Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMACE - VZESTUP

Příspěvky

GALAKTICKÝ KODEX

4. 5. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

 

LIDÉ A SVĚTELNÉ FREKVENCE

1. 5. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Tito průkopníci rozbíjí všeobecná přesvědčení a nevyplňují společenská očekávání, která nejsou v souladu s nejvyšší pravdou. Práce kterou oddaně provádějí není většinou zveřejňována a oslavována. Přesto se jedná o klíčově důležitou činnost Vesmírného rozměru, která vede celé lidstvo a každého jedince do své Božské Podstaty.

 

Miluj a budeš milovaný

28. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Vzduch neviditeľne iskrí a zážehmi sa na planetárny povrch odleskami novej mriežky projektujú svetelné vzorce, nesúce symboly dávno zabudnutého. Symboly novovekého vedomia Krista. Čo je vedomie lásky, svetla na planéte. Čoraz viac, intenzívnejšie cítime potrebu byť opäť tým svetlom sebe, svojmu okoliu, Zemi, ktorá nás na jej tele nesie, vyživuje, chráni. Byť svetlom pre všetkých. Sme vracajúcimi sa emóciami, ktoré sa v nás /nami/ prebúdzajú, stúpajúc z dna oceánov ako Bohyňa z morskej peny zrodená..

 

Planetární posun 2016

26. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Co se opravdu děje je to, že se magnetická pole rozpouštějí a přetvářejí do vyšší frekvence, což připravuje Zemi na dimenzionální posun.

 

Nalezněte svou živoucí svatyni

17. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Během několika posledních dnů došlo k zpřístupnění nové úrovně rostoucí vědomé vibrace Bohyně. Je to jakoby molekuly pradávných vesmírných informací byly uvolněny do atmosféry – je to stále se rozšiřující otevírání pokladnice Velké Moudrosti přímo ze Srdce Posvátného Ženství.

 

PŘICHÁZÍ OHROMNÁ FREKVENČNÍ ZMĚNA – ZPRÁVA O KOLEKTIVNÍM ŽENSKÉM POSUNU

14. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Vztahy všeho druhu budou radikálně změněny, aby mohlo být Vědomí Bohyně znovu-vysázeno a mohlo znovu narůstat v globálním měřítku.To je proto, že se mnoho Duší potřebuje opět setkat a vzájemně si pomoci vzpomenout na svou vlastní Přirozenost a svůj slib oddanosti daný Velké Bohyni před dávnými věky.

 

Boží zákon: Jak nahoře, tak dole.

10. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Božský zákon zní: Jak nahoře, tak dole. Jak uvnitř, tak venku. Když ve vnějším světě kolem vás vnímáte obtíže, nepřátele nebo strašidla, podívejte se do svého vnitřního života, protože tam existují také. Když vyčistíte tyto vjemy z vašeho vnitřního života, zjistíte, že jako kouzlem se posunou vaše prožitky a vjemy ve vnějším životě. To je božský zákon.

 

Požadavkem Vzestupu je Radost

8. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

K masovému vzestupu dojde, až většina vzestupujících lidí na planetě bude existovat v tomto stavu radosti, dříve ne. Důvodem k tomu je, že tento planetární experiment je experimentem svobodného rozhodnutí. V tomto multidimenzionálním vesmíru je svobodné rozhodnutí Božím zákonem.

 

ZNOVUZROZENÍ LÁSKY SKRZE POSVÁTNÉ DVOJICE KRISTOVSKÉHO VĚDOMÍ

6. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Z kolektivního pohledu se mřížka planety Země rozpálí plamenem lásky, který je a bude mezi těmito posvátnými dvojicemi znovu zažehnut a vytvoří se mnohem silnější éterická pole mezi všemi, kteří vibrují na úrovni těchto posvátných dvojic tak, jak kdysi i nyní Máří Magdalena a Jeshua.

 

Dvanáct stupňů Světelného těla

5. 4. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Světelné tělo má dvanáct stupňů či kroků, a když je ukončen krok, změny, k nimž došlo fyzicky, musejí být integrovány do všech oblastí života a ducha.