Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vhledy současnosti

Příspěvky

JAK POZNÁM, ŽE JSEM AUTENTICKÁ, PRAVDIVÁ K SOBĚ I OKOLÍ, UPŘÍMNÁ SAMA K SOBĚ?

26. 11. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Jde o to, že nic, co dělají ostatní nemusí být tvoje cesta, byť se ti to zdá perfektní a chtělo by se ti taky tak žít. Musí to být speciální mix toho, co je vlastní jen tobě. Vlastní recept, ve kterém máš skvělý pocit a kde žiješ vlastní vzlety, pády, chyby, cokoli se namane a nevymlouváš se, jen to všechno přijímáš a žiješ tak, abys nešla proti sobě.

 

RODOVÁ LINIE ŽEN bez sebelásky

21. 11. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

NEKONEČNÝ PŘÍBĚH RODU ŽEN, který teď můžete proléčit. Jak? Jedině tak, že budete jiné, že si sebe začnete více vážit, všem obětem (svým i rodinným) budete říkat NE. Když si dovolíte být spokojené, byť někdo ve vašem okolí, ještě spokojený není. Čekáním na jeho spokojenost se nic nevyřeší. Vy máte být SPOKOJENOSTÍ, která inspiruje ostatní a léčí dozadu i dopředu.

 

KŘIŠŤÁLOVÝ PŘIJÍMAČ RYCHLOSTI SVĚTLA

31. 10. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Jakmile splyneš se svým srdcem, přichází požehnání z Nebes. Stáváš se centrem veškerého dění. Vše k Tobě přitéká samo, ptáci Ti sedají na ramena, z dravé šelmy se stává spojenec. Je u konce svého dechu „Svět přežívání“ . Uvědomělý Dech Tvůrce Vesmíru se znovu navrátil a žije život naplněný prapůvodním pramenem Poznání. 

 

Bez pokory zmizíme…

30. 10. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

"Pokora je ve skutečnosti pouze přijetí faktu, že vy, lidé, nedokážete vidět všechno, co způsobuje to, co děláte – stejně jako nedokážete vidět to, co tu máte dělat. Pokora pak znamená, že na chvíli vypnete ego, které vás nezdravě žene pořád dál a výš a nedopřává vám klidu, a zapnete zpomalení, klid a něco jako vyšší vedení. Pokora znamená ponoření se do sebe. Ponoření se do mne. Ponoření se do vaší vlastní duše…“

 

JAK FUNGUJE INFORMAČNÍ SÍŤ VESMÍRU VE SPOJITOSTI S NAŠÍM TĚLEM

24. 10. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Jakmile vibrace naší informační jednotky (fyzického těla) pročistí všechny vnitřní kanály a souzní se všemi nefyzickými vrstvami těla, dojde k propojení s nitkami a databankou nekonečného Vesmíru. Vnitřní Světlo je zažehnuto a právě teď se zrodil Nový, vědomě tvořící člověk – bytost Světla.

 

DOKONALÝ SYSTÉM MANIPULACE

23. 10. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Pokud si myslíš, že tě štěstí navštíví, až dokončíš školu, budeš mít titul, vychováš své děti, odpracuješ všechny hodiny v práci a pojedeš na dovolenou, jsi dokonale zmanipulován.

 

PARTNERSTVÍ NOVÉHO VĚKU

20. 10. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Díky pevné víře a naději ve "Světelný vnitřní třesk", vyléčíme stará zranění pochopením Pravdy života, kdy se z nitek stávají silná, pevná lana spojení se Zdrojem a vševědoucím okem v nás.

 

SOUDY

18. 10. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Všechny naše soudy jsou nešťastným vyjádřením našich potřeb. Pamatujte na to tehdy, kdy máte tendence vynášet jakýkoli soud a pamatujte na to i tehdy, jestliže o vás vynáší soud někdo jiný. Vždy mluvíte o sobě. Vždy mluví o sobě.

 

INDIGO A KRYSTAL

26. 9. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Fenomén indiga a krystalu je považován mnoha autory za evoluční krok lidstva. Všichni jsme svým způsobem na cestě stejným směrem jako ti, kteří se s krystalem a/nebo indigem již narodili, proto zde uvedené informace mohou být aplikovány obecněji, v souladu s přechodem lidstva k dalšímu stupni růstu a evoluce. Lidé s indigem a nebo krystalem pak mohou v reálném životě ukázat ostatním cestu a svou přítomností podpořit jejich transformaci.

 

KONÁNÍ DOBRA?

24. 9. 2016

| Rubrika: Vhledy současnosti

Pokud je "konání dobra" spojeno s jakoukoli myšlenkou a motivem, pak se o vyšší dobro nejedná. Laskavost se totiž jednoduše děje. Je to přirozený projev toho, co vychází ze srdce.