Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Příspěvky

Sto jedna dní

26. 2. 2018

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Sto jedna dní bude ve vašem těle probíhat silná očista. 101 dní budete cítit vysoké nároky na vaši psychiku. Člověk se jako bytost posouvá stále výše, mnohá fyzická těla ztrácí působnost ve 3D, avšak stávají se bezprizorními, dokud se neukotví v 5D. Proto jsou pociťovány tlaky ve formě psychických atak, ve formě náročných fyzických stavů, kdy se tělo přizpůsobuje nové vibraci. 

 

NOVÉ POSELSTVÍ OD DARÍSKA, KRYSTALKY A MERLAINA

10. 1. 2018

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Někoho čekají velké změny, převraty, ale většinu čeká požehnání, proto se nebojme od Března 2018 otevírat nové  dveře, nebojme se projevit svoji kreativitu, ukažme naše city, ukažme, že umíme moudře milovat.
Lidé se od Března 2018 budou více sjednocovat a to ti co podobně vibrují. Proto se nebojte přidat k lidem podobného smýšlení, podobných vlastností, protože tak budete tvořit stejný či alespoň podobný shluk energie, který se promění ve vortex, v bránu kudy bude proudit stejná vámi vyzařující energie, takže bude takovou skupinu velmi posilovat a to zvláště pokud se taková skupina chytí za ruce a vytvoří kruh, neboli vortex. 
 

AA Michael - Mužsko-ženské přeměny, zodpovědnost za společný cíl

2. 12. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Milovaní,

čekají vás v oblasti vztahů dost náročné časy.
Především pro muže teď přichází doba zmatků
a jakési vnitřní nejistoty
,
protože aniž to většina tuší,
velice radikálně se mění jejich
vnitřní i vnější prostředí.
Jsou to změny zprvu nepozorované,
ale budou je vnímat skrze své ženy a partnerky.

Jde o ženskou energii,
která se navrací zpátky ze zóny pokřivenosti
a dává se do rovnováhy s mužstvím.
Obě polarity tak směřují k původně navrženému modelu
Božské Mužství /Božské Ženství
a tento proces je nezadržitelný.

 

OTEVŘENÍ SLUNEČNÉ BRÁNY

28. 11. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Sirius je držitelem galaktických klíčů a kódů Osvícení a tím také veškerého ezoterického a mystického vnitřního a skrytého vědění vyšších stavů Osvícení. V podstatě je nejvyšší vědění obsaženo v obrovských nadvědomých bankách kvantových energetických polí.

Sirius je sám o sobě znám jako “Nositel Světla – Slunce" a proto je tím, kdo vždy obsahoval vyšší utajené vědění, stejně tak jako samotné Mysterium. Není náhoda, že se na Síriu nachází ústředí galaktická Federace stejně tak jako Vyšší Chrámy Všeho-Vědění, Všeho-Vidění, Všeho-Bytí.

 

Pracovníci světla - pět let po roce 2012

20. 11. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Spiritualita a nefunkční systémy. I v roce 2017 se mezi lidmi udržují ohledně spirituality bláznivé systémy, které naplňovaly potřeby společnosti v minulosti. Spiritualita byla spojována z odchodem z běžného života, byla spojována s askezí. Vedla k celibátu. Vedla k životu v chudobě - být odkázán na dary lidí - proto by měly být spirituální služby levné, nejlépe zadarmo. Vedla k poslušnosti, k dodržování zažitých pravidel, vytvořených nějakou autoritou. Ladí vám tyto principy se současným stavem vědomí? Jak vy vidíte úkol spirituality v dnešní době?

 

Znovuzrození

16. 11. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Z popela vstává nová ženská energie, rodí se nová Máří Magdalena a její vědomí.
Máří Magdalena, která je přijata, která je přijata jako součást Ježíše, jako součást této planety, jako část nás všech.

 

Čištění Zdrojovým Světlem. Telepatie.

4. 11. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Na cestě Vzestupu jsou okamžiky, kdy je potřeba projít určitými bariérami tady a teď. Všechny těžkosti a boje vždy otevírají nové Brány. Jsou určité pasáže, kdy do naší reality vstupují nízké energie, které se mohou tvářit jako drama. Musíme umět vidět ještě dál, nejsme Služebníky druhých, jsme tu, abychom se setkali s hmotou a podali si ruce. Tento planetární koncept není postaven na principu vítěz/poražený ale na principu vítěz/vítěz. 

 

Boží pomoc přichází zevnitř

25. 10. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Už asi rok pozorujeme, že většinu lidí již nepodporují tzv. andělé strážní, přesněji duchovní průvodci. Není to už potřeba a začínalo to být kontraproduktivní. Je to důležitý vývojový krok. Jsme vedeni k přímějšímu spojení s vlastní duší, k tomu, abychom si uvědomovali, co svými myšlenkami, svou energií tvoříme, kam až sahají naše záměry. 

 

Jak vnímáte současné energie?

18. 10. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Máte pocit, že jste se propadli zpět tam, kam jste doufali, že už se vracet nemusíte?
Zdá se vám, že tenhle zápas už jste sváděli stokrát?
Nebo vás něco pohání vpřed, jakási nově nalezená síla, otevření se, které přivádí možnosti?

 

KRYSTALICKÁ MŘÍŽKA

15. 9. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Krystalická Mřížka propojuje všechny krystaly na Zemi a prochází hlavními portály, vortexy a dimenzionálními branami, které propojují Zemi s vesmírnými silami a dalšími dimenzionálními realitami.

Tato místa jsou zásobárny jemných energií, které mají odpovídající dopad na stav vědomí jedince.