Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÝT TÍM, KÝM JSEM

Mnoho lidí se ptá, jak je možné, že se děje kolem nás to co se děje, a my to s nechutí sledujeme. Jak to, že nějaká vyšší moc nezasáhne? Kde je spravedlnost? Kde je Bůh? Proč najednou je kolem tolik špíny? Proč tolik lidí lže a krade? Hlavně ti, kteří jsou nám nejvíce na očích prostřednictvím médií, ti, kterým jsme důvěřovali a dali svoji moc při volbách daných systémem…  Ti, kteří za nás dnes a denně rozhodují o našich životech …. Ale nedělejme si iluze, že v jiných kruzích je to lepší… Vše, co je organizované k jakémukoliv  účelu je organizované pro obohacení  jednotlivců nebo určitých skupin vyvolených.  Zdá se, že jsme na vrcholu jakéhosi rozpadu všeho co doteď nějakým způsobem fungovalo… A ono to nepřestává, stále nabírá na obrátkách a levely v tom nejhorším možném scénáři  se stále navyšují… To už by stačilo, nebo ne?... Bohužel… ještě si „užijeme“, protože ještě mnoho z lidí nic stále nevidí nebo jim situace vyhovuje. Každý z nás má však šanci vystoupit, i když to bude stále těžší…

Neustále se zaplétáme svým hodnocením a svými  soudy do této hry, kterou jsme si zvolili ke svému probuzení… Ale jak  poznáme, že jsme se již opravdu probudili a nebo jen stále opakujeme stejné chyby pořád dokola, tudíž hrajeme stále stejnou hru jen s jinými figurkami? Podle toho, kam směrujeme svoji pozornost a zaměřujeme svůj zrak…. Opět známý fakt, který je dnes a denně sdílený na našich zdech na sociálních sítích… Co ale vidíme? … Každý za sebe si může odpovědět hned teď…Pokud je k sobě upřímný, dozví se pravdu…

 

fantasy-girl-1082212_960_720.jpg

 

Teprve v okamžiku, kdy člověk začne opět přebírat svoji zodpovědnost za sebe, dostává se do své síly a jeho prostřednictvím se začíná projevovat jeho vlastní moc nad svým životem. V tom okamžiku vstupuje do zcela nových energií, které jsou pro nás úplně nové a mnoho z toho, co jsme dříve znali tady již neplatí. Pak můžeme sami sobě říci, že jsme se skutečně probudili. Krok zpět už zde nehrozí, protože se plně propojujeme se svým pravým Já. Ukotvujeme se v naší nové realitě, která není nic jiného, než procitnutí do sebelásky a uvědomování si toho, co se děje kolem nás i v nás, protože všechno se vším souvisí. Každý jde ve svém uvědomění a zkouškách tak hluboko, jak moc se nechal ošálit pozlátkem  a naskákal na lep všudypřítomné manipulaci. Každý sklízí jen co sám ve své nevědomosti zasel.

Pokud se nám stále dějí nějaké nepravosti, ještě jsme nepřekročili sami sebe a ulpíváme na nějakém starém programu, který jsme si vytvořili a který nám roky fungoval. Naše pyšné ego se nechce vzdát svého falešného přesvědčení, které nás roky udržovalo například v nadřazenosti. Ať už prostřednictvím různě získaných titulů, certifikátů a všelijakých jiných papírů, které vytvořil dualitní systém.  Bohužel i tzv. duchovní učitelé si mnohdy na tom vystavěli a stále staví svoji živnost. Tím tak napomáhají udržovat dualitu. S jednotou, o které mluví třeba i na různých kurzech  a seminářích to nemá nic společného. Stále je to hra matrixu, kterou vydatně podporují právě ti,  kteří zneužívají nevědomost stáda a pod rouškou dobra a lásky manipulují se svým stádečkem. Je to úplně stejné jako v politice… Stále jsme odváděni a podváděni, dokud sami sobě neřekneme dost! Dokud sami sobě nedáme zelenou!

A opět jsme u sebe! Jinak to totiž nejde a ani není možné! Tím, jak přebíráme odpovědnost za sebe, za své chyby, za své zdraví, za svá rozhodnutí, tím neskutečně sílíme. Není již dál možné házet vinu na druhé, ať je to kdokoliv. My jsme to dopustili, my sami sebe musíme u-zdravit na těle i na duchu. My sami sobě musíme vrátit svoji ztracenou svobodu. Každý sám za sebe!

Je nezbytně nutné, abychom našli  tu tenkou hranici, kde se staré energie již neslučují s novými… Kde stará duchovní cesta už není to co nová…Ono to pro nevědomé vypadá úplně stejně jako kdykoliv předtím… Ale jen skutečně vědomí  lidé dokáží projít neviditelnou zdí, jako když Alenka projde kouzelným zrcadlem. Projdou ze starého světa do nové reality, kterou si budou postupně ukotvovat stále více a více i  ve svém prostředí kde žijí.  Tady již platí úplně jiná pravidla. Pravidla opravdovosti srdce, kde nové vědomí je nová měna. To je od-měna vesmíru za opravdovost bytí. To je smyslem opravdového duchovního života. Stát ve své přirozenosti a zůstat ryzí. Nepodléhat již žádným klamům světa a být tím, kým jsem. Komu se to zdá málo, ten se jenom usvědčuje ve své pýše z vlastního sobectví a úpadku jeho duše…

Není to vůbec o tom, abychom stále byli produktivnější, aktivnější a výkonnější! Abychom se stále o něco snažili, abychom soutěžili o to být nejlepší! Je to o práci na sobě samém a zvyšování vlastních vibrací. Je to o vnitřním ztišení a naslouchání svému pravému Já…. Poznáním pravých zákonitostí vesmíru dosáhneme toho, co je pro nás přirozené bez boje a soutěživosti. Jen vlastním klidem, který vychází z našeho nitra a vyzařováním opravdovosti. Tím si budeme přitahovat do své reality jenom to, co s námi rezonuje, s čím souzníme a splýváme v jedno. Tím budeme šokovat a zároveň inspirovat ostatní, kteří nechápou základní principy fungování vesmíru a při svých cílech vycházejí z falešného ega a starých naučených vzorců myšlení.

Zatím však výše vibrací není kolektivně žádná hitparáda… Lidé se stále nechávají strhávat do politických a jiných her, místo aby svoji pozornost zaměřili na sebe…  Nelze však sedět na dvou židlích jako to mnoho z nich předvádí…. Stále je to jen o málo jedincích, kteří svoje vibrace již navýšili natolik, že se vědomě podílejí na utváření země nové a spolu s dalšími se propojují v srdcích v jeden celek.  Tam je jejich největší síla. Tam je jejich největší moc.  To jsou praví pracovníci světla, kteří přinášejí nebe na zem. Ti aktivně tvoří vše nové a vědí co mají dělat tak, aby to bylo v souladu s nejvyšším dobrem pro všechny.

Proto si příště vzpomeňte,  až se zase budete zapojovat do nějakého chytráckého komentování situací  nebo lidí a ukazovat prstem na viníky, ten prst ve skutečnosti ukazuje na vás!

Uvědomte si to už jednou pro vždy a konejte! Neustálé si stěžování a ulpívání v pozici oběti nepřináší nikomu žádný užitek, naopak, nepustí nás v našem vývoji dál. Stejně tak neustálé nahlížení do minulosti vám bere sílu ve vaší přítomnosti.

Dokud si to sami nepřiznáme a nezměníme sebe a svůj úhel pohledu, nezmění se okolo nás vůbec  nic ještě hodně dlouhou dobu. V  horším případě budou naše zkoušky stále přidávat na intenzitě.

Držím těm, kteří se rozhodli pro změnu ve svých životech palce. Přeji každému hodně odvahy a vytrvalosti na nové cestě, kterou si musí prošlapat každý sám a nebývá to zrovna procházka růžovým sadem. Výsledek je však trvalý a neměnný.

Vesmír  naše upřímné snažení ocení. To si pište J

Renata

 

@ Renata Reindlová  

renreika.simplesite.com

Pobytové terapie v přírodě

Děkuji za všechny volby daru od Vás, jako odměnu za mojí práci, kterou vykonávám zde na webu  i facebooku -  DAR za DAR

Informace odjinud