Jdi na obsah Jdi na menu
 


TRANSFORMACE - VZESTUP

Příspěvky

Rok 2017 bude rokem SPOJOVÁNÍ a ODDĚLOVÁNÍ

4. 1. 2017

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Pokud se tempo vývoje přizpůsobí těm nejpomalejším a nejméně pravdivým, falešnou solidaritou klesne celek a ztratí sílu na další vývoj, ztratí z obzoru nadějné vyhlídky, zmizí kvalita a všichni se utopí v bahně šedivosti, průměrnosti a bezmoci. A to se tady na Zemi v minulosti na energetické a později i na fyzické úrovni stalo. Průměrnost, stejnost a šedivost, falešná rovnost, solidarita vyrůstající z pocitů viny a vlastní nedostatečnosti. Rok 2017 nás z ní bude postupně vyvádět ven.

 

Antalii: 2017 - Nová energie

30. 12. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

V roce 2017 bude zcela nová energie, jak kolem Země, tak i uvnitř. Proto nyní tolik lidí prochází obrovskou vlnou čištění, které jede ve velkém hlavně přes fyzické tělo, a tolik lidí odchází. Planeta přechází do zcela nové energie a do této energie mohou jen lidé vyladěni na její frekvenci. Kdo toto do konce roku nestihne, pojede mu to v roce příštím a to dost razantně.

 

Vrchol aktuální cesty. Příprava na změny.

29. 12. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Cokoliv, co není zarovnáno s Láskou se bude rozpouštět velmi rychle. Nebude tolerováno odkládání věcí na později a výmluvy. Aktivuje se nové chápání. Galaktické Vlny budou vytvářet tlak na zdraví. Tělo patří Gaie, musíme se i my transformovat, abychom s ní zůstali. Mnoho fyzických pocitů je vedlejší účinek aktivace DNA při rostoucím Světle.

 

 

Antalii: Slunovrat a zlatí draci

21. 12. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Voláme zlaté multidimenzionální Draky Nové Země. Přilétají, zhmotňují se, ukazují se. Vidíte je, cítíte je, jsou zde. Mají sílu, mají víru, mají lásku, mají srdce a jsou plní téměř oslepující záře. Stojí za vámi, před vámi, nad vámi, pod vámi, všude. Vyzvěte je k očistě…

 

Antalii: 12.12., 21.12. - časové kapsle

15. 12. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Dochází tak k propojení klíčů přicházejících z vesmíru, s klíči ukrytými v DNA – v našich tělech a klíčů umístěných v planetě. Cvak a trezor se otevře. To je kód k němu, k novým možnostem, k novým cestám, k nové Zemi. To je svatá trojice… A proto se toho nejvíce děje v data s kombinací 1 a 2, protože dohromady je to 3. Zároveň jsou tato čísla, jako kódy, nositeli života a informací…

 

12. 12. 2016 - Spojení se s duší - hvězdná záře

11. 12. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Jiskry vytváří zážeh, světlo svítí, plameny se spojují, oheň hoří. Vytváří se mřížky, propojují se lidská srdce, propojují se krystaly. Spojujeme se s ostatními jiskrami v celém vesmíru napříč dimenzemi.  Sype se na vás záře hvězd, záře diamantů, vaše pokožka se třpytí a záře prostupuje a spojuje se, se září vaší Duše. Proniká do buněk i DNA, kde tvoří nový začátek. Skrz chodidla se spojuje se září Země, s diamantem Země. 

 

Probouzení z hlubokého spánku. Všechno kolem vás je zrcadlem vašeho Vědomí.

9. 12. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Rok 2017 zvyšuje laťku v bezpodmínečné Lásce jít nad rámec současných norem našeho Mistrovství. Kdykoliv zvýšíte energetický podpis, budete přitahovat nové lidi, nové příležitosti, místa a vytříbené události. 

 

MODUS VIVENDI

20. 11. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

..... Srdce, ktoré jednoducho vie.....srdce, ktoré hĺbkou precíteného i bez slov rozumie....srdce, ktorého tlkot rezonuje s tepom celkom prirodzene, človečensky prejavovanej lásky nepotrebuje zisťovať, skúmať, hľadať číselné kombinácie trezorov v ktorých je pred zrakom človeka ukrytá množina všetkého, čo predstavuje tak zvané biele miesta na mapách. Tým i všetkého, čo vytváralo, spôsobovalo, udržiavalo i prehlbovalo deficity ľudstva i planéty. Ono sa to jednoducho deje...

 

Cesta hluboko do srdce. Multidimenzionalita.

20. 11. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Vyšší realita je vytvářena těmi, kteří jdou v procesu první a stahují nejnovější energetické informace do této reality a pomáhají odemykat a vytvářet realitu Kristovského Vědomí, protože 5. dimenze je založena na krystalické struktuře a také čistých informacích. Přes Vědomí a tělo dostáváme nové a nové kódy, které pomáhají posunout trojdimenzionální strukturu, která není v souladu s vyšší perspektivou Zdroje. Tato náročná doba je o naší oddanosti být ve službě teď a tady, držet 24/7 vyšší dimenzionální prostor.

 

Má duchovní růst bolet?

13. 11. 2016

| Rubrika: TRANSFORMACE - VZESTUP

Má duchovní růst bolet?

Ideálně nemá... Pokud by vše bylo v souladu s božím řádem, žádná bolest není nutná. Ale tady vše v souladu není. Je tady toho ještě stále mnoho nesouladného, co je potřeba přetvořit, vyladit. U některých jsou to drobnosti, nuance, u jiných to vyžaduje radikální transformaci. A je dost pravděpodobné, že zrovna ti jedinci,  kteří se potřebují změnit nejvíc, se taky budou nejvíc bránit. A právě to jim bude působit bolest.