Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ VĚDOMÍ – NOVÝ ČLOVĚK – NOVÁ ZEMĚ V JEDNOTĚ

22. 4. 2016

11875056_872031292833199_2991050795167518538_o.jpg

 

 

Jak je to vlastně s tou JEDNOTOU?

 

JEDNOTA nejprve musí být pochopena, abychom ji mohli uchopit a začali tak tvořit společné dílo – NOVOU ZEMI. V tomto směru zde panuje stále ještě velké nepochopení. Nelze sjednocovat to, co sjednotit nelze. Sjednotit se musíme nejprve sami v sobě a ve svém vědomí, pak můžeme budovat vše nové. Každý chápe JEDNOTU podle stupně svého probuzení v dualitě. Nejprve je nutné přijmout a sjednotit principy duality v sobě. Problém je v tom, že v prostředí duality se nemůžeme stále ještě plně probudit.

 

O skutečném probuzení můžeme mluvit až tehdy, když se naše vědomí skrze sjednocení principů DUALITY v sobě a jejich pochopení  plně se ukotví v JEDNOTĚ.

V DUALITĚ NEMŮŽEME OPRAVDOVOU JEDNOTU VYTVÁŘET A ANI V NÍ SPRÁVNĚ SPOLEČNĚ TVOŘIT.

 

Proto různé volání po sjednocení nemá moc velký význam, protože se dokáží sjednotit maximálně stejné záměry lidí, např. různě orientované skupiny ať už např. v politice nebo v jiném odvětví čehokoliv, a to převážně pouze na určitou omezenou dobu. Stejně tak proto nefungují různé ezometody, které se učí na všelijakých akcích a seminářích, nebo různě zasvěcovací rituály, které mohou u daného jednotlivce napáchat víc škody než užitku. 

 

Proto, aby vše fungovalo tak jak má, je třeba princip duality pochopit a SKRZE SEBE PLNĚ PŘIJMOUT VĚDOMÍ JEDNOTY. To nejde však samo od sebe a každý na to ještě není připraven. Do tohoto stavu se každý dostává prakticky za odměnu, kdy zúročí vše, co se v životě naučil a jak ho sám prožil. Takže všechny rádoby láskyplné řeči o lásce, o jednotě a další oblíbené duchovní fráze, ale zároveň nepochopení toho kdo je říká, je zavádějící a o opravdové JEDNOTĚ nic neříkající. Jsou to pouze plané řeči plynoucí z nepřijetí a nepochopení, které vycházejí z hlavy, ale né ze srdce. Například i pomoc druhým v JEDNOTĚ má úplně jinou formu než je tomu v dualitě. Dalo by se říci, že to, co se jeví v dualitě jako pozitivní, v JEDNOTĚ je tomu většinou naopak. JEDNOTA PROZŘE A PRONIKNE VŠÍM až do morku kostí. Každý záměr vychází ze SRDCE. Je tam cítit PRAVOST a ti, co ji jednou pocítí a procítí, se již NIKDY do vědomí duality nevrátí. De facto z duality VYSTOUPÍ.

 

Toto vyjadřují i slova Buddhy:

MOJE UČENÍ JE JAKO PRÁM, KTERÝ SLOUŽÍ K PŘEKONÁNÍ ŘEKY. JEN HLUPÁK BY NESL PRÁM I POTÉ, CO DOSÁHL NA PROTĚJŠÍM BŘEHU OSVOBOZENÍ.“

 

Do JEDNOTY se všemi a se vším se můžeme dostat pouze přes JEDNOtlivce. Vše je záležitost každého JEDNOho z nás, jak sám na sobě pracuje a kdy u něj k plnému probuzení do vědomí JEDNOTY dojde. Do vědomí JEDNOTY se lze dostat přes sjednocení všech 7 – potažmo 12ti čaker, kdy všesjednocující a znovuzrozující je čakra srdce. Všechny čakry jsou světelným kanálem spojené a spolupracují vědomě skrze SRDCE JEDNOTY, které vše napájí ZDROJOVOU ESENCÍ SJEDNOCENÍ.

 

U každého je to individuální proces. Důležité je přijímat všechny pohledy a netvořit si žádné představy o tom, jak by co mělo vypadat. Po každém přijetí přichází pochopení, rozpuštění a následně ukotvení nového vědomí. Vše přichází v pravý čas. Pro Vaši představu to takto třeba probíhalo u mě: Den, kdy jsem se opravdu probudila. Pokud tedy necítíte ještě v každé buňce svého těla to, že jste součástí všeho a všech, o JEDNOTĚ  ještě nic nevíte a to co si myslíte, že víte, jsou jenom slova. Ale pokud máte opravdu prožito a pochopeno, pak je pro Vás velmi lehké číst v různých úrovních vědomí lidí jako ve slabikáři. S úsměvem a pochopením pak trpělivě čekáte na další, kteří se pomalu přidávají. KAŽDÝ JEDNOTLIVĚ A SÁM ZA SEBE.

 

Avšak není třeba, abychom byli přijímáni všemi nižšími úrovněmi vědomí. Pokaždé, když bychom chtěli někoho dovést k našemu pochopení, dostane se nám jen smutné zpětné reakce nepochopení, které u daného člověka obklopuje místa, která máme již dávno za sebou. Tady nejlépe funguje pouze vlastní příklad. Ještě bych chtěla upozornit, že tuto cestu opravdu každý musí uskutečnit a jít sám. Na začátku cesty můžete mít řadu stejně naladěných přátel, ale cestou většinou zjistíme, že jdeme už sami. V tu chvíli máte největší naději a šanci dojít do cíle. Prakticky už tam jste.

 

Stačí jen vnímat znamení a pozorovat změny, které Vaše Nové Vědomí přináší do Vašeho Nového Života. Teď už se můžete sjednocovat s dalšími lidmi, kteří dospěli do stejného stavu vědomí. Každý nese jedinečnou esenci své bytosti, každý má svůj jedinečný dar, který může používat ku prospěchu všech bez oddělenosti a boje. Jen tak vše začne zapadat na správná místa a zrodí se NOVÝ ŽIVOT V NOVÉ ZEMI VE VĚDOMÍ JEDNOTY.

 

A TAK SE DĚJE!

 

RENATA

@Renata Reindlová

renreika.simplesite.com

Pro ty, kteří respektují volbu daru: DAR za DAR