Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAHOĎTE SVÉ (EZO)MASKY A NECHTE SVÉ SVĚTLO ZAZÁŘIT ZEVNITŘ!

13244094_10153522781037344_8137869284184135457_o.jpg

 

 

Celá záležitost s duchovnem či s osobním rozvojem je jen iluze a obchodní byznys a nemá s pravou podstatou Bytí nic společného. Dokud nepochopíme, že musíme dát absolutní pozornost pouze sami sobě a stát se tak sami sebou v plné své síle a v napojení na Božský Zdroj, kterého jsme sami kanálem. Do té doby budeme hrát pouze své naučené role. To ovšem vyžaduje velkou odvahu. Opustit všechny své role a strhnout masky, za které se schováváme, i když o tom mnohdy ani nemusíme vědět, protože věříme nějaké iluzi. Přiznat si, že jsme žili sami ve lži je nejtěžší a zároveň nejdůležitější uvědomění, které nás posune o velký kus dál.

 

Je nutné pochopit, že každou nálepkou, kterou si dáme třeba i sami, se oddělujeme od druhých a činíme se jakýmsi lepším a nadřazeným. Ať už se považujeme třeba za Pracovníky Světla, Světlušky a Světlušáky, Sluníčka a Srdíčka. I když je to naše tzv. poznávací znamení, stále zde hodnotíme podle své momentální úrovně pochopení. Ano, je to taková naše pomoc a berlička na cestě, kdy čerpáme informace se stejně naladěnou skupinou lidí. Už není však třeba se nijak nálepkovat a něčím se odlišovat, i když jsme odvedli v těchto rolích velký kus práce. Nejsou žádní vyvolení, každý z nás je vyvolený stát se lepším Člověkem.

 

BUĎME PŘEDEVŠÍM LIDÉ. A toho dosáhneme, až když se navrátíme ke své PŘIROZENOSTI, která je naší BOŽSKOU PODSTATOU. Pak se staneme VŠÍM a zároveň NIČÍM. JSME a pracujeme dál pro naše nejvyšší dobro a dobro všech v souladu se Zdrojem. Proto žijme své životy tak, jak nejlépe dovedeme. Na to nepotřebujeme návod.

 

Je jasné, že takovou úrovní si prošlo a prochází mnoho z nás, ale je třeba si uvědomit, že to není konečná. Je to pořád jen role, ze které jednou nebo později vystoupíme. V této roli pouze opakujeme své naučené vzorce, chybí tam většinou osobní prožitek. To je pak zcela zjevné těm, kteří se už těchto různých rolí vzdali a postoupili dále. Ti už ale nemají potřebu se nějak titulovat, zasahovat do diskuzí nebo jiné o něčem poučovat. Žijí si svůj život v přítomnosti a skrze svoje osobní prožitky získávají nové zkušenosti a přichází jim inspirace taková, o které se jim dříve ani nesnilo.

 

Mnoho žáků předčilo své učitele a ze své pozice žáka nebo částečné nevědomosti si to nepřiznají a nechávají se zatahovat zpět. I učitel je na cestě stejně tak jako my a neznamená to, že je něco víc než my. Naši učitelé jsou tu třeba po nějaký čas, ale je nutné se jich včas pustit a nevytvářet si žádné závislosti. Je třeba se vzdát všech svých berliček a jít sám. Kdo na toto „duchovní“ pole však nikdy nevstoupí, mnohdy si ušetří mnoho zbytečně ztraceného času a ve svém vývoji může být daleko před námi.

 

Řada lidí již přešla do své nové reality a začíná budovat Novou Zemi na úplně jiných základech než doposud. Ovšem ani toto se nedá pochopit bez vlastního vnitřního prožitku. Tam nikoho nikdo nedovede, tam musí každý přejít sám. A každý to plně pochopí až tam bude. Odtud pak může inspirovat svým příkladem druhé. A ten, kdo Vás bude stále zrazovat a tvrdit, že to není možné, že musíte ještě tamto a toto změnit, vás opět jen manipuluje a zavádí zpět, byť třeba i nevědomě, protože sám té úrovně co vy ještě nedosáhl. Jen vy sami musíte vědět a vnitřně cítit, že už nepotřebujete žádnou pomocnou ruku, že Vás vede ruka Boží!

 

Pochopte, že už jsme dál než kdykoliv před tím. Tady už nestačí jen naučené vědomosti a fráze, které získáváme jen zvenka a pocházejí tedy z hlavy. Za pomoci rozumu si každý omluví a namluví kde co. Každý opravdový pozorovatel zjistí, že převážně se všude vede stále boj nebo různé "chytré" úvahy na této úrovni. Ale je to pořád dualita a staré paradigma. 

 

Zapojit SRDCE tak, aby bylo v SOULADU s MYSLÍ je to, co se všichni stále učíme. To je cesta do JEDNOTY. Co není a nepůjde přímo ze SRDCE, bude čím dál více rozpoznáváno a viděno.

Každému, kdo se plně propojí se svým SRDCEM se bude postupně odkrývat svět, který si sám bude v lásce TVOŘIT.

Proto se vzdejte všech svých masek a nechte své SVĚTLO zazářit zevnitř! JE ČAS JÍT DÁL!

Osobní vnitřní PROŽITKY PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU Vás dovedou do JEDNOTY, která je naším společným NOVÝM DOMOVEM.

 

Renata

@Renata Reindlová

renreika.simplesite.com

Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR

Informační terapie v přírodě - aktuální volné termíny na léto

img_20170602_184241.jpg