Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Příspěvky

Program "musím ", propustit bolest zkusím

29. 12. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Program "musím", žene tě na plné pecky, nediv se, když necítíš se hezky.
Občas vyjdi ven jen tak, budeš cítit volnost a svobodu bytí,

zhluboka dýchej a radost tě za srdce chytí,
dopřej si také nějakou odměnu, pocítíš myšlenkovou úlevu.

 

NOVÉ NASTAVENÍ SLUŽEB: TERAPIE LIDSTVÍM

3. 12. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Každý z nás je majákem sobě i druhým, 
svítíc na cestu prolínání ve světle a stínu. 
Tak se děje, v rovnosti a vzájemnosti.
Otevřme se Poli Možností a nechme se překvapit Novými ObJevy!

 

 

SLEPÉ ULIČKY

21. 11. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Pokud si myslíš, že duchovní práce, meditace a různé rituály 
tě dovedou k pomyslnému osvícení, zabloudil jsi do slepé uličky.
Když se omezuješ ve stravě, myšlenkách, touhách a přáních jen proto, že sis někde přečetl, že to je ta správná cesta k Bohu nebo k nějaké uctívané entitě, jedeš jednosměrkou, která tě nikam nedovede, jen na konci tě čeká zklamání. 

 

ZASVĚCENÍ – ANEB NEVĚDOMÉ ODEVZDÁVÁNÍ SÍLY, ENERGIE I SCHOPNOSTÍ

18. 11. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Nikdo z nás, kromě nás samých nemá tu moc jakýmkoli zasvěcením, magií, rituálem či exotickou ceremonií nám dát nějakou schopnost nebo znalosti. Cokoli potřebujeme tady a teď, v tomto čase na Zemi již s sebou máme ve své výbavě. Jsme v jiném vesmírném prostředí, tam, kde Země ještě nikdy nebyla, pod vlivem jiných kosmických energií a souvislostí. Jsme v naprosto jiných vibracích i odlišných úrovních a mnoho věcí, které dříve fungovaly, ať už je to magie nebo různá zasvěcení ztratili na významu a tady již nemohou a nebudou fungovat. Zvažte, za co a komu dáváte své peníze nebo energii a nemalé částky na nějaká zasvěcení. 

 

Konec českých = slabých mužů! Silní jste dost!

7. 11. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

TO CO TU CHYBÍ je totiž ŽITÝ ŽENSKÝ PRINCIP a ten je taky klíčem. U těchto mužů i u těchto žen. Tyto vztahy tvoří ženy a muži, kteří nespatřují hodnotu v ženském principu. Ženy, které si neváží sebe jako žen, přitahují  tytéž muže a mohou si vybrat – buď být obětí nebo tyranem. Muži, kteří spatřovali hodnotu jen v akci bez obsahu, se sami vyčerpali.

 

NOVÝ RYTMUS

2. 11. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Na Zemi se slaďujeme s novým rytmem. Tento rytmus souvisí s přítomností jemnosti, která se mezi lidmi šíří. Lidé si uvědomují svou citlivost a dávají ji ve svém životě větší pozornost a důležitost. Učíme se, jak si navzájem hlouběji porozumět.

 

Magie a rituály zůstávají v 3D

29. 10. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Milé bytosti, jistě jste si všimly, že jaksi přituhuje. Tlak na nás je již velmi velký a kdo není v Lásce a klidu, dostává to dost natvrdo zpátky. Včera jsem náhle pocítila obrovský neklid a nervozitu v přírodě. Byla jsem zrovna na zahradě. Zvedl se vítr a již nepřestal a sílí a sílí. Rozmetává vše, co jsme jako lidstvo vytvořili v energické rovině. 

 

JEDNOU PRO VŽDY VOLTE SEBE

22. 10. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Stále si lidé myslí, že to nějak vymyslí... Nevymyslíte nic a navíc budete obviňovat a ponižovat sebe i druhé... A to nejhorší teprve přijde - začne vám docházet vaše naivita - slepá víra a neochota jít do hloubky a sbírat informace... Teď začne vyplouvat na povrch co a kdo stojí za stranami a lidmi vedoucí objekt vaší volby. Čí peníze podporují zviditelňování vaší volby, co se děje s vaším ODEVZDANÝM HLASEM... Vidět co se stane s vaším hlasem s vaší mocí vloženou do "rukou" druhého je to nejvyšší možné uvědomění.

 

TROCHU JINÁ ESOTERIKA

17. 10. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Co kdybys nechal na čas ustavičného drilování různých technik a metod na rozvoj osobnosti, následování „dobře“ míněných rad od druhých, papouškování pokynů guruů, mistrů, samozvaných rádců, čarodějů a všech, kteří tě chtějí nějak ovládat, a konečně byl SÁM SEBOU. 

 

HYPERSENZITIVNÍ LIDÉ

16. 9. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

HYPERSENZITIVNÍ LIDÉ mají zvýšené vnímání a nejsou schopni se distancovat od energií druhých lidí, jako většina. Ani nemohou, protože jejich úkolem je nevědomě ukazovat druhým to nevyjádřené v nich, jejich potenciál. Jsou energeticky velmi otevření a to, co skrz ně lidé vidí, jim mohou vyčítat. To, co jinde necítí, v jejich přítomnosti cítí. To, co druzí jsou schopní ukrýt v nitru, oni nemohou. Nikdo z nás nežije svou vlastní esenci. Teprve se k ní dostáváme. Hypersenzitivní lidé mají za úkol sjednotit svou osobnost a pomoct v tom druhým. Přijmout všechny své části a zaobírat se částmi, které jsou mezi sebou v konfliktu - právě to tito jedinci podvědomě ukazují světu.