Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ VĚDOMÍ

Příspěvky

ZMĚNA ZVANÁ ÚHEL POHLEDU

6. 5. 2018

| Rubrika: NOVÉ VĚDOMÍ

Když se staneme pouhými pozorovateli, tak brzy zjistíme jak vše funguje, a zároveň se cvičíme v tom být nestranní a neutrální. Přitom jsme si vědomi své vlastní již vytvořené pravdy – úhlu pohledu. Pak se stane, že když bez emocí dokážeme přijmout i jiné úhly pohledu, najednou se nám otevře další level, další úroveň vnímání. Je to naše nová pravda – nový úhel pohledu, se kterou jsme se najednou ztotožnili bez toho, aby nám ji kdokoliv vnutil. Tímto způsobem se dostáváme do přijímání a zároveň začínáme vnímat jednotu.

 

TRANSFORMACE DUCHOVNA Z DUALITY DO JEDNOTY

6. 4. 2018

| Rubrika: NOVÉ VĚDOMÍ

Otevřít své srdce a vpustit do ní Boží přítomnost, není fráze, ale opravdová a přímá cesta. Připustit, že existuje síla, která nás mnohonásobně převyšuje, ale která také je tady pro nás a čeká na chvíli, kdy ji pozveme dál a otevřeme se jí.

 

CO SE KOLEM NÁS DĚJE

18. 2. 2018

| Rubrika: NOVÉ VĚDOMÍ

To co se děje kolem nás je výsledek dualitního myšlení v dualitním světě, které si plní své vytvořené katastrofické scénáře. To vše se stále v této úrovni bude odehrávat, dokud lidé své myšlení a konání skrze své pochopení sami nezmění. Někteří nevidí, neslyší, pro mnohé se nic nezměnilo, situace také mnohým vyhovuje nebo dokonce někdo stále dál parazituje na druhých. Vše je jejich volba. Vytvářející se chaos však bude sílit a pravda bude odhalena.