Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMACE - VZESTUP

Příspěvky

Buďte jako voda

1. 5. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Jinými slovy, kdykoliv do vašeho života přijde něco, co budete vnímat jako problém, překážku, blok, udržte svůj záměr, postoj otevřenosti a víru v nevyčerpatelnost řešení. To je božská kvalita, kterou je do této reality potřeba vnést. Řešení je mnoho, jen si je neumíme představit. Navíc ne všechno, co se tváří jako rychlá a přímá cesta, je tou jedinou a nejlepší variantou. Ne každý, kdo je hodně vidět a slyšet, je taky pravdivý a silný.  Buďte otevřeni překvapením a variantám, které byste nevymysleli. 

 

Duchovní cesta jako objevování ztraceného meziprostoru

30. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Všichni jsme teď vedeni k tomu, abychom v sobě objevili skutečné pojivo světa. Abychom pochopili, jak věci na tomto světě vyrůstaly, jak jedna kvalita přechází v druhou a jak se stalo, že jednotlivé boží kvality mohou stát proti sobě.

To, že někdy věci stojí proti sobě a vypadají neslučitelně, že dva lidé tvrdí opak a oba jsou přitom přesvědčeni o své pravdě, je způsobeno tím, že jsme v průběhu věků ztratili vnitřní spojení s božským celkem.

 

 

Přichází energie znovuzrození, vzkříšení...

17. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Je to jen a jen Tvá cesta... Co na ní je, kdo na ní je, jestli má nějaké křižovatky, zatáčky, mosty, tunely je jen a jen na Tobě. Je to Tvá cesta, Tvá volba, Tvá zodpovědnost…

 

ROZPROSTŘETE SVÉ NEJPLNĚJŠÍ SVĚTLO BEZ OHLEDU NA TO, CO TO KOLEM VÁS ZPŮSOBÍ

12. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Vstupte do Světla, které jste stáhli dolů z Ráje. Toto je váš střed pozornosti – ne pro ego, ale pro zářivý drahokam duše pravdy a lásky kterou jste. 

Sledujte, jak zázraky vytváří samy sebe a Posvátní Průvodci se hrnou ze všech zákoutí Vesmíru aby vám pomáhali.

Jste hodni této změny, kterou jste se rozhodli uskutečnit. Být svým Božským Já a Darovat vyjádření z tohoto Já Zemi, je vaším rodným právem.

 

Vaše duše potřebuje samotu – mnoho samoty

11. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Spojení s vaší Duší je jemné, milující, měkké, intimní a hluboce tiché. Prostřednictvím tohoto spojení přichází jasnost, vedení vyšší moudrosti a vědění, které bylo zakódováno do vašeho vyššího vědomí DNA.

 

VESMÍRNÝ VZKAZ - OČISTA MINULÝCH ČASŮ

8. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Ohromné legie andělů vás nyní nesou do míst a k lidem, se kterými se musíte spojit abyste popotlačili své příběhy vpřed – a nesli své úžasné Světlo do nových budoucností.

 

Antalii: Záblesky nového

6. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Kolem nás se nachází, jako v nějaké multidimenzionální hvězdě, velké množství světelných paprsků. Vše, co bylo vnímáno jako tzv. minulé či budoucí životy se slévá do jednoho bodu tady a teď ve vašem středu. Neustále tak nyní přeskakujeme z jednoho paprsku na druhý, přeskakujeme mezi nimi tam i zpět. Jednou je to tak a podruhé jinak, nevíme už, co bylo včera, jestli to vůbec bylo, co jsme prožili ve snu, ve vizi, co za běžného dne.

 

Extrémní vlny energie

5. 4. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

I v čase úplného chaosu dokážete najít svůj „střed“ a fungovat ze svého srdce. Buď můžete nechat tyto vlny s vámi vláčet a být vlastní příčinou ztráty naděje, nebo je můžete využít jako příležitost ke konečnému rozhodnutí – jaké typy zkušeností chcete v budoucnosti zažívat. Je to zcela a jen na vás. Je to vaše volba.

 

Prostor prázdnoty. Ticho. Příprava na Nové 5D energie.

29. 3. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Trpělivost a ticho jsou naše aktuální kódy Vzestupu. Cítíme se inspirováni a oživeni stejně jako se probouzí příroda. Umírněnost sebe sama a hluboká víra nás provází tam, kde potřebujeme být a co potřebujeme dělat. Naše duchovní síla roste. Zůstáváme ztělesněním čistoty a Božství v nových etapách Evoluce. Jsme pozorní a otevření praktikovat nové tvůrčí principy. V jednoduchosti a sladkosti života spočívá Nebe na Zemi.

 

Jasnější chápání vlastní krystalické Zdrojové Esence.

7. 3. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Dokud se vaše srdce neotevře úrovni Zdroje a neotevřete se neznámému, vaše emoce, mysl a ego budou vytvářet stále stejnou realitu – projekce opakujícího se životního schéma. Bez znalosti pravdy o Lásce nebo pravdě o vašem skutečném Já, budou vaše vnitřní programy dominovat a vytvářet stále tu výchozí realitu. Jste to jen vy, kdo může tuto pasáž přepsat.