Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozšíření energetického pole. Mistrovství. Osobní síla.

11828600_972502616121980_1749178308576686070_n.jpg

 
Milovaní,
květen otevřel dárkovou krabici, jejíž obsah na první pohled nemusíme ocenit. Potřebujeme více času, než si hodnotu daru dokážeme uvědomit. Tento měsíc můžeme s jistotou považovat za silné testovací období našeho života, kdy nestačí jen hrábnout, ale pořádně zabořit lžíci exkavátoru. Čeho se stále držíme? Jsme ochotní se učit? Jsou naše srdce opravdu otevřená? Jak bude vypadat konečná revize našich přesvědčení, která jsou v květnu předmětem přezkumu, stejně jako prostor, který si tvoříme? Když se podíváme na pětidimenzionální svět, budeme schopní v něm někdy žít? Ano, pokud uděláme trochu hloubkové práce.
 
Čím déle budete uvažovat systémem starých přesvědčení, kdo jste, čím déle se budete identifikovat s minulostí jako vaší pravdou, tím obtížnější se fáze Vzestupu stane. Čištění je požehnání, ne prokletí a právě čištění je to, co umožňuje vstoupit do Mistrovství. Pokračujeme, dokud nebudou uvolněny všechny spodní frekvence vědomě, jinak je vytvářen obrovský nesoulad, který ničí tělo. To se týká každého, ne jen lidí, kteří nesou ve svých buňkách vysoký Světelný kvocient. Pokud procházíte ještě těžkými časy, věřte, že nejste sami. Investujeme mnoho úsilí do zbavování se starých věcí ve hře, kterou tu všichni hrajeme. Před Podzimní Rovnodenností musí padnout mnoho Závojů, berme to jako přípravu na Rovnodennost, která sama odhaluje obrovský Závoj. Neexistuje žádné vyjednávání s úrovněmi, kam se chystáme přesunout. Mnozí pociťují zmatek ve svém vnitřním kompasu s otázkou: co se stalo s mým vedením? Je to otázka nové rekalibrace a integrace svých vlastních nových vyšších úrovní. 
 
Ačkoliv iluze kolem nás vypadá dost realisticky, všechno je hotovo. Jde o zpoždění v projevení. Ocitli jsme se o úroveň výš, rozšiřujeme Vědomí i své energetické pole. V těchto vyšších vibracích se zarovnáváme s vyšší pravdou, která je v těchto energetických vibracích obsažena. Čím více se nacházíme v našich srdcích, tím dochází ke sloučení vděčnosti a Božství a ke zneškodňování všech bojovných záměrů. Zaměřujeme se na vlastní multidimenzionální Vědomí ve zkušenosti v lidském těle. Napojujeme se na Zdroj Všeho. Mnozí zažíváme silnou interakci s pětidimenzionální nebo vyšší úrovní prostřednictvím Vzestupu. Stejně tak i planeta vyjadřuje úmysl vrátit se do stavu Božství, do Jednoty a rovnováhy.
 
Nižší Já nyní přepisuje všechno, co mu přichází do cesty v rámci rezonance s čistým lidským genomem. Získáváme přístup k verzi multidimenzionality a to znamená v této fázi vědomě rozšiřovat své energetické pole všemi směry. Jakmile začneme využívat tyto Světelné techniky, musíme se pustit všech starých kódů přesvědčení, abychom neomezovali vlastní expanzi. Čím více rozšíříme Vědomím své srdce, tím více máme přístup k rozšíření sebe sama všemi směry. Naše srdce se stává Sluncem, středem našeho Bytí - Vesmíru, jehož Stvořiteli jsme.
 
Uprostřed těla se nachází Božská jiskra Zdroje. Čím více se zarovnáváme se Zdrojem, bezpodmínečná Láska v našich srdcích expanduje. Tím je také vytvářen most mezi dimenzemi. Čím více se zarovnáváme se Zdrojovou inteligencí, tím lehčí je náš život a snadnější komunikace s Vyšším Já. Nižší Já se zarovnává s Vyšším Já. Nižší Já je ve 4D, Vyšší Já je v 5D. S čistým úmyslem a s čistým srdcem bez tíhy minulosti lze proniknout do 5D. Takže všichni stále pracují na detoxikaci, uvolnění emocí a mysli, dokud nedosáhneme úplné harmonie v srdci.
 
Vzestup je v rukou každého z nás. Být Mistr neznamená být v centru pozornosti a dýchat všechen vzduch v místnosti. Sebeuvědomování je nejsilnější způsob, jak zjistit, kdo jsme, přijmout svou vlastní sílu klidným způsobem, který nepotřebuje schválení ani potvrzení zvenčí. Mít pod kontrolou svou vlastní energii a své silné energetické hranice. Víte, kde jsou vaše energetické hranice a jaký druh energie ve svém životě chcete? Řídíte tok těchto energií a ostatních lidí? Bez hranic je vaše energie rozptýlená a neuzemněná. Nastavení hranic: "všichni v mém životě mě milují, ctí a respektují".
 
Vidíte sami sebe jako silného člověka? Lidé, kteří se vám snaží říci, co máte dělat, reagují na vaše nulové hranice. Pokud se budete srovnávat s druhými lidmi, budete stále bezmocní. Chtít být jako někdo jiný znamená lhát svému Mistrovství. Můžete si mocně vytvořit svou realitu, když si uvědomíte, co je to být silný člověk a začnete tuto energii ve svém životě používat. Uznáváte sami sebe jako Mistra, své dary, talenty, jedinečnost a co vás dělá zvláštním? Být tichý a suverénní. Být tichý neznamená být poslušný. Být pokorný neznamená zbavovat se síly. Začátek poznání vlastního Mistrovství začíná v sebeuvědomování a rozhodování, co je pro vás nejlepší. Staňte se příkladem silného, tichého a suverénního člověka, který nechá své Světlo zářit a rezonuje s radostí, Láskou a prosperitou. Tato doba je pro to nejlepší. Hodně Světla a Lásky těm, kteří vidí své Mistrovství.
 
Pokud chcete se mnou pracovat a jste připraveni na osobní transformaci, zvažte intuitivní on-line konzultaci nebo soukromý workshop transformativní arteterapie, kde společně zkoumáme životní cestu, potenciál, možnosti a schopnosti, aby se ve vašem životě objevila radost, hojnost, Láska, mír a síla, na kterou jste připraveni. Požehnání za dary vděčnosti. Děkuji.
 
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka
 
Copyright © Článek lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.