Jdi na obsah Jdi na menu
 


UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Příspěvky

SVOBODA ZAČÍNÁ VE VAŠÍ MYSLI

7. 7. 2018

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

AKTUALIZOVÁNO PRO DALŠÍ PROBOUZEJÍCÍ SE VLNU :-)

 

PŘICHÁZÍ NOVÝ ČLOVĚK

1. 3. 2018

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Všichni jsme v tomto nádherném procesu probouzení a změn, ke kterým dnes a denně dochází na celé planetě. S přicházejícím Novým Člověkem dochází k přeměně duše-vní bytosti v novou bytost duch-ovní. To je cesta k neměnnému království v srdcích všech lidí, kteří jsou spojeni na úrovni ducha a vědomí. 

 

NOVÉ VNÍMÁNÍ

15. 2. 2018

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Nové vnímání přesahuje pohled toho, co jsme viděli dříve v úrovní 3D. Zatímco za cílem v dualitě nás vedlo naše vytvořené falešné EGO, to co následujeme v jednotě je naše skutečné POSLÁNÍ. 

 

ČAS ZLOMU A OBRATU JE TADY

30. 12. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Transformační jízda nabírá na intenzitě a chce po nás, abychom se přizpůsobili novému nastavení. Tato doba je tady právě pro to, abychom využili tyto nové možnosti, které nám jdou naproti. Věřte tomu, že už jsou bytosti, které formují tento svět už k jinému obrazu, i když se může stále z oficiálních zpráv v médiích zdát, že je to jinak. Záleží jen na Vás a na tom, čemu budete i dále věnovat svoji energii. To je základní pravda, avšak stále mnohými nepochopená.

 

NA KŘÍDLECH LÁSKY

23. 12. 2017

| Komentářů: 2

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Na křídlech Lásky přináším všem lidem dobré vůle toto vánoční poselství a přeji všem co nejkrásnější let v přítomnosti s křídly utkanými z lásky. Renata

 

NÁVRAT KRISTA...

21. 12. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

V celé historii existuje více jeho PŘÍCHODŮ, ale jen jeden NÁVRAT.

 

ZIMNÍ SLUNOVRAT - NÁVRAT SLUNCE A VSTUP DO NAŠEHO SVĚTELNÉHO LIDSTVÍ

20. 12. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

 

Zpráva pro ty, kteří kráčí sami v tichu svého srdce…

17. 12. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

V srdci neexistuje žádná dualita, žádný rozpor, který by vytvářel neustále oddělování. Semínko je zaseto, až když je zaručena skutečná opravdovost. Pak postupně bude docházet k přeměně naší  bytosti  v Bytost Světelnou - Křišťálového - Krystalického Člověka Nové Země.

 

 

Projevme své dary a nabídněme své služby

4. 12. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Je tu čas pro ty, kteří již svůj dar našli, aby ho plně projevili ve své realitě a dali tak o sobě vědět. Není třeba se bát toho směru, který je úplně nový a ve starém světě neznámý, nekopírujte již dané a stále stejné. Buďte originální a noví, nabízejte své služby i tam, kde by to nikdo nečekal. Lidé, kteří již v novém nastavení pracují se svými dary pochopili princip jednoty. Je ale také možné, že pokud svých darů nebudeme využívat správně a budeme chtít opět využívat principy duality, budou nám odňaty.  

 

ZE SVÝCH DARŮ TVOŘÍME NOVÝ SVĚT

27. 11. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

MYSL dává otázky, SRDCE odpovědi…

Vede nás touha tvořit, ve které nás pohání vášeň k činnosti, kterou jsme sem přišli vykonat. Spojujeme se s těmi, se kterými máme vykonat nějakou společnou práci a tím pokládáme základy našemu novému systému v nové zemi. Je to především ve spojení s naší duchovní rodinou. Ze svých darů tak tvoříme nový svět.