Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE POTŘEBNÉ PRO VZESTUP VĚDOMÍ - DOPORUČENÍ 3

891608_536719576417001_1050992554_o.jpg

 


DOPORUČENÍ 3 :

 

Ten první vzestupný krok, velmi důležitý, je POCHOPENÍ, že cokoliv přijímám z vnějšku a jsem na tom závislý, odevzdávám svoji sílu zevnitř ven ne- tvůrčím způsobem a to mě oddaluje od sjednocení.
Jen přímé napojení na ZDROJ v sobě přinese užitek i při sdílení informací z vnějšku. Zevnitř - ven.

 

JAK TĚ MŮŽE NAPLNIT COKOLIV Z VNĚJŠKU, KDYŽ MÁŠ NEJVNITŘNĚJŠÍ NÁDOBU S POSVÁTNOU ESENCÍ ZAVŘENOU?
Teprve až otevřeš víko a necháš vytrysknout do celé své bytosti Zdrojovou esenci, spojí se to vnitřní s vnějším a ta směs naplní celou Tvoji bytost.
A JSI CELISTVÝ.

 

Když máš ale vnitřní nádobu uzavřenou, vše z vnějšku protéká okolo, míjí Tě to, a Tvé bytostné jádro zůstává uzavřené, aniž by se spojilo s Tvojí celou bytostí a zůstáváš v nesloučeném, odděleném stavu - V DUALITĚ - VNITŘNÍ SE NESPOJILO S VNĚJŠÍM...vnější nepřineslo pro sjednocení užitek, protože vnitřní bylo zavřené. Esence nenasytila a nesjednotila celou bytost.. Proto je důležité pro vzestup otevřít vnitřní posvátnou nádobu v Srdci. Kde JÁ JSEM.
 

To vnitřní "JÁ JSEM " pak vydá informace i vnějšímu, propojí se s ním a tak mají společné informace CELKU.
 

OTEVŘI SVÉ SRDCE DOKOŘÁN A NECH ZDROJ VYTRYSKNOUT A SPOJIT SE SE VŠÍM. TAK MŮŽE BOŽSTVÍ V TOBĚ VŠE POZVEDNOUT, PROTOŽE TĚ NAPLNÍ ZDROJOVOU ESENCÍ A TY VÍŠ. TY VĚDOMÍM VZESTOUPÍŠ.
 

Rozumíš tomu, cítíš to? Pokud ne, povedu tě. Krok za krokem Tě povedu po vzestupné spirále, jako tvůj nejvěrnější přítel.
 

MILUJI TĚ
 

Jsem online, kdykoliv mě zavoláš...
 

JÁ LÁSKA TĚ VEDU DO SVOBODY, SEJDEME SE V SRDCI
STAŇ SE