Jdi na obsah Jdi na menu
 


DEN, KDY JSEM SE SKUTEČNĚ PROBUDILA

21. 11. 2015

probuzeni2.jpg

 

 

Patřím k těm lidem, kteří v prostředí duality začali již dávno cítit, že je něco jinak, že je něco špatně. Nejdříve jsem sama chodila a hledala to, co hledá zřejmě každý, který si uvědomí, že mu něco chybí. V posledních pěti letech jsem se také aktivně zapojila mezi ty, kteří přinášejí jiné pohledy z různých oblastí našeho života, než ty, které nám byly a jsou veřejně předkládány. Takových jako já, je již mnoho. Většina šla však ještě dál a z duchovna si udělala byznys, který jim naše světské zákony dovolují. Někteří zde našli i zdroj příjmu, který je pro přežití v nastaveném systému nutný. Záleží ovšem u každého na záměru, čistotě srdce a výši vědomí, se kterým svoje poslání vykonává. Vše by mělo být v rovnováze se zákony vesmíru. To, co každý hlásá veřejně nebo učí další svoje žáky by měl  také sám žít. Sami si odpovězte, zda je tomu tak vždy. Zda víte a cítíte vše tak, jak je Vám různě předkládáno  a  komu dáváte důvěru větší než sami sobě… V dnešní době už je vše o hodně průhlednější než tomu bylo dříve, a tak se nám začíná ukazovat pravda ve své nahotě i v tomto směru. Proto buďte bdělí a pozorní, důvěřujte svojí intuici, protože i ta funguje lépe než kdy dříve.

 

Pomalé probouzení z iluze, ve které žijeme, má jen velmi málo společného s opravdovým probuzením do Nového Vědomí Nového Člověka. Je to takový pomalý rozjezd v „autoškole života“. Spousta otáček, odboček a slepých ulic, někdy i zpáteček. Ta pravá jízda Vás teprve čeká po té, co dostanete vesmírný řidičák. Ten se však uděluje každému individuálně podle toho, jak sám v Pravdě žije. Nedostanete ho na žádné škole nebo semináři. Každý dostane přesně to, co si za celý svůj život zaslouží svými postoji a činy. Teprve až složí vesmírné zkoušky o sobě může dotyčný prohlásit, že je skutečně PROBUZENÝ. Ale on to sám stejně o sobě říkat nikde nebude, protože ví, že být velkým spočívá v umění být malým. A probuzeného stejně pozná jen stejně probuzený .smiley

 

NEMŮŽETE SE TOTIŽ PLNĚ PROBUDIT V DUALITĚ! MŮŽETE SE SKUTEČNĚ PROBUDIT POUZE Z DUALITY!

 

To je to tajemství, které je ukryto v každém z nás a čeká na pochopení a uvedení do praxe! Toto pochopení probíhá u každého jednotlivce individuálně. Nejedná se o žádný hromadný odchod někam, ale na základě KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ JEDNOTY UTVÁŘÍME NOVOU ZEMI.

Tak to vnímám dnes já.

 

Osobně jsem složila tuto zkoušku dne 13.10.2014, kdy jsem uvedla v život svůj první článek s názvem KDO PŘINÁŠÍ NEBE NA ZEM… Postavila jsem se konečně sama za sebe, za své jméno a ve své Pravdě.  V tu chvíli jsem věděla a cítila, že se TO DĚJE v každé buňce mého těla! To byla moje zkouška a zároveň VSTUPENKA DO JEDNOTY! Je to zkušenost, která se nedá na nikoho přenést ani jinak sdílet. Každý k tomu svému opravdovému probuzení musí dojít sám. Jako potvrzení mně přišla v ten samý den informace z rádia o tom, jaký význam a původ má moje jméno, protože ten den jsem slavila své jmeniny :  RENATA – ZNOVUZROZENÁ! A měla jsem to černé na bílém. smiley

 

Pokud jsem si v dualitě nebyla jistá tím, co mám dělat tak, abych plnila svoje poslání zde v tomto těle a životě, PO PROBUZENÍ A VZESTUPU VĚDOMÍ TO JIŽ VÍM! Přesně vím co mám dělat a práce se stává neskutečnou zábavou, protože vše zapadává na svá místa bez problémů a s úplnou lehkostí. Dnes se již cítím být opravdu povolána do služby k tomu, abych budila spící, mám k tomu požehnání! Dnes už vím, že jsem to i já, která přináší Nebe na Zem.

 

S ÚCTOU K VÁM VŠEM

ZNOVUZROZENÁ RENATA

@Renata Reindlová

RENREIKA.SIMPLESITE.COM

Nemusíte moje poznání a cestu přijímat, stačí, když ji budete respektovat. Děkuji.

Informace odjinud