Jdi na obsah Jdi na menu
 


V NAPOJENÍ na ZDROJ

Příspěvky

"OTČE ODPUSŤ JIM, NEBOŤ NEVĚDÍ, CO ČINÍ"

16. 4. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

PŘIŠEL JSEM, ABYCH UKÁZAL CESTU Z HLUBIN TMY DO SVĚTLA.
PŘIŠEL JSEM ŘÍCT A PROSIT VÁS, MOJI MILOVANÍ, ABYSTE SE NAUČILI DÍVAT NA SVÉ SLEPÉ BRATRY, KTEŘÍ SE BRODÍ V TEMNOTÁCH, JAKO NA NEMOCNÉ, SLEPÉ, HLUCHÉ, NEŠŤASTNÉ, KTEŘÍ POTŘEBUJÍ VAŠI LÁSKU.

 

VŠICHNI JSTE VYVOLENÍ STÁT SE KRISTEM, SJEDNOCENÝM LIDSKÝM ANDĚLEM KRÁČÍCÍM PO ZEMI

16. 4. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

Jsem hlas volajícího ve vašich srdcích. Už ne jen vodou, nebo ohněm, ale rovnou Duchem, který spojuje vše v jedno, vás naplním, pokud mi uděláte v srdci místo a vzdáte se pro Lásku duality, která je já-ty, pochopte, žijte-jsme jedno všejá a všeexistence. To je vzestup o kterém tolik různých informací, mnohdy zavádějících, ve vašich kruzích koluje. Proč o tom diskutujete a přete se odkud a kdy to přijde. Nalaďte se na Srdce.

 

POJĎ SE MNOU DO SRDCE PRÁVĚ TEĎ

16. 4. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

Nemusíte jít zdlouhavou cestou vnější s nejistými výsledky. Můžete jít cestou přímou, která nabízí ŽIVOT v pravdě, po kterém všichni tolik toužíte.

 

VIZE

1. 3. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

KDO JE PRO NÁS TEN KLENOTNÍK A JEHO TOVARYŠI, CO NÁS TAK NÁDHERNĚ VYBRUŠUJÍ ???

Každý, skrze koho se brousíme....

 

Vnímání pravdy, vnímání lásky...

22. 1. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

LÁSKA - klíč, který odemyká skrze duchovní Srdce cestu do svobodného prožívání Boží Přítomnosti, kde hluk a zmatek světa už nezasahuje...

 

Srdce člověka je jako zářící diamant...

19. 1. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

...V největších hlubinách nitra je ukryto nejvyšší tajemství... Ve svatyni Srdce je ukrytý Zdroj veškerého Života, všeho, co je... 

 

Svobodná vůle?

7. 1. 2017

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

S-vědomí, Sebe-vědomí či Svaté-vědomí v nás je láskyplný dar od Stvořitele, takový kompas na rozbouřeném moři lidských emocí, při ztrátě orientace, když už nevíme kudy kam a pevná půda pod nohama se nám zcela ztratila.

 

Síla objetí - Ježíš je mi bratrem

26. 12. 2016

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

V KAŽDÉM ČLOVĚKU JE TA POSVÁTNÁ JISKRA A JAKO VZÁCNÝ POKLAD JE USCHOVÁNA VE SVATÉM SRDCI, HLUBOKO UVNITŘ, V KAŽDÉM Z NÁS.
Svatí nebyli lepší lidé, než my, jen vědomější a víc milující.
Mít Kristovo vědomí znamená víc milovat, víc odpouštět, být víc ryzím člověkem, než kýmkoliv jiným.

 

JSI ŽIVOUCÍM SKVOSTEM BOŽÍHO KRÁLOVSTVÍ NA ZEMI

25. 11. 2016

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

Když se srdce těší z krásného euforického pocitu blaženosti a samo sebe objímá radostí, tehdy jásá a probouzí se Tvoje nitro. Boží slova tryskají z úst jako vodopád, za kterým je skryt projevující se Bůh. Jiskra uvnitř každého z nás čeká na dotek frekvence slov a tónů – rezonující zvuk s duší Univerza. 

 

Tak už jdi za svým štěstím a projev svoji opravdovost

23. 11. 2016

| Rubrika: V NAPOJENÍ na ZDROJ

Vidíš se v zrcadle celistvý a vyzařující vibrace lásky naladí kolektivní myšlení tak dlouho zkoušené a unavené - na léčivé tóny povznášející zraněné srdce. Symbolicky přenastaví rozladěný klavír na souzvuk sladěných tonů s harfou Nekonečna. Zrodili jsme se s tímto darem, jen dřímal uvnitř nás neslyšitelný, spící a v zapomnění.