Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLYNUTÍ

munich-1220908_960_720.jpg

 

Přišli jsme sem na Zemi v tomto přechodovém období, abychom tu ukotvili nový svět, abychom podpořili tuto změnu svou energií, svou Láskou. Vzpomeňte si na to, až se příště budete nějaké změně bránit zuby nehty. Kdo se v těchto časech snaží na jakékoliv úrovni udržet status quo, bude stejně dřív či později stržen proudem - navíc s pocitem, že Život je nekontrolovatelná a nemilosrdná síla, která si s námi zahrává. A všechno jen kvůli odporu vůči tomu, co je darem, co je naším posláním.
Nikdy nám nebylo souzeno stát na místě, Existence je neustále v pohybu, proměnlivá a tvořící bez začátku a konce. Všichni jsme součástí tohoto procesu a snažit se jej zabrzdit je hlubokým nepochopením - dokonce strachem ze - základního principu Života.
Pokud chceme růst a naplnit to, kvůli čemu jsme tady, je čas brzdy pustit. Jaké změně se bráníte? Co nechcete nechat jít, i když v hloubi duše víte, že (už) to není pro vás? Jakému strachu odmítáte čelit? Pamatujte, že Vesmír vám nepřinese nic lepšího, dokud máte ruce plné minulosti. Vědomě zvolená změna (jinými slovy vlastně PLYNUTÍ s moudrým proudem Života) je krokem k vlastní síle, je to 'ano' vaší cestě a sobě sama. A nepotřebujete na tom nic vymyslet, stačí se pustit. 

S láskou,
Anna

FB: Duchovní Lapálie