Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMACE - VZESTUP

Příspěvky

Láskou maľovaná realita planéty

10. 11. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Nachádzame sa v štádiu v ktorom Duch držiaci sa za ruky s dušou /Duch kozmický - nami na planetárnom povrchu odprezentovávaný/ plne podporuje zmenu /zlom...obrat/ vo vnímaní. Čo súvisí so zmenou v myslení, s prvotnom večných otiskov vzorcov pamäti, ktoré boli uspaté a opäť sa prebúdzajú k životu. 

 

POSUN LIDSTVÍ NA VYŠŠÍ ÚROVEŇ

9. 11. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Energie na planetě se již přesunula do frekvence 5D a my svým systémem – lidským tělem se ji snažíme dohonit. Naše těla se mění a každou minutu se nyní aktualizují. Doceňujte to jako součást vašeho vzestupu a opusťte jakékoliv obviňování, vinu, vztek, odsuzování, hanbu....Máte hodnotu stejně tak jako všichni ostatní. V 5D není lepší nebo horší, správně nebo špatně. Je tam jen láska...

 

HVĚZDNÁ BRÁNA 11:11

6. 11. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Během vzestupné brány 11:11 se otevírá posvátný portál do ráje vytvářející most mezi umírajícím světem duality a harmonicky vibrujícím světem 5D.

Dalším přínosem vzestupné brány 11:11 je finální kolaps polarizovaných sil, který se rozvlní skrze planetární pole. Ti z prvních vln vstoupí do pole páté dimenze a stanou se křišťálovými pilíři světla. Probuzené duše se stanou správci nové země a vědomí jednoty. 
 

 

Svoboda je božská kvalita, a proto...

21. 10. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Svět stojí na božské sebelásce. Láska k sobě samému, k Bohu v sobě, je základním pilířem světa.

 

Končí čas magie

19. 10. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Všechny duše jsou v tuto chvíli vedeny k větší čistotě, pravdivosti, jemnějšímu vnímání a k pochopení souvislostí.

 

Dovolte si změnit svůj život

15. 10. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Chyťte se prosím za ruce, rozzařte své pochodně. Propojte se celou svou bytostí hmotné úrovně ve vašich fyzických tělech a rozzařte každou buňku čistotou, a vaše těla se začnou proměňovat na nádherné tekuté světlo, které se přelévá z buňky na buňku a pročišťuje vaše těla ve všech směrech. 

 

Staňte se srdcem svého vlastního Zvonu

14. 10. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

S velikou láskou prosím, naši milovaní, propojte se se srdci. Propojte se a rozezněte své zvony, kterými jste vy. Staňte se prosím srdcem svého vlastního zvonu, a začněte bít, začnete bít v lásce a propojte se s těmito vibracemi a tóny nádherných písní Země, Vesmíru, vašeho ducha, nás bytostí světla, kteří zpíváme a vibrujeme písní láskyplného propojení a probuzení vašich těl, aby vaše zvony, aby vaše srdce, zněla v lásce a vaše vibrace byly slyšet po celé Zemi, po celé vaší planetě, a byly propojeny v jeden dech, jednu píseň, jeden nástroj.

 

10 dimenzí - 10 realit - 10 perspektiv vnímání

5. 10. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

AKTUALIZOVÁNO 5.10.2016

Cesty k vibračními růstu duší inkarnovaných na Zemi jsou od roku 2015 otevřené a v roce 2016 zesílila podpora těm duším, které uchopily svůj potenciál a dokáží jej vědomě projevovat v této realitě. Pozorujeme již několik jedinců, kteří překročili vibrace 40D a více. Přičemž smyslem je i při těchto vibracích žít reálný život a najít způsob, jak tuto vysokou energii ukotvit na Zemi. Zároveň platí pro všechny vibračně rostoucí duše, že již není podporováno to, co není v souladu. Nárůst vibrací totiž znamená i nárůst energetického pole a tím pádem i mnohem větší vliv na tvorbu společného energetického prostředí, větší příspěvek do kolektivního vědomí. 

 

NOVÁ VYŠŠÍ MUŽSKÁ REVOLUCE

4. 10. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Několik nadcházejících měsíců představuje období nebývalých a bleskových posunů pro muže na této zemské úrovni, kteří si zvolili na úrovni duše spirituální vzestup svého vědomí. Velmi, velmi mnoho se změní jak bude nová vlna mužských spirituálních pionýrů znovu vyžadovat vstup do svých rolí jako strážci a ochránci planety. V jádru jejich touhy po novém způsobu života a záměru je velmi hluboká, velmi pradávná oddanost Bohyni.

 

VZESTUP VĚDOMÍ

27. 9. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Dnes začínáme vnímat, že se na práh lidského uvědomění dostává cosi úplně nového. Je to porozumění, že fyzická realita se může stát vyjádřením vyššího vědomí se všemi jeho atributy. Může se stát vyjádřením síly, moudrosti, lásky, jasnosti a čistoty.