Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPOLEČNÁ SDÍLENÍ V PRAVDĚ A NAPOJENÍ NA ZDROJ

10624759_796990320365710_3999187536624695088_n.jpg

 

 

Vážení čtenáři a návštěvníci těchto stránek!

 

Děkuji Vám za důvěru projevenou v minulém roce a zvu Vás ke společnému sdílení i do toho roku letošního, který se právě přihlásil o slovo. Nechci zde opakovat vše co již bylo mockrát řečeno všude jinde, chci být opět svá a originální. Chtěla bych Vás jen v krátkosti upozornit na můj záměr, který prostřednictvím těchto stránek vytvářím. 

 

Jak jste se také někteří jistě všimli, v posledních měsících ustupuji od zpráv, které se hojně šíří internetem a kopírují jako lavina. Jsou to různé horoskopy, výklady karet, andělská sdělení, channelingy  a jiné předpovědi, které jsou většinou zavádějící a mnohdy ještě podmíněny určitým souhlasem o autorských právech se zveřejněním. Z mé zkušenosti jsou to vše informace, které jsou potřebné možná pro někoho na chvíli, ale neměli bychom na nich ulpívat a svoji opravdovou Moc popírat a předávat někomu jinému. V tomto směru již budu sdílet velmi omezené množství příspěvků.  

 

Již jsem také mockrát upozorňovala, že k informacím a pravdě si může dojít každý sám napojením na svůj Zdroj ukrytý v sobě. Tento Zdroj Pravdy a opravdového Poznání se objeví, když mu skutečně dáme příležitost a necháme ho v nás se plně projevit. Ti, co se již opravdu pustili všech berliček a naučených frází mohou potvrdit, že se skutečně tak děje a mnohdy překvapeně zjišťují, jak je vše jednoduché a jen my lidé ve všem hledáme složitosti. 

 

Chtěla bych požádat právě Vás, tiché duše, které vnímáte své napojení a neměly jste doteď příležitost nebo odvahu se veřejně projevit a máte pocit, že by Pravda měla být slyšena, abyste se mně ozvaly. Jenom tak ostatním dojde, že slova nejsou jen slova, ale sdílená moudrost snoubená se srdcem a vůlí, která je ukrytá v Nás Všech. Společně pak budeme vytvářet dílo, kde se každý projeví ve své originalitě.

 

Tímto bych také chtěla poděkovat těm, kteří se již připojili a sdílí své prožívání v probuzení s námi se všemi. Jsou to Alenka, Drahomilka a Peťka, jedním příspěvkem přispěl Jenda a k nim se letos přidala svou první básní Květka. My už víme, že vše je jinak. Chceme žít lásku a to tak, jak doposud nebyla projevena.

 

Přeji Nám Všem plně prožívat své Mistrovství.

 

Renata

renreika.simplesite.com

 

informaceodjinud@gmail.com

 

Za projevení Vaší vděčnosti formou daru děkuji.

 DAR za DAR