Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Příspěvky

Rozlišujme mezi zlem a temnotou

18. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Rozlišujme mezi zlem a temnotou. Zlo má za úkol udržovat nás ve strachu. Zlo, jsou nízké energie, které bez nás nemohou existovat. 

 

JAK PŘEKONAT STRACH ZE ZLA

16. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Jak překonat programování, někoho kdo se staví do role duchovního učitele a překonat strach ze sil, kterým tento duchovní učitel slouží? Zvláště pak, když se jim člověk tak zvaně vzepře. Jak pak překonat strach ze zpětného útoky od sil, které takového učitele chrání... Strach ze zla překonáme tak, že mu nebudeme věnovat tu nejmenší pozornost. Naopak záměrně směřujeme pozornost k lásce. Ten kdo přijme za vlastní myšlenku, že musí milovat všechny, tedy i manipulátory, se vystavuje nebezpečí jejich vlivu, nevědomě svoluje k vlastní manipulaci.

 

Osamělost a jednota, násilník a oběť

15. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Přijměte stav, ve kterém se teď nacházíte. Převezměte zodpovědnost za to, co ve skutečnosti cítíte, chcete a skutečně si myslíte. Je třeba uvidět, jak sami sebe držíte v pasti bezmoci. Co vlastně potřebujete? Být zachráněn? Vyhrát? Být milován? A také - snažte se srdcem vidět obě strany a postupně se vytratí potřeba se postavit na stranu jednoho z nich.

 

JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT, KDY LIDEM POMÁHAT A KDY NE

10. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Pomáhat ostatním je v naší realitě velká čest a vyžaduje si to studium, sebepozorování a duchovní vyzrálost. Mistrovství každého se pozná podle toho, jaký posun s každým vydáním energie vytvoří. Čím vyšší je vaše vědomí, tím více energie můžete posunout, aniž byste vydali více své vlastní energie. Až dosáhnete mistrovství, naučíte se vynakládat malé množství energie na pravém místě a v pravý čas a vytvořit tak obrovské posuny, které pomohou mnoha lidem.

 

PROBLÉM JAKO CESTA

9. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Ten, kdo skutečně vidí, vnímá jen vědomí.
Nemůže stát výš ani níž, je na stejné lodi.
Vidí zdroj všech projekcí, jedinečnou cestu, 
nikdy však PROBLÉM - jen CESTU.

 

Proč je důležité pochopit vaši temnou stránku

1. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Když chcete prohloubit svou duchovnost, musíte projít přes vlastní stín.

 

Vědomí muži, vědomé ženy

25. 7. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Vědomý člověk je celistvý a má probuzenou vnitřní ženu a muže, kteří vzájemně spolupracují.

 

ANI POZITIVNÍ, ANI NEGATIVNÍ - jen PRAVDIVÍ lidé...

24. 7. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Nejdříve musí pochopit svůj vnitřní rozpor. Ten totiž spočívá v tom, že ostře odsuzuji to negativní, to špatné, to zlé a to vytváří odpor. Mít to nastavené všechno na jednu stranu mince je totiž jen o tom, že se někde musí projevit i druhá strana. Nelze se tomu vyhnout. Svět i život je totiž celistvý a vyrovnaný. Usiluje ve všem o rovnováhu. 

 

Matt Kahn – Existuje karma?

12. 7. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

V moment, kdy se otevřete možnosti, že nepříznivé zkušenosti nejsou vaše, ale váš příspěvek směrem k více rozvinutému lidstvu, začnete ulevovat svému energetickému poli. Z tohoto místa jasnosti jste pak schopni propouštět to, co nebylo nikdy důkazem o tom, kým jste nebo nejste. Budete si tak moci užívat svobodu a radost mnohem dříve, než ji bude lidstvo zrcadlit zpět. To se mění, až jako důsledek převratných změn ve vědomí.

 

Očakávania - vo vzťahoch/ SKUTOČNÁ POMOC

12. 7. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

SKUTOČNÁ POMOC – skutočná pomoc je pomoc bez akéhokoľvek očakávania..Akonáhle prestaneme mať očakávania prestávame si v sebe vytvárať akýkoľvek odpor a tým paradoxne (pre niektorých)si vytvárame prirodzený prúd umožňovania a príjímania... Paradoxne až keď naozaj neočakávame až vtedy je naša vibrácia prijímania čistá a až vtedy sme schopný do svojho života prijať to čím sme.