Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Příspěvky

Bohyně Isis - vstup do božského ženství

25. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Žijete ve společenství, kde musí být vyřčeny skryté emoce a záležitosti, kterých se bojíte. Až to uděláte, bude kolem vás skutečná harmonie a rovnováha.

 

 

Antalii: Slunovrat a diamantová záře

15. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Energie slunovratu vše odšpuntuje... Zlaté a třpytivé bublinky tak mohou vyjít ven na světlo, aby mohly být viděny. Poté dochází k oslavě, k radosti, k ohňostroji třpytivé záře, která odráží vaše vlastní světlo. Vstupujeme do druhé poloviny roku, do které kráčíme více v rovnováze, ve svém středu, ve větší záři, čistotě a síle. Stačí si uvědomit svou duši a vnímat jak září, vnímat své srdce a vědomě do tohoto místa dýchat...

 

Vyvažování polarity. Vitalita.

29. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Jsme neoddělitelnou součástí přírody. Odpojit se od lidí, kteří s námi nejsou frekvenčně v rovnováze, odpojit se od hluku a být v přírodě, se musí stát každodenní rutinou. Pobyt v přírodě u vodních toků očišťuje auru od nízkých energií, činí cestu vysoce pohodlnou a umožňuje pokrok v nacházení duchovních kořenů. To všechno má obrovský vliv na Kolektivní Vědomí. Buďme pilní, pracujme na své síle, stravě a kondici. Pokud se domníváte, že na něčem takovém nezáleží, lžete sami sobě.

 

Antalii: Multidimenzionální portály

28. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Ztište se a naslouchejte hlasu své duše. Začínáte vnímat svět barevnější, zářivější. Zelená je více zelená, modrá více modrá...

Otevírá se jeden portál za druhým, odšpuntovávají se zátky a tryskají ven barevné fontány. Zemské krystaly se propojují s portály. Energie jednorožců, která proudí jimi z Vesmíru se spojuje s energií draků, která proudí ze Země.

Země se stává jedním velkým multidimenzionálním portálem zářícím od nekonečna do nekonečna...

 

VNITŘNÍ ODPUŠTĚNÍ

24. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Mezi obtížněji odpustitelné činy patří omezení, která vnímáme sami uvnitř sebe, chyby, které jsme udělali, zrady, jichž jsme se dopustili, způsob, jakým jsme zklamali svou vnitřní životní esenci, tedy sami sebe. Takovéto činy se obecně odpouštějí mnohem hůře než jednání druhých, neboť se jedná o (technicky napsáno) shluky tzv. karmických antičástic (miasmů), které jsme si vytvořili sami, či jsme je převzali z DNA našich předků.

 

Vibrační posun. Nové kapitoly Vzestupu. Vnitřní učitel.

22. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Inkarnovali jsme se do evoluční fáze učení, ale také odnaučování. Mysl se zarovnává se srdcem. Naše Vědomí je osvěcováno, abychom měli sílu manifestovat nový život. Uvnitř sebe nosíme realitu Nové Země, kterou jsme přišli stvořit. Mnoho probuzených objevuje, že existuje vysoký kontrast mezi oběma časovými osami.

 

Odpojení a napojení na nové Světelné servery

12. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Na planetě jsou plně Vzestoupení průkopníci jako předsunutí hráči, kteří jsou zaměřeni na službu pro lidský kolektiv a jejichž odpovědnost je velmi vysoká. Používáme svůj vlastní Vzestup pro planetární Vzestup. Nejsou zde žádné neochotné bytosti, některé konstanty leží v pochopení, že existuje vyšší plán. Skrze posvátné srdce jsme ve službě každý den. Vlastní zkušenost bytí v lidském fyzickém těle a zkušenost Vzestupu je velmi osobní a vlastní posun, který slouží pro posun kolektivu vyžaduje čas od času více přestávek. Někteří z nás se na svoji skutečnou misi teprve připravují.