Jdi na obsah Jdi na menu
 


HYPERSENZITIVITA

natural-1225186_960_720.jpg

 

HYPERSENZITIVITA je stav, kdy vnímáte vše - to, co se děje ve vás a v okolí. Zároveň jste prvním člověkem ve skupině lidí, který vnímá, že se otevírají skryté (někdy odmítnuté) emoce a témata ke zpracování. Ostatní si je začnou uvědomovat, až když je pojmenujete.

Jsme majákem, jsme stožárem světla, jsme hromosvodem a jsme propojovatelem jemného a hrubohmotného světa. A hlavně, cítíme vše. Emoce v nás, v druhých, emoce, které jsou ukryty pod povrchem v naší rodině, v kolektivní mužské/ženské rovině, na planetě a ještě nás mohou kontaktovat hvězdné bytosti, které skrz nás všechny předchozí úrovně pročišťují.

Jsme senzitivní na osobní, rodinné, kolektivní a planetární záležitosti. Řešíme věci na více úrovních. Řešíme je přes své strachy a systémy a přes vnímání svého těla poznáváme, kdy je čas vyjádřit osobní záležitost, a kdy pro celou rodinu.

Přišli jsme sem uzemnit jemnou energii srdce, proto se nemůžeme uzavírat před druhými lidmi. Právě přes nás se tato jemná energie na Zemi ukotvuje. Tím, že se plně ponoříme do stavu, ve kterém se nacházíme, zpracováváme své emoce, uzemňujeme se a učíme se, jak se svou hypersenzitivitou žít. Každým aktem přijetí stavu, kterým procházíme, projevujeme věrnost sami sobě a zároveň ukotvujeme toto vědomí na Zemi.

Je nás hodně. Už o sobě víme. Vzájemně se podporujeme a už svou citlivost nepotlačujeme. Odhazujeme své masky a strategie, abychom necítili. Už nemusíme odcházet na jinou rovinu vědomí a unikat do vnější či vnitřní agrese. Můžeme procítit to, co se právě děje.

PRACUJEME SE SVĚTLEM jednotlivě a ve skupině. Podporujeme své vibrace, osvětlujeme si navzájem osobní záležitosti, ukotvujeme světlo. Přijímáme to světlé i to temné, zatím nevědomé. Jdeme svou cestou a skrz své zážitky více chápeme principy stínu. Rozvíjíme se na paprsku lásky. Naším setkáváním vědomě budujeme síť, která nás energeticky stabilizuje.

KVĚTEN vnímám jako posílení spojení se sebou a přívodu lásky z vyššího Já do srdce a do těla. V květnu se pročišťuje v našem vědomí pojetí lásky. Je jednoduché si brát energii jinde, ale stejně víme, že nás tato energie nenasytí. Abychom byli více ukotveni v těle, posilujme spojení se sebou, ať už prožíváme cokoliv. A pak si můžeme lásku a pozornost druhých vychutnat jen tak mimochodem :)

S láskou
Ivana Valová

Zdroj FB Zde