Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Příspěvky

TROCHU JINÁ ESOTERIKA

17. 10. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Co kdybys nechal na čas ustavičného drilování různých technik a metod na rozvoj osobnosti, následování „dobře“ míněných rad od druhých, papouškování pokynů guruů, mistrů, samozvaných rádců, čarodějů a všech, kteří tě chtějí nějak ovládat, a konečně byl SÁM SEBOU. 

 

HYPERSENZITIVNÍ LIDÉ

16. 9. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

HYPERSENZITIVNÍ LIDÉ mají zvýšené vnímání a nejsou schopni se distancovat od energií druhých lidí, jako většina. Ani nemohou, protože jejich úkolem je nevědomě ukazovat druhým to nevyjádřené v nich, jejich potenciál. Jsou energeticky velmi otevření a to, co skrz ně lidé vidí, jim mohou vyčítat. To, co jinde necítí, v jejich přítomnosti cítí. To, co druzí jsou schopní ukrýt v nitru, oni nemohou. Nikdo z nás nežije svou vlastní esenci. Teprve se k ní dostáváme. Hypersenzitivní lidé mají za úkol sjednotit svou osobnost a pomoct v tom druhým. Přijmout všechny své části a zaobírat se částmi, které jsou mezi sebou v konfliktu - právě to tito jedinci podvědomě ukazují světu.

 

Smrt/zrození duchovního učitele

14. 9. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Je zajímavé pozorovat, jak stále hledáme moudrost a vedení mimo sebe. Jak vzhlížíme k těm, kdo zdánlivě vědí víc, a nevědomky zapomínáme pravdivost jejich slov ověřit u svého vlastního Srdce.

 

JAK DUCHOVNĚ PODNIKAT VE HMOTĚ

9. 9. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Pokud přemýšlíte jak začít dělat to co vás baví, je nyní velká šance na zhmotnění vašich snů. Pokud chcete tvořit díla či pomáhat druhým jako terapeuté. Léčitelství jako takové se dnes již nedoporučuje. Energii léčení přenášíme do energie tvoření. 
Vznikají tak překrásná díla či projekty plně ze Světla a samy o sobě uzdravují druhé.

 

MÁ LIDSKÁ RASA ŠANCI NA PŘEŽITÍ?

30. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Smyslem transformace lidstva a planety je nastolení rovnováhy. Tudíž to znamená, že lidstvo a planeta je v nerovnováze. Nerovnováha se projevuje převážením jedné strany. Na planetě převažovalo působení temna. Tohle ovšem mělo také svůj smysl. A to smysl zkušenosti.

 

Rozlišujme mezi zlem a temnotou

18. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Rozlišujme mezi zlem a temnotou. Zlo má za úkol udržovat nás ve strachu. Zlo, jsou nízké energie, které bez nás nemohou existovat. 

 

JAK PŘEKONAT STRACH ZE ZLA

16. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Jak překonat programování, někoho kdo se staví do role duchovního učitele a překonat strach ze sil, kterým tento duchovní učitel slouží? Zvláště pak, když se jim člověk tak zvaně vzepře. Jak pak překonat strach ze zpětného útoky od sil, které takového učitele chrání... Strach ze zla překonáme tak, že mu nebudeme věnovat tu nejmenší pozornost. Naopak záměrně směřujeme pozornost k lásce. Ten kdo přijme za vlastní myšlenku, že musí milovat všechny, tedy i manipulátory, se vystavuje nebezpečí jejich vlivu, nevědomě svoluje k vlastní manipulaci.

 

Osamělost a jednota, násilník a oběť

15. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Přijměte stav, ve kterém se teď nacházíte. Převezměte zodpovědnost za to, co ve skutečnosti cítíte, chcete a skutečně si myslíte. Je třeba uvidět, jak sami sebe držíte v pasti bezmoci. Co vlastně potřebujete? Být zachráněn? Vyhrát? Být milován? A také - snažte se srdcem vidět obě strany a postupně se vytratí potřeba se postavit na stranu jednoho z nich.

 

JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT, KDY LIDEM POMÁHAT A KDY NE

10. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Pomáhat ostatním je v naší realitě velká čest a vyžaduje si to studium, sebepozorování a duchovní vyzrálost. Mistrovství každého se pozná podle toho, jaký posun s každým vydáním energie vytvoří. Čím vyšší je vaše vědomí, tím více energie můžete posunout, aniž byste vydali více své vlastní energie. Až dosáhnete mistrovství, naučíte se vynakládat malé množství energie na pravém místě a v pravý čas a vytvořit tak obrovské posuny, které pomohou mnoha lidem.

 

PROBLÉM JAKO CESTA

9. 8. 2017

| Rubrika: NOVÁ CESTA POZNÁNÍ

Ten, kdo skutečně vidí, vnímá jen vědomí.
Nemůže stát výš ani níž, je na stejné lodi.
Vidí zdroj všech projekcí, jedinečnou cestu, 
nikdy však PROBLÉM - jen CESTU.