Jdi na obsah Jdi na menu
 


RENOVACE MUŽSKÉ ENERGIE

13239166_507045532820366_3737397624321106765_n.jpg

 

 

Arq. Ángel Octavio Gutiérrez Martínez – lektor Posvátné sexuality v toltecayotl, dne 18.5. 2016

 

Každé konstruktivní dílo ve fyzické podobě, které se vybuduje během naší existence, potřebuje svůj čas pro pozorování a analýzu, abychom věděli, zda si žádá údržbu či remodelaci v některých částech své stavby.

Zrovna tak my muži během své cesty tímto třídimenzionálním prostorem potřebujeme svůj vlastní prostor, svůj čas, své ticho.......na svou analýzu a sebepozorování, kde jsme se zastavili, kde jsme přesměrovali naši pozornost a potřebujeme analyzovat tyto příčiny.

Do této retrospekce zasahuje mnoho aspektů, mezi kterými tím nejdůležitějším je, zda opravdu jsem tím, kdo jsem nebo jsem pouze kopií nějakého systému či modelu života, který není vůbec mým. A takto si uvědomit, v kterém momentu se pevně odhodláme přesáhnout lidské bytí a dát kvalitu a cíle naší existenci. Je třeba vědět, že nejsme pouze tělo, které se hýbe a myslí, ale také síla a motor naší rodiny, společnosti, země, kontinentu, ale hlavně toho nejcennějšího.......planety, kam jsme se rozhodli sestoupit. Planeta, kterou jsme si zvolili a určitě ne náhodou, ale vlastním rozhodnutím. Nyní v této době extrémního neustálého ruchu konkurence a pokroků musí být naše mužská část mnohem více přítomna ovlivňujícím způsobem na fyzické i duchovní prostředí v jakémkoliv místě, kde se nacházíme.

Tato mužská síla nyní musí být přítomna jako síla opravdově pozvnášející, milující, ochraňující, vědomější, evoluční. Je čas znovu obnovit své vlastní mužství jako spolutvořící sílu společně s ženskou energií, ale z aspektu vyššího vědomí, z transcendentálního aspektu lásky, která osvobozuje, z lásky, která nepotlačuje, z lásky, která přesahuje a pozvedá naše vědomí na vyšší vibraci sfér andělské hudby........LÁSKY, KTERÁ LÉČÍ.

Abychom mohli vstoupit do tohoto povznášejícího procesu, je třeba vzít v úvahu, že se musí uvolnit vše, co nám již nepomáhá kráčet na této cestě životem (morální a existenciální komplexy, tabu, dogmata,....). Je třeba otevřit srdce a pozvednout ho nad intelektuální mysl, abychom mohli vnímat a sladit se znovu s vnitřními energiemi v nás samých, často zapomínané a někdy ignorované životním stylem, který vedeme. Energie ublížení, které jsou často následky našeho početí, dětství, dospívání a dokonce i období naší zralosti. Proč si nedopřát otevření se uvolnění a léčení a znovu začít vibrovat pro to, pro co jsme byli stvořeni?

Mužská energie se nyní opět regeneruje, vyživuje se opět z energie a hybné síly svého sémě zplození. Nyní se mužská energie probouzí ze svého spánku. Nyní mužská energie vytváří kruhy světla a začíná vibrovat sama se sebou v tomto opětovném shledání se svým vnitřním bytím, se svým vyšším já, se svým vnitřním dítětem, se svým vnitřním učitelem. Dnes my muži voláme na celou planetu, že jsme připraveni se znovuzrodit společně s ženskou energií........

AHOOO.... Kihuikalititl (ten, co přináší Světlo)

 

 

Překlad z originálu: Edita Lemiana Santiago

 

 

 

 

Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=507045532820366&set=gm.1130552500344226&type=3&theater