Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZE SVÝCH DARŮ TVOŘÍME NOVÝ SVĚT

15036487_1355563334476143_6710368654114502014_n.jpg

 

 

Ocitáme se čím dál více pod palbou energií, které k nám z vesmíru doráží každým dnem ve stále silnějších vlnách a dodávají nám větší a větší impulzy k naší celkové transformaci, pokud se jí vědomě otevřeme.

 

Vyrovnáme-li  své ego, dostáváme  se čím dál více do rovnováhy, ze které vidíme věci tak jak jsou. Nezkreslené svým duálním myšlením. Tyto energie rovnováhy jsou důležité proto, abychom  se začali posouvat za dané hranice. Necháme se vést svým vyšším já napojeným na naše srdce a nepřemýšlíme o svých egoistických cílech, materiálních výhodách a zisku, ale o našich záměrech vycházejících ze srdce.

 

MYSL dává otázky, SRDCE odpovědi…

 

Vede nás touha tvořit, ve které nás pohání vášeň k činnosti, kterou jsme sem přišli vykonat. Spojujeme se s těmi, se kterými máme vykonat nějakou společnou práci a tím pokládáme základy našemu novému systému v nové zemi. Je to především ve spojení s naší duchovní rodinou. Ze svých darů tak tvoříme nový svět.

 

Není umění stát na jedné či druhé straně. Umění je stát rovně a držet si svůj STŘED. Je to jako projít uchem jehly do úplně jiného světa...

 

Je důležité neustrnout na své osobní cestě v tom, že hledáme vnější odpovědi v minulosti nebo budoucnosti, popř. že setrváváme neustále v roli oběti. Ano, je třeba pochopit své chyby skrze uvědomění příčin opakujícího se problému, ale zároveň je nutné se již posunout za tato omezení a více začít naslouchat sami sobě, věřit si a číst v každé reakci a situaci, která nám sděluje informaci o nás - věnovat pozornost sami sobě. Přijmout minulost jako svoji součást a nevracet se, tvořit budoucnost v každém tady a teď.

 

Není minulost, není budoucnost, je jen NÁDECH a VÝDECH ...

 

Do své osobní rovnováhy dojde každý tak, že ničemu neodporuje ve svém nitru, že vše přijímá tak jak je právě teď. Není to o tom nechat si vše líbit, se vším souhlasit a nevidět věci, které se nám nelíbí. Je to o tom, nastavit si osobní hranice, nenechat se emočně vytáčet a vtahovat do určitých situací, které vidíme kolem sebe. Být v harmonii sám se sebou, dívat se na věci jako by byly za sklem a nemohou se nás nijak dotknout. Dívat se na vše z nadhledu. Jen tak se dostaneme do vnímání pouze přítomného okamžiku, protože tam nalezneme klíč k tajemné komnatě, kterou má každý ukrytou v sobě.

 

Vaše ÚROVNĚ jsou Vaše BRÁNY k plnému přijímání TADY a TEĎ…

 

Ke své osobní rovnováze každému může pomoci i určitý čas, který prožije o samotě sám se sebou. Není to o útěku od svých povinností, ale o své hluboké introspekci, kterou v sobě provedeme v soukromí a tichu, a která nám pomůže dostat odpovědi na otázky, které nám neumožňovaly pohnout se vpřed a my jsme je přes chaos kolem sebe neviděli. Tyto chvíle je nejlepší prožívat ve spojení s přírodou, která Vás uzemní a pomůže Vám se rozpomenout na to, kdo skutečně jste.

 

Jen v ROVNOVÁZE zůstanete připojeni ke SVÉMU SRDCI. Je to Vaše KOTVA, kterou jste propojeni se VŠEMI a se VŠÍM…

 

 

Renata Xanté Reindlová

- tvůrce a strážce projektu Nebe na Zemi

 

renreika.simplesite.com  - Nebe na Zemi, aneb cesta do jiné dimenze online

 
Terapie v přírodě - Informačně - aktivační pobyt - Výsledkem pobytu je rozpuštění starých destrukčních programů, napojení na novou krystalickou mřížku, životní restart, nové směrování dle svého poslání, které hluboce v sobě cítíte. Vše záleží jenom na Vás a Vašem odhodlání a čistotě záměru! Čím vyšší již dosažená úroveň vědomí, tím větší posun. 

 

 

Energetická rovnováha: DAR za DAR