Jdi na obsah Jdi na menu
 


OKO NEVIDĚLO, UCHO NESLYŠELO

1025508_10151916629398297_328537040_o.jpg

 

S přibývajícím každodenním přísunem světelných a láskyplných energií mnoho duší cítí velkou úlevu a čím dál větší JISTOTU, že plují v těch silných vlnách správným směrem.
Vhledy hluboké moudrosti a jasného duchovního citu, nás mnohé plně prostupují a oživují zemdlelou hmotu, která v případě mnohých, věky kráčela osamoceně stínem zapomnění.
Stále více se nás každým dnem ROZPOMÍNÁ. 
U někoho jsou to jen nepatrné záblesky, takové krůpěje těch křišťálových kapek pro lačné a žíznící duše. DÍKY ZA NĚ!

Vnímám skrze intuici a inspiraci, že hodně lidí se teď ptá, sama sebe, co s tím, jak s těmi záblesky vzpomínek pracovat....
Jak s nimi smysluplně naložit v běžné realitě. Jak využít jejich léčivou moc, pro dobro všech.

Všichni víme a chápeme, že tady už jsou slova často nedostačující. Nedokáží popsat a pocitově navodit potřebné prožitky, které se dají pochopit jen osobní zkušeností.
Slovy nelze dostatečně vyjádřit a zachytit úrovně Ducha, kam jako celek opět směřujeme svým UVĚDOMĚNÍM.
Už víme a chápeme z mnoha současných info kanálů i z vlastního Zdroje, že existují naše části tzv. vyššího JÁ, které se nikdy nezastínily a jsou po celou existenci stvoření stále vědomé a v plném světle a lásce Prvotního Zdroje.

 

Jako povzbuzení a podporu na společné cestě "Domů", odkud jsme v Podstatě nikdy neodešli, protože to v Pravdě není možné, se přeci jen pokusím popsat, co globálně lidské oko nevidělo a ucho neslyšelo možná věky, možná že v těchto hrubohmotných úrovních, kam jsme se postupně propadli, ještě nikdy...
Před lety jsem zřela úroveň, nebo chcete li sféru Lásky a Světla, odkud sestoupil můj Duch do hmoty. Kéž by každé následující slovo mělo sílu Ducha a mohlo pohladit a dotknout se svojí LÁSKOU všech připravených srdcí a duší, které po tom lační.
 

Tato zdrojová sféra ČISTÉ LÁSKY, je prostoupena všudypřítomným Vědomím JÁ JSEM.
Všechny individuality jsou si sebe plně vědomé a zároveň jsou cele tím všudypřítomným a celistvým JÁ JSEM.
V hluboké harmonii a lásce každá stvořená bezformá individualita zcela splývající z celkem, vnímá zářivou čistotu a sílu věčného BYTÍ. 
TVOŘÍ VĚČNÉ, ČISTÉ BYTÍ.

 

13701152_10153794536033297_3400896962281590828_o.jpg

 

K ČEMU JE TENTO VHLED DOBRÝ V SOUČASNÉ REALITĚ???

Ke šťastnému životu tady a teď. Vím, už mnoho let jsem si plně VĚDOMA, že ve zdrojové sféře lásky jsme samotným ZDROJEM VŠEHO CO JE, JSME S NÍM JEDNO, TO JE PRAVÁ JEDNOTA BEZ POKŘIVENÍ A SLOVNÍCH POKROUCENÍ A DEZINFORMACÍ. 
V přítomném okamžiku si uvědomuji svoji hru tady a teď, jsem zároveň pozorovatel pozorovaného a tvořím skrze UVĚDOMĚNÍ život skrze toto vědomí a požehnaný tímto vědomím na každém kroku.
V Podstatě jsme světlo a láska v každém okamžiku, vše ostatní je iluze.

 

A JÁ TO VÍM. 
 

Nepolemizuji o tom, nefantazíruji, nepřu se o svoji pravdu a nikomu ji nevnucuji - já ji tiše a spokojeně žiji a okolí na to reaguje spontánně tím, že se mění ke spokojenosti všech zúčastněných.

 

JE NA KAŽDÉM Z NÁS, CO SE MU VÍC LÍBÍ. ČEMU DÁ PŘEDNOST.

VĚDOMÍ, NEBO NEVĚDOMOSTI.

 

Je to velmi prosté.

Prosté všech iluzí...

 

Z pravdy svého srdce 

s láskou Drahomila a Drahomil

 

 

 

 

Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit. 

 

Informace odjinud