Jdi na obsah Jdi na menu
 


UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Příspěvky

ZAHOĎTE SVÉ (EZO)MASKY A NECHTE SVÉ SVĚTLO ZAZÁŘIT ZEVNITŘ!

13. 6. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Zapojit SRDCE tak, aby bylo v SOULADU s MYSLÍ je to, co se všichni stále učíme. To je cesta do JEDNOTY. Co není a nepůjde přímo ze SRDCE, bude čím dál více rozpoznáváno a viděno.

 

TAJEMSTVÍ VLASTNÍ MOCI SPOČÍVÁ V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU

30. 5. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Všechny ODPOVĚDI, které POTŘEBUJEME znát, totiž NALEZNEME v PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU. Nemusíme pro ně chodit do minulosti ani do budoucnosti, ani do jiných světů. Když se plně ponoříme do přítomnosti, najdeme tam KLÍČ ke světu, v nímž právě žijeme ŽIVOT, který je pro nás nejdůležitější. 

 

BÝT TÍM, KÝM JSEM

22. 5. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Je nezbytně nutné, abychom našli  tu tenkou hranici, kde se staré energie již neslučují s novými… Kde stará duchovní cesta už není to co nová…Ono to pro nevědomé vypadá úplně stejně jako kdykoliv předtím… Ale jen skutečně vědomí  lidé dokáží projít neviditelnou zdí, jako když Alenka projde kouzelným zrcadlem. Projdou ze starého světa do nové reality, kterou si budou postupně ukotvovat stále více a více i  ve svém prostředí kde žijí.  Tady již platí úplně jiná pravidla. Pravidla opravdovosti srdce, kde nové vědomí je nová měna. To je od-měna vesmíru za opravdovost bytí. To je smyslem opravdového duchovního života. Stát ve své přirozenosti a zůstat ryzí. Nepodléhat již žádným klamům světa a být tím, kým jsem. Komu se to zdá málo, ten se jenom usvědčuje ve své pýše z vlastního sobectví a úpadku jeho duše…

 

BOŽÍ LÁSKA JE VŠUDEPŘÍTOMNÁ A DOSTUPNÁ VŠEM

14. 4. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Lásku není třeba nikam vysílat, postačí BÝT Láskou v Tichu. Sama se bude šířit jako VŮNĚ květin na rozkvetlé louce. Čím víc rozkvetlých květů, tím větší vůně, tím více LÁSKY.

 

NOVÉ VNÍMÁNÍ

26. 2. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

AKTUALIZOVÁNO

Nové vnímání přesahuje pohled toho, co jsme viděli dříve v úrovní 3D. Zatímco za cílem v dualitě nás vedlo naše EGO, to co následujeme v jednotě je naše skutečné POSLÁNÍ. 

 

Projevme své dary a nabídněme své služby

21. 2. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Proto vyzývám ty, kteří již svůj dar našli, aby ho plně projevili ve své realitě a dali tak o sobě vědět. Nebojte se hlavně toho směru, který je úplně nový a ve starém světě neznámý, nekopírujte již dané a stále stejné. Buďte originální a noví, nabízejte své služby i tam, kde by to nikdo nečekal.

 

Zpráva pro ty, kteří kráčí sami v tichu svého srdce…

1. 2. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

V srdci neexistuje žádná dualita, žádný rozpor, který by vytvářel neustále oddělování. Semínko je zaseto, až když je zaručena skutečná opravdovost. Pak postupně bude docházet k přeměně naší  bytosti  v Bytost Světelnou - Křišťálového - Krystalického Člověka Nové Země.

 

 

PŘICHÁZÍ NOVÝ ČLOVĚK

19. 1. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Všichni jsme v tomto nádherném procesu probouzení a změn, ke kterým dnes a denně dochází na celé planetě. S přicházejícím Novým Člověkem dochází k přeměně duševní bytosti v novou bytost duchovní. To je cesta k neměnnému království v srdcích všech lidí, kteří jsou spojeni na úrovni ducha a vědomí. 

 

LEDNOVÉ POSELSTVÍ

16. 1. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

Vstoupit může každý, kdo vědomě přijme Nové Lidství...

 

TRANSFORMACE – NÁVRAT K PŘIROZENOSTI

16. 1. 2017

| Rubrika: UKOTVENÍ NOVÉHO VĚDOMÍ

V procesu TRANSFORMACE VĚDOMÍ – NÁVRATU K PŘIROZENOSTI, nám nejvíce může pomoci PŘÍRODA a pobyt v ní. Pomůže nám víc než kdejaká informace z vnějších zdrojů a k tomu úplně Z-DAR-MA. PŘÍRODU nemůže NIC nahradit, protože obsahuje zakódované informace o prapůvodním stvoření jak Planety Země, tak i nás samých.