Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Příspěvky

Odpojenie entít a harmonizácia energetického tela

12. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Ste život sám, nepotrebujete sa vylepšovať, to je len hra Ega a Mysle. Vymakaná, prepracovaná, výnimočne šikovná a vytrvalá ale napriek tomu máte možnosť, dobrovoľne vystúpiť. 
 

 

NEVĚDĚT, NEMUSET, NECHÁPAT

7. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Mysl je skvělá, dokáže být ohromně rafinovaná, ale z vlastní zkušenosti vím, že, když si OPRAVDU dovolíte vnímat sebe, své tělo a pocity, mysl ztrácí sílu. I ona si oddychne z toho nekonečného velení. Není třeba s ní bojovat, stejně jako není třeba bojovat s tím, co teď JE, co TEĎ CÍTÍTE… nemusíte ničemu rozumět, nic chápat, nic vědět, NEMUSÍTE!

 

ZASE TY PENÍZE

6. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Jakmile si totiž budeme sami sebe vážit, uvědomíme si co chceme a budeme s tím náležitě pracovat, dostaneme od života nebo chceme-li od Vesmíru vše, po čem toužíme. Ale i to má své zákonitosti a zásady, které musíme dodržovat. Neznalost Vesmírných zákonů nikoho neomlouvá a každý si přebírá vše, co si vytvoří.

 

PŘIJETÍ TEMNOTY V ŽIVOTĚ

4. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Často jsme však velmi vzdálení skutečné podstatě toho celého. Temnota není nic špatného, není to ani nic zlého a něco, z čeho bychom měli mít strach. Temnotu bych mohla nazvat i hustotou, hutností, hmotou. Proč z ní ihned vytvářet přízraky….v přízraky se temnota proměňuje právě ve chvíli, kdy jí začneme odmítat, kdy ji NEPŘIJÍMÁME.

 

Neutíkejme před svými emocemi

3. 6. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Neutíkejme před svými emocemi.
Buďme s nimi, bdělí, otevření, soucitní.
My jsme ten prostor, to ticho, to objetí,
v němž vyvstávají.
Nejsme jimi dotčeni, pokud se pro to nerozhodneme,
pokud neuvěříme příběhu o nich,
který nám hlava zas a znovu vypráví.

 

Krční centrum - oslava ducha

26. 5. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Krční centrum nám pomáhá vyjádřit své já a žít v duševní čistotě. Propojit mužský a ženský princip. Sladit se s lidmi v okolí a pociťovat jejich energii. Přirozeně se vyjadřovat na veřejnosti, být v přítomnosti a v souladu se všemi částmi. Pak nezáleží na tom, jestli jsme v přítomnosti lidí nebo jsme sami.

 

KOHO ŽIVÍTE SVOJOU ENERGIOU?

23. 5. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

K napojeniam prichádza zaručene na Vašej dobrovoľnej účasti a súhlase. Znie to zvláštne, ale je to tak. Vy sami svojou túžbou, túžbou Vášho ega po istej výnimočnosti, prípadne po istých “silách” zručnostiach, riešeniach, ste umožnili prístup tímto druhom energetických bytostí k Vám. Sami ste ich o to požiadali. Chceli ste vedieť budúcnosť, ovládať energetické liečenie, byť výnimočnou bytosťou…, tvorcom svojej reality, byť “niekým”, kto má “svoj” život “pod kontrolou”.

 

PLYNUTÍ

16. 5. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Přišli jsme sem na Zemi v tomto přechodovém období, abychom tu ukotvili nový svět, abychom podpořili tuto změnu svou energií, svou Láskou. Vzpomeňte si na to, až se příště budete nějaké změně bránit zuby nehty. 

 

SEXUÁLNÍ SAMOTA & CESTA K VYŠŠÍ INTIMITĚ

13. 5. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Vaše Duše je nekonečně moudrá a ví, že partnerství na lidské a pozemské úrovni byla široce ponížena a odkloněna od spirituality. Jste součástí větší vlny kolektivních Duší, které jsou zodpovědné za vzestup vibračního tónu lidského partnerství a sexuální intimity. Vaše vlastní rozšířené období samoty jsou komplexními a božsky zorchestrovanými úkoly ve kterých se očišťujete na hlubokých rovinách  a přicházíte k poznání Sebe, své přítomnosti, vaší pravdy a vašeho poselství.