Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOŽSKÝ ZDROJ

1497520_237431509758577_1109096409_n.jpg

 

Božský zdroj je všudypřítomné energetické pole. Je vším, co se odehrává i hra sama. Je to vesmírná síla, z které je vše stvořeno a které samo ze sebe tvoří. Je to původ i konec všech věcí zároveň. Je to vše, co jsme schopni vnímat a také vše, co je neviditelné pro naše smysly. My sami jsme holografickou součástí Božského zdroje. Jsme umělci i umění zároveň. 

Božský zdroj je éter – k
osmická pavučina – vše propojující energetické pole – vědomá a inteligentní Mysl. 

Božský zdroj obsahuje: Explicititní řád 
( vše, co vidíme, na co si můžeme sáhnout a co se jeví v našem světě jako oddělené, relativní nezávislost ) 

Implicitní řád 
( předloha, matrix, osnova viditelného ) 
Analogie řeky, jako implicitního řádu a vln a vše, co se v řece děje jako řádu explicitního. 

Vesmír je hologram. V hologramu obsahuje každá část jakéhokoli předmětu týž předmět v celém rozsahu, pouze však v menším měřítku ( lidské DNA ). Stejně o hologramu pojednávají Védy ( 5000 let př.n.l. ) a svitky z Mrtvého moře ( staré 2000 let ).

Božský zdroj funguje jako obrovská kosmická obrazovka, na níž můžeme spatřit nehmotnou energii svých pocitů a vyznávaných hodnot promítnutou do hmotného prostředí života. 

ZDROJ poskytuje nestranný prostor pro naše vnitřní prožitky a přesvědčení, jež mají ve světě vyplout na povrch ( filmové plátno ), aniž cokoli hodnotí. Své skutečné názory na všelicos dáváme najevo ( vědomě i nevědomě ) skrze kvalitu vztahů, kterými jsme obklopeni. My jsme plátno, náčiní i umělec dohromady. Jsme měnící se dílo, jež nikdy nekončí. 

Skutečnost, že jsme obklopeni tvárným světem našich vlastních děl, má pro nás významný dopad. 
Jazyk, kterým lze hovořit k Božskému zdroji jsou emoce – mění se PH a hladina hormonů. Sílu, kterou emoce vyvolá ve vnitřku, posouvá do kvantového světa mimo naše těla. 

Božský zdroj ( Tao ) je plášť, který vytváří vrstvy. Náš život se odehrává v rámci tkaniny pláště ( záhybech ). Jde o narušení kosmické pláště ( ryzího vědomí ). Pokud jej narušíme svými úsudky, začíná nám unikat jeho řád. 

Chcete-li upřímně obnovit harmonii s vnější realitou, ve chvíli pochybnosti prostě řekněte: Nic dvojího“. 

Když něco chceme, musíme vytvořit záhyb na plášti.

Gregg Braden


http://www.matrix-neo.cz/autori/gregg-braden-matrix-bozsky-zdroj/bozsky-zdroj.htm