Jdi na obsah Jdi na menu
 


UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Příspěvky

Projevme své dary a nabídněme své služby

4. 12. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Je tu čas pro ty, kteří již svůj dar našli, aby ho plně projevili ve své realitě a dali tak o sobě vědět. Není třeba se bát toho směru, který je úplně nový a ve starém světě neznámý, nekopírujte již dané a stále stejné. Buďte originální a noví, nabízejte své služby i tam, kde by to nikdo nečekal. Lidé, kteří již v novém nastavení pracují se svými dary pochopili princip jednoty. Je ale také možné, že pokud svých darů nebudeme využívat správně a budeme chtít opět využívat principy duality, budou nám odňaty.  

 

ZE SVÝCH DARŮ TVOŘÍME NOVÝ SVĚT

27. 11. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

MYSL dává otázky, SRDCE odpovědi…

Vede nás touha tvořit, ve které nás pohání vášeň k činnosti, kterou jsme sem přišli vykonat. Spojujeme se s těmi, se kterými máme vykonat nějakou společnou práci a tím pokládáme základy našemu novému systému v nové zemi. Je to především ve spojení s naší duchovní rodinou. Ze svých darů tak tvoříme nový svět.

 

TRANSFORMACE – NÁVRAT K PŘIROZENOSTI

13. 9. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

V procesu TRANSFORMACE VĚDOMÍ – NÁVRATU K PŘIROZENOSTI, nám nejvíce může pomoci PŘÍRODA a pobyt v ní. Pomůže nám víc než kdejaká informace z vnějších zdrojů a k tomu úplně Z-DAR-MA. PŘÍRODU nemůže NIC nahradit, protože obsahuje zakódované informace o prapůvodním stvoření jak Planety Země, tak i nás samých.

 

DUALITA v JEDNOTĚ - pochopení souvislostí

6. 8. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Každý, který toto pochopí, začne žít život zcela jiných kvalit ve všech směrech a tvoří vše nové v novém nastavení, které vychází ze správného pochopení. Dřív nás to do jednoty - vyšších úrovní bytí (dimenzí) nepustí.Vůbec nejsou třeba znát pojmy, to je jen pomůcka k rozlišení. Důležitý je vlastní prožitek, vlastní pochopená zkušenost. Pak se stáváme skutečným světlem a inspirací pro druhé

 

Zadní vrátka nefungují!

18. 7. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Není větší jistoty než se pustit a nechat vše volně plynout, zhluboka dýchat a snažit se naladit na své srdce… Protože vše co nás nutí k nějaké aktivitě, která není již s námi v souladu, je výsledek našeho starého způsobu myšlení. Opět za tím stojí jen strach a ego. Strach z budoucnosti bez jakékoliv jistoty a dávání vlastní důležitosti roli, kterou jsme se rozhodli hrát.

 

SVĚTLO NÁM DÁVÁ KŘÍDLA, TMA KOŘENY

3. 7. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Tma bez Světla a Světlo bez Tmy nemůže existovat, protože Světlo nám dává Křídla, Tma Kořeny. Světlo nás povznáší, Tma uzemňuje.

 

ZAHOĎTE SVÉ (EZO)MASKY A NECHTE SVÉ SVĚTLO ZAZÁŘIT ZEVNITŘ!

13. 6. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Zapojit SRDCE tak, aby bylo v SOULADU s MYSLÍ je to, co se všichni stále učíme. To je cesta do JEDNOTY. Co není a nepůjde přímo ze SRDCE, bude čím dál více rozpoznáváno a viděno.

 

TAJEMSTVÍ VLASTNÍ MOCI SPOČÍVÁ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU

30. 5. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Všechny ODPOVĚDI, které POTŘEBUJEME znát, totiž NALEZNEME v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU. Nemusíme pro ně chodit do minulosti ani do budoucnosti, ani do jiných světů. Když se plně ponoříme do přítomnosti, najdeme tam KLÍČ ke světu, v nímž právě žijeme ŽIVOT, který je pro nás nejdůležitější. 

 

BÝT TÍM, KÝM JSEM

22. 5. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Je nezbytně nutné, abychom našli  tu tenkou hranici, kde se staré energie již neslučují s novými… Kde stará duchovní cesta už není to co nová…Ono to pro nevědomé vypadá úplně stejně jako kdykoliv předtím… Ale jen skutečně vědomí  lidé dokáží projít neviditelnou zdí, jako když Alenka projde kouzelným zrcadlem. Projdou ze starého světa do nové reality, kterou si budou postupně ukotvovat stále více a více i  ve svém prostředí kde žijí.  Tady již platí úplně jiná pravidla. Pravidla opravdovosti srdce, kde nové vědomí je nová měna. To je od-měna vesmíru za opravdovost bytí. To je smyslem opravdového duchovního života. Stát ve své přirozenosti a zůstat ryzí. Nepodléhat již žádným klamům světa a být tím, kým jsem. Komu se to zdá málo, ten se jenom usvědčuje ve své pýše z vlastního sobectví a úpadku jeho duše…

 

BOŽÍ LÁSKA JE VŠUDEPŘÍTOMNÁ A DOSTUPNÁ VŠEM

14. 4. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Lásku není třeba nikam vysílat, postačí BÝT Láskou v Tichu. Sama se bude šířit jako VŮNĚ květin na rozkvetlé louce. Čím víc rozkvetlých květů, tím větší vůně, tím více LÁSKY.