DAR. Je důležité vědomě ukotvit fyzické tělo  a do slova ŽÍT  tady a teď v přítomném okamžiku pravé LIDSTVÍ - člověčenství.  

        Jak propojit ten svět, označovaný jako duchovno se hmotou ? Není třeba tzv. odlétávat a cestovat, stejně budeme vráceni zpět do hmoty. Není třeba žádných EZO kurzů, aby jste se to dozvěděli. Není třeba čekat na zprávy, které jsou získávány tzv. šenelingem, pro návod jak žít .

        Zeptejte se sami sebe.Odpověď hledejte, čtěte a poslouchejte ve svém vlastním těle. Naciťujte vlastním SRDCEM.

         Přeji si a s přáním posílám radostný úsměv. Dovolte zářit Vašemu vnitřnímu Světlu , které pak prosvítí okolí a opravdově ŽIJTE tady a teď v přítomném okamžiku.

S láskou Petra