Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Příspěvky

Jak vnímáte současné energie?

18. 10. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Máte pocit, že jste se propadli zpět tam, kam jste doufali, že už se vracet nemusíte?
Zdá se vám, že tenhle zápas už jste sváděli stokrát?
Nebo vás něco pohání vpřed, jakási nově nalezená síla, otevření se, které přivádí možnosti?

 

KRYSTALICKÁ MŘÍŽKA

15. 9. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Krystalická Mřížka propojuje všechny krystaly na Zemi a prochází hlavními portály, vortexy a dimenzionálními branami, které propojují Zemi s vesmírnými silami a dalšími dimenzionálními realitami.

Tato místa jsou zásobárny jemných energií, které mají odpovídající dopad na stav vědomí jedince.

 

Transkripce genů. Nastavení hranic.

7. 9. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Součástí Vzestupu jsou rozsáhlé změny zasahující do všech oblastí našeho života s kultivováním životní síly fyzického těla. Nejen epifýza, hemisféry a třetí oko jsou součástí fyzického těla a rozvíjíme je, abychom mohli využívat schopnosti a plnou verzi DNA, ale harmonizujeme a uzdravujeme také všechny orgány, kosti, klouby, svaly, hormony…..atd.

 

ROZPOZNÁVÁNÍ REALIT A JEJICH VYTVÁŘENÍ

14. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Pronikáme do realit temna, děláme to vědomě, protože Světlo splyne s tmou. Světlo nese informace a tyto informace rozpínají systém, takže starý systém nemůže existovat. Tma se stane Světlem skrze nás. Světlo na jednu stranu ničí a druhou stranu rodí. Přinášíme informovanost do neinformovanosti. 

 

PRAVDA VAŠEHO SRDCE

7. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Spousty hledají a prahnou po spirituální pravdě, hodiny meditují, cestují do dalekých spirituálních zemí, hledají guru, mistry a touží prožít vesmírnou pravdu. Dychtí po “nadpřirozených jevech a schopnostech“. Ale jen ti, kteří pochopili, že je důležité se pouze zklidnit a dovolit si zavnímat své pocity a sledovat své emoce, které jsou pravdivým odrazem jejich vnitřního stavu a jsou ochotni vstoupit i do bolestivých míst svého podvědomí, uzdravit nešťastné dítě, odmítnutou dceru, zuboženou ženu, zraněného muže a jiné aspekty uvnitř sebe samých, toto jsou ti, kteří kráčí pevným krokem do nového světa...

 

Přijměte své mistrovství

4. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Je třeba, aby člověk znovu vyrostl. Celá transformace, celý duchovní vzestup je o tom, aby člověk pochopil, že může sám, že má velkou hodnotu, že je dobrý a bez viny, že má nástroje k tvoření, že obsahuje všechno. Není nic vnějšího, co by tomuto světu mohlo pomoci. Musíme to najít v sobě.

 

ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ VZESTUP

3. 8. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Nyní čelíte sami sobě. Tohle je jen mezi vámi a zdrojovou energií ve vás – Stvořitelem. Není to o nikom dalším. Je to o vašem rozhodnutí, jakým směrem se vydáte na vaší cestě dál. Nečekejte na spasení od andělů, mistrů nebo nějakého guru. Vstoupili jste do etapy vývoje země, kde musíte najít sebe samé, svou vlastní energii, svůj vlastní zdroj, svou vlastní nezávislost, svobodu a velkolepost. Jste to vy, na vaše rozhodnutí se čeká a na jehož základě se dají věci do pohybu.

 

Kristus v priamom prenose

23. 7. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Môžeme preciťovať stavy, ktoré navodzujú pocity - že nie sme níkým a nič nevieme. Jedná sa o špecifický druh "prázdnoty", ktorá prázdnotou nie je . Je vymiesťovaním umelo vytvorených štruktúr z mozgu. Pocit, že nie sme nikým znamená, že sa STÁVAME SAMI SEBOU a v zmysle otvoreného komunikačného kanálu /kanálov/, všetkými, ktorí do Jednoty patria.

 

Čas otvírání a zavírání

26. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Pronikáme každý den do Vědomí Stvořitele, vědomě manifestujeme svůj život. Naučili jsme se dívat očima nevinnosti a hravosti, protože sám Stvořitel pojal Stvoření jako hru. Mnoho věcí, které jsme vytvořili a které jsme si před rokem 2012 nedokázali ani představit, se stává samozřejmostí. 3D věci se pro nás stávají nepochopitelné, nepřijatelné a vibračně zatěžující. 

 

Bohyně Isis - vstup do božského ženství

25. 6. 2017

| Rubrika: TRANSFORMAČNÍ DĚJE

Žijete ve společenství, kde musí být vyřčeny skryté emoce a záležitosti, kterých se bojíte. Až to uděláte, bude kolem vás skutečná harmonie a rovnováha.