Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předpovědi, vize a poselství

Příspěvky

DEVĚT VHLEDŮ CELESTÝNSKÉHO PROROCTVÍ

31. 3. 2017

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

8. Až nás díky předávání energie bude v proudu vývoje dostatek, vybudujeme novou kulturu, v níž naše těla vkročí na vyšší stupeň energie a vjemů.
9. Takto od velkého třesku prožíváme cestu evoluce s jediným cílem: s každým pokolením vstřebávat více a více energie, dokud nevstoupíme do nebe.

 

2017 – rok ohnivého Kohouta

6. 1. 2017

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

OPTIMISTICKÝ NÁHLED DO ROKU 2017 – PODLE ČÍNSKÉHO HOROSKOPU BUDE VLÁDNOUT PILNÝ, PRECIZNÍ, PŘIČINLIVÝ A ZVĚDAVÝ KOHOUT (OD 28. LEDNA 2017 DO 15 ÚNORA 2018)

 

Novoroční vize 1.1.2017

1. 1. 2017

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Celiství a pravdiví jsme však jen tehdy, když se spojíme se všemi částmi naší duše, když je integrujeme, jakou svou součást a postavíme se celiství nikoli proti světu, ale jako nedílná součást světa. Tehdy zmizí oddělenost, vše splyne v jednotu a nebude již za co bojovat. Neboť když zmizí boj, odpor a strach z nepřijatého a zranitelného, zmizí i místo, které je možná ukryto před světem, nikoli však před Vesmírnými zákony a lekcím, které z toho vzejdou.

 

Jaký bude rok 2017…

22. 12. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Richard Stříbrný

Nejvýznamnější konstelace roku 2017 a jejich vliv na svět i na Českou republiku.

 

Karaimi, Vize Ze-mě

20. 12. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

 

Vzkaz od Daríska

19. 7. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Procházíme tříletým obdobím. Cca od roku 2015 do roku 2017 se dějí nejen velké vnitřní změny a pochopení samotného člověka, ale dějí se i změny celoplanetární. Jednoduše se to týká všech a všeho, tedy nejen lidí, ale i zvířat, rostlin a také institucí, států, zemí, atd.

 

Solara - SOLAŘINA ZPRÁVA NA ROK 2016 Nové splétání naší reality

2. 3. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Rok 2016 bude nadmíru intenzivním rokem, kdy o naši pozornost budou bojovat mocné, vzájemně si konkurující reality. Jedním z našich primárních úkolu bude tento rok zasadit a vyživovat Semínka Nové Reality vprostřed rostoucího zmatku. Přesto vidíme, že ze zmatku demise duality vyrůstá pravý soucit, hlubší láska a povýšená Jednota. Zmatek je vlastně urychlovačem a spouštěčem růstu Semínek Pravdy.

 

MAYSKÉ ORAKULUM

18. 2. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Probuďte se, bojovníci duhy, sluneční běžci, světelné bytosti z galaktických aliancí, federací a rad! Vy, pradávní chodci po nebi, nejvíce obdarujete Zemi tak, když se rozpomenete na svou podstatu. Pochybnosti nechte stranou. Jste božské děti Slunce. Jděte tam, kam vás srdce táhne, a podělte se o své úžasné dary. Odevzdejte se kouzlu a světlu. Na Zemi nastává zázrak. Nezapomeňte, že zde tančíme a zpíváme pro Jedno Srdce.

 

Rok ohnivé Opice šplhající do hor - čínský horoskop na rok 2016

8. 2. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Osmého února přichází podle čínského kalendáře rok 2016 – rok ohnivé Opice. V tomto roce je možné snad téměř všechno, je to období mnohých šancí i úspěchů. Hbitá, bystrá a inteligentní opice se totiž nikdy jen tak nevzdává, zkouší všechny dostupné možnosti a nedá pokoj. V roce 2016 se objeví mnoho nových nápadů, které nezapadnou, je to rok, kdy se hojně improvizuje a i jindy zcela nemožné spekulace a podniky se podaří.

 

Prognóza pro rok 2016

1. 1. 2016

| Rubrika: Předpovědi, vize a poselství

Rok 2016 je dalším rokem „Pravdy". Minulý rok 2015 byl o tom, že každý se mohl ukázat, jaký je ve své podstatě. Proto mnoho lidí projevilo svůj potenciál, ať už pozitivně nebo negativně. Rok 2016 je o tom, nenachytat se a nepodlehnout tomu, jací jsme. Je však potřeba pečlivě pochopit co znamená „nepodlehnout sám sobě", ostatně na to budeme mít celý rok, abychom význam těchto slov pochopili a hlavně prožili.