Jdi na obsah Jdi na menu
 


VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Příspěvky

PŘIJÍMÁNÍ ZMĚN A ZESILUJÍCÍ ENERGIE NA PLANETU ZEMI NA PŘELOMU ROKU 2017 - 2018

23. 11. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Pro uvolnění a odstranění starého a nefunkčního nastane změna v tom, že jistotu vystřídá nejistota. Není třeba se ničeho obávat. Svým způsobem nejistota přivádí člověka krůček po krůčku zase ke své přirozenosti. Člověk začne být aktivnější, změní zaběhlé postupy, změní své myšlení a chování. Člověk díky nejistotě ucítí sám v sobě velkou změnu. Začne věřit sám sobě a vesmíru. V této době čtení textu již nestačí, nefunguje již pasivní chování.

 

Pozornost k sobě

24. 10. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Pozornost k sobě neznamená, že člověk se stává uzavřený k okolí, protože přeci pracuje na sobě. Tak to nevnímám. Já to vnímám právě naopak. Člověk, který věnuje pozornost sobě, je ve stavu bdělosti a přítomnosti. Tím, že si jedinec uvědomuje, uvědomuje si sám sebe a pak propojí uvědomění ve svém fyzickém těle. Dojde k propojení a pozornost vyslaná sama sobě se pak projeví v hrubohmotném vnímání, a tedy v životě člověka samotného.

 

POSELSTVÍ LÁSKY

15. 7. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

LÁSKA K PLANETĚ ZEMI

 

FORMACE Z VNITŘNÍHO SVĚTA

3. 7. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Přirozený projev zapomnění své niterné existence ve fyzickém těle je dočasný. Je přirozený. Děje se samo. Je to tak i nastavené. Člověk by měl jinak chaos v poznávání světa a následně v poznávání sám sebe. Do života nám přicházejí situace, lidé a stejně tak postupně situace a lidé odcházejí, a koloběh životních příběhů se opakuje. Přicházejí v jiné podobě nebo zcela vymizí, záleží na našem pochopení. 

 

TRANSFORMAČNÍ ZMĚNY V ROCE 2017

4. 6. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Nastal čas činu a skutku. Doba tzv. přípravné fáze je pryč. Informací bylo roky podáváno dopředu mnoho. Nastal čas materializace. To co bylo čitelné dříve z jemnohmotného světa pro některé jedince a ostatní lidé to nevnímali a necítili, JE dnes připravené pro všechny. Nehledejte složitost, hledejte jednoduchost. Jednoduše vyjádřeno slovem ŽIJTE.

 

VYUŽITÍ SVÉHO POTENCIÁLU

21. 4. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Každý z nás je jedinečný. Každý projev, vyjádření svého Já je individuální, rozmanité a kopíruje naše vnitřní aktuální naladění. Každý okamžik našeho Bytí je neopakovatelný.

 

POHLED Z NITRA

30. 3. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Přijímám se taková, jaká jsem. Jaká jsem zvenku, jaká jsem uvnitř. Jak se chovám, jak se projevuji. Tím, jak člověk postupně přijímá, projevuje se to v jeho vlastním Životě. Je to cítitelné i uvnitř těla. Je tam propojenost.

 

EMOCE

17. 3. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Odhodit masku a projevit se tak, jak se skutečně cítíme sami uvnitř...

 

ODCHÁZENÍ STARÝCH PROGRAMŮ - 2. část

5. 3. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Každý z nás je jedinečný, proto nelze podat informaci, která by byla součástí jiného dalšího člověka. Je možné najít podobnost. Na planetě Zemi není člověk, kterého by se to netýkalo. Nerozdělujme skupinu lidí na duchovní či jinak zaměřené. Každý člověk má v sobě Vědomí.

 

ODCHÁZENÍ STARÝCH PROGRAMŮ

23. 2. 2017

| Rubrika: VNÍMÁNÍ v PROBUZENÍ

Aktuálně tuto dobu vnímám jako boření a odcházení starých programů. Jsou to programy, které jsme nevědomě přijali.