Jdi na obsah Jdi na menu
 


Od DUALITY k JEDNOTĚ

Příspěvky

Časoprostor, teorie relativity a kvantová fyzika.

1. 6. 2017

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

Tři pojmy, které většina lidí vnímá jako něco těžko pochopitelného, něco co v běžném životě není nutné chápat, ani vnímat, něco co je doménou vědců, kteří jsou jaksi více podivínsky inteligentní. Dnes si ukážeme jak filosofie Vesmíru jednoduše a logicky převrací staré, nadřazené myšlení. Tři pojmy, které prezentují tři základní zákonitosti našeho běžného, každodenního života. Tři pojmy, které začneme vnímat a chápat tak, že se stanou počátkem našeho základního vzdělávání již ve velmi raném věku.

 

SETKÁNÍ S DVOJPLAMENEM SKRZE NALEZENÍ SEBE SAMA

17. 2. 2017

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

V určitém momentu jsou lidé na cestě duchovně-osobního rozvoje vybízeni, aby se sebe-uzdravili ve svých vztazích. Učí se, jak je důležité, a to díky přítomnosti vysokých frekvencí na planetě, změnit destruktivní elementy vztahů na proud pozitivní a jemné energie. Nicméně, osobní léčení a transformace mohou též znamenat, že je potřeba se vzdát určitých vztahů, které brání skutečnému osobnímu vyjádření.

 

PŘEKRAČOVÁNÍ DUALITY

21. 1. 2017

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

DUALITU PŘEKRAČUJEME TÍM, ŽE JI PŘIJÍMÁME. ŽE PŘIJÍMÁME OBA JEJÍ PÓLY STEJNĚ, ANIŽ BYCHOM JEDEN POVYŠOVALI NEBO PONIŽOVALI NAD DRUHÝ. PŘIJÍMÁME JE S TOU NEJVĚTŠÍ LÁSKOU, KTEROU JSME SCHOPNI. PŘIJÍMÁME JE BEZ HODNOCENÍ A SOUDŮ… TAK PAK ŽIJEME UPROSTŘED DUALITY A ZÁROVEŇ JSME NAD NÍ, PŘEKRAČUJEME JI…. TO JE TA TŘETÍ ENERGIE… TA TŘETÍ CESTA… NOVÁ, ŽIVOUCÍ, TVOŘIVÁ…

 

Bezpodmíněná Láska v svobodě Jednoty – část 3.

4. 9. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

"Svobodné srdce v Jednotě, může být v Dualitě vnímáno, jako kruté."

 

Bezpodmíněná Láska v svobodě Jednoty – část 2.

3. 9. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

"Láska nikdy není slepá, jen zamilovanost oslepuje."

 

Bezpodmíněná Láska v svobodě Jednoty – část 1.

2. 9. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

"Musel jsem si to prožít, abych pochopil. Mnozí prožívají a nechápou, a tak se vše vrací znovu." 
"Dnes jsou tam již všichni ti, kteří si to sobě dovolí."

 
 

Vnímání Jednoty v Dualitě

30. 8. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

 

Dary a překážky lásky

13. 7. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

V duchu se pokloňte vnitřní životní jiskře toho, kdo poctil v daném okamžiku vaši cestu. I když se nic z toho neděje na vnější úrovni, váš partner to vycítí a spojí s vámi své srdce.

 

Duše - dvojčata, dvojplamen

11. 7. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

Až jednou projdete všemi výškami a nížinami duality, nastane okamžik, kdy se znovu setkáte se svou duší–dvojčetem, dvojplamenem. V energii a vzhledu své duše-dvojčete objevíte velmi hlubokou část vás samotných, vaší podstaty mimo dualitu a díky tomuto poznání se začnete lépe chápat a uvědomíte si, kým ve skutečnosti Jste.

 

VAŠE CESTA TRANSFORMACE

31. 5. 2016

| Rubrika: Od DUALITY k JEDNOTĚ

Opět vám říkám, jste všechno a nic, jako já, Vesmír, Bůh. Je jen na vás, kterou úroveň v tomto životě zvládnete. Není vyšší a nižší jak chápe dualita.¨Všechny tři jsou existencí Vesmíru i Vás.