Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ze života...

607_1662591217327706_8901895846528090865_n.jpg

 

 

Nebude se ti líbit co napíšu, protože to může vést k odporu ke světu, který jsme si vytvořili, tak si rozmysli než to budeš číst dál.
 

Když se narodí nový život zvířeti, v přírodě... v jeho přirozeném prostředí... od prvního okamžiku mládě ví co má dělat, jak si má hrát, narodilo se totiž do světa kde "je doma".
Za nic co udělá není trestáno.
Za nic co udělá na něj nikdo nekřičí.
Nic nemůže rozbít.
Nic nemůže udělat špatně.
Nezná pocit viny.
Život pro něho začíná přirozenou hrou v přirozeném světě.
To je život zvířecího mláděte.

Když se narodí nový život člověku, tak přijde do nepřirozeného prostředí, ve kterém jsou jeho přirozené postupy učení zakázané, protože jsou nebezpečné.
Když se snaží učit po svém je trestáno a ponižováno.
Nemůže se učit přirozeným prozkoumáváním, protože pořád slyší tohle nesmíš, tohle musíš, tohle je nebezpečné, tohle nemůžeš.
Když je chvilku nehlídané spoustu věcí může udělat špatně, spoustu věcí může rozbít.
Díky tomu všemu vnímá jak je "nevhodné" do světa do kterého se narodilo a naučí se - více či méně - cítit trvalý pocit viny a strachu.
To je život lidského mláděte.

A jaký je výsledek?
Většinu života pak místo abychom žili tak "řešíme". Hrabeme se z mindráků, které máme z narození do nesvobodného světa.

Když se někomu z nás náhodou podaří se z toho vyhrabat, objevit svoji přirozenost, své pravé já, nadýchneme se a VÁÁÁÁÁÁÁUUUU!!!! říkáme tomu velkolepě: Duchovní cesta, Osvícení, Probuzení nebo Boží dotyk...

Přitom je to jen nalezení přirozeného stavu bytí, takového, který znají všechna zvířata, která se narodila do světa, kde se cítila doma, kde se mohla chovat svobodně. 

Láska totiž znamená přijímání veškeré existence takové, jaká je = svoboda. A vzhledem k tomu, že jsme každý prožili v dětství více či méně nesvobody, nepřijetí nás takových jací jsme, když nás systém tvaroval podle svých potřeb, potřebujeme velké množství lásky, abychom se opět cítili plně svobodní a opět mohli být sami sebou.

Hledej své tak zvané "chyby" a naplň si je láskou a přijetím.
Pozoruj co se nimi bude dít .Emotikona heart
Pozoruj jak se ti pak bude žít .


 

-LJ-LEmotikona smile