Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Příspěvky

ROZPOZNÁVÁNÍ REALIT A JEJICH VYTVÁŘENÍ

14. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Pronikáme do realit temna, děláme to vědomě, protože Světlo splyne s tmou. Světlo nese informace a tyto informace rozpínají systém, takže starý systém nemůže existovat. Tma se stane Světlem skrze nás. Světlo na jednu stranu ničí a druhou stranu rodí. Přinášíme informovanost do neinformovanosti. 

 

PRAVDA VAŠEHO SRDCE

7. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Spousty hledají a prahnou po spirituální pravdě, hodiny meditují, cestují do dalekých spirituálních zemí, hledají guru, mistry a touží prožít vesmírnou pravdu. Dychtí po “nadpřirozených jevech a schopnostech“. Ale jen ti, kteří pochopili, že je důležité se pouze zklidnit a dovolit si zavnímat své pocity a sledovat své emoce, které jsou pravdivým odrazem jejich vnitřního stavu a jsou ochotni vstoupit i do bolestivých míst svého podvědomí, uzdravit nešťastné dítě, odmítnutou dceru, zuboženou ženu, zraněného muže a jiné aspekty uvnitř sebe samých, toto jsou ti, kteří kráčí pevným krokem do nového světa...

 

Přijměte své mistrovství

4. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Je třeba, aby člověk znovu vyrostl. Celá transformace, celý duchovní vzestup je o tom, aby člověk pochopil, že může sám, že má velkou hodnotu, že je dobrý a bez viny, že má nástroje k tvoření, že obsahuje všechno. Není nic vnějšího, co by tomuto světu mohlo pomoci. Musíme to najít v sobě.

 

ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ VZESTUP

3. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Nyní čelíte sami sobě. Tohle je jen mezi vámi a zdrojovou energií ve vás – Stvořitelem. Není to o nikom dalším. Je to o vašem rozhodnutí, jakým směrem se vydáte na vaší cestě dál. Nečekejte na spasení od andělů, mistrů nebo nějakého guru. Vstoupili jste do etapy vývoje země, kde musíte najít sebe samé, svou vlastní energii, svůj vlastní zdroj, svou vlastní nezávislost, svobodu a velkolepost. Jste to vy, na vaše rozhodnutí se čeká a na jehož základě se dají věci do pohybu.

 

Kristus v priamom prenose

23. 7. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Môžeme preciťovať stavy, ktoré navodzujú pocity - že nie sme níkým a nič nevieme. Jedná sa o špecifický druh "prázdnoty", ktorá prázdnotou nie je . Je vymiesťovaním umelo vytvorených štruktúr z mozgu. Pocit, že nie sme nikým znamená, že sa STÁVAME SAMI SEBOU a v zmysle otvoreného komunikačného kanálu /kanálov/, všetkými, ktorí do Jednoty patria.

 

Čas otvírání a zavírání

26. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Pronikáme každý den do Vědomí Stvořitele, vědomě manifestujeme svůj život. Naučili jsme se dívat očima nevinnosti a hravosti, protože sám Stvořitel pojal Stvoření jako hru. Mnoho věcí, které jsme vytvořili a které jsme si před rokem 2012 nedokázali ani představit, se stává samozřejmostí. 3D věci se pro nás stávají nepochopitelné, nepřijatelné a vibračně zatěžující. 

 

Bohyně Isis - vstup do božského ženství

25. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Žijete ve společenství, kde musí být vyřčeny skryté emoce a záležitosti, kterých se bojíte. Až to uděláte, bude kolem vás skutečná harmonie a rovnováha.

 

 

Antalii: Slunovrat a diamantová záře

15. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Energie slunovratu vše odšpuntuje... Zlaté a třpytivé bublinky tak mohou vyjít ven na světlo, aby mohly být viděny. Poté dochází k oslavě, k radosti, k ohňostroji třpytivé záře, která odráží vaše vlastní světlo. Vstupujeme do druhé poloviny roku, do které kráčíme více v rovnováze, ve svém středu, ve větší záři, čistotě a síle. Stačí si uvědomit svou duši a vnímat jak září, vnímat své srdce a vědomě do tohoto místa dýchat...

 

Vyvažování polarity. Vitalita.

29. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Jsme neoddělitelnou součástí přírody. Odpojit se od lidí, kteří s námi nejsou frekvenčně v rovnováze, odpojit se od hluku a být v přírodě, se musí stát každodenní rutinou. Pobyt v přírodě u vodních toků očišťuje auru od nízkých energií, činí cestu vysoce pohodlnou a umožňuje pokrok v nacházení duchovních kořenů. To všechno má obrovský vliv na Kolektivní Vědomí. Buďme pilní, pracujme na své síle, stravě a kondici. Pokud se domníváte, že na něčem takovém nezáleží, lžete sami sobě.

 

Antalii: Multidimenzionální portály

28. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Ztište se a naslouchejte hlasu své duše. Začínáte vnímat svět barevnější, zářivější. Zelená je více zelená, modrá více modrá...

Otevírá se jeden portál za druhým, odšpuntovávají se zátky a tryskají ven barevné fontány. Zemské krystaly se propojují s portály. Energie jednorožců, která proudí jimi z Vesmíru se spojuje s energií draků, která proudí ze Země.

Země se stává jedním velkým multidimenzionálním portálem zářícím od nekonečna do nekonečna...