Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravda BEZ Kompromisů

Příspěvky

KOČKY JSOU BIOREZONÁTORY

4. 10. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Kočky jsou přirozeným příkladem biorezonance, vytváří kolem sebe osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při zooterapii se doporučují pro hyperaktivní děti, které se po kontaktu s kočkami zklidňují, naopak děti uzavřené do sebe jsou aktivnější, veselejší, lépe se zapojují do společnosti.

 

VNITŘNÍ KLID

12. 8. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Pokud jste v klidu, vyzařujete vibraci, neboli kvalitu, která umožňuje všem kolem vás se cítit v bezpečí. Pokud jste úzkostliví a v napětí, podvědomě vysíláte zprávu, že něco není v pořádku, že je tu něco, čeho se bát, a lidé kolem vás podvědomě na tuto zprávu odpovídají. Naladí se na váš strach a zvýší ho, nebo se od vás odtáhnou, a vy se cítíte osaměle. Napětí vás odděluje od vnitřního zdroje a vaše problémy se zdají nepřekonatelné.
 

Jak se naučit všímat si životních nápovědí

10. 8. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Abychom se naučili rozpoznávat znamení, abychom porozuměli, před čím nás varují vyšší síly, je třeba v ně především věřit. A také umět se vzdálit dennímu shonu, zastavit nekonečný proud myšlenek v hlavě, nerozhlížet se na všechny strany a přesto vidět. Nelovit okolní zvuky, ale slyšet. Nemít pocity, ale cítit. Dá se to snadno naučit, musíme jen vědomě žít.

 

NOVODOBÝ OTROK

29. 7. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

„Musíme zaměstnávat neustále jejich mysl, rozumíte?“„A jak to chcete udělat?“„Na co reagují lidské instinkty nejlépe? Na strach přece. Musíme je udržovat v neustálém strachu.“„Strachu o co?“„O holé přežití.“
 

Energetické vibrace tetování

23. 5. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Tetování může vyjadřovat váš světonázor, souvisí s vaší identitou, a také s touhou po svobodné vůli, proto jej z dlouhodobého hlediska musíte vybírat skutečně s rozvahou. Dobře zvolené a promyšlené tetování, zapsané současně ve vaší auře, může mít vliv také na váš duchovní rozvoj, na vnímání světa i sebe sama.

 

Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek

8. 5. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Čím je člověk oduševnělejší, tím je pro něj těžší najít někoho, kdo s ním chce být ve vztahu. Může absolvovat spoustu schůzek, ale v určitém bodě pro něj nebude možné vztah posunout dále, hlavně kvůli hloubce smýšlení protějšku. Ne každý je dost silný na to, aby zvládl žít s oduševnělým partnerem. Zde jsou důvody.

 

ODCHÁZEJÍCÍ ILUZE ANEB JAK SE NEZBLÁZNIT

23. 4. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Kdo nepochopil doteď, tak na něj dopadají zkoušky stále tvrdší a tvrdší. Už to nepřehlídnete. Už se nevyhnete sami sobě. Pokud vás na nutnou změnu vašeho života neupozorní situace zvenčí, budete podrobeni bolesti. Protože fyzická bolest vás přivede do těla chtě nechtě. Bolest je poslední vzkaz vašeho těla, že takhle už jednat nesmíte. Od toho je tady. Bolest vás přivádí zpět.

 

Příznaky toho, že jste našli pevné spojení se svým zdrojem

5. 4. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

 

ROZDÍL MEZI LASKAVOSTÍ A ZAVDĚČOVÁNÍM SE

3. 4. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Laskavost vychází z lásky, zavděčování se vychází ze strachu.

 

Jste probuzení? Nebo jen informovaní?

11. 3. 2016

| Rubrika: Pravda BEZ Kompromisů

Získávat informace o fungování tohoto uměle vytvořeného, iluzorního světa je nezbytné, ale nesmíme dopustit, aby se nám dostávaly pod kůži. A navíc – informace jsou jen jeden dílek mozaiky. Probuzení jako takové je v první řadě velmi osobní zkušenost, kterou nelze vtělit do sebevětšího množství informací.