Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEBE na ZEMI

Příspěvky

ŽÍT SVŮJ SVOBODNÝ SEN...

24. 7. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Chraň svůj svobodný růst. Svoboda roste jen na svobodné půdě pod nohama. Nenech se svést manipulativním chováním společnosti.

 

RYZÍ LÁSKA PROBOUZÍ A SPOJUJE NITKY SVĚTLA V HRUDI

16. 5. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Přijmi pozvání a vstup do tajemných osvícených dveří celým Vesmírem a poznáš "Pramen ryzí lásky". 

 

DIAMANTOVÁ KOMNATA SRDCE OTEVÍRÁ BRÁNY PRO SOUCITNÉ LIDSKÉ DLANĚ...

21. 3. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Aby člověk mohl vyrůst do úplnosti Boží Bytosti a žít Nebe na Zemi, měl by znát obě strany mince. Žít světským životem, ochutnávat všemi smysly, ale i poznat Božský život v sobě. Roztav proto veškerá pouta chudoby, a ponechej sebe uvnitř vyrůst v Bytost Světla. Kdo se cítí naplněný a poznal bohatství uvnitř i vně může dozrát v celistvou bytost – žít opravdovým Rozkvětem v jednoduchosti Bytí - stejně jako láskou opečovávaný strom v obrovském sadu světa.

 

Svět uvnitř je „Bůh a Ty“

3. 3. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Kdo poznal a vnímá překrásný, bohatý, teplem a světlem zalitý svět uvnitř je „Bůh a Ty“. Slovíčko „a“ představuje šlechetná láska – spojí svým jemným proudem všechny protikladné břehy světa. 

 

OTEVÍRÁ SE BRÁNA NEBE, PŘIJMI TENTO BOŽÍ DAR A VEJDI...

17. 2. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Každý z nás má talent, aby se zapojil do hry na nějaký nástroj a projevil svoje nejniternější jedinečnosti a rozehrál symfonii Božích skladeb, jež je slyšet hluboko ve vesmíru. Když se hladina srdce začne rozplývat skutečnou blažeností, otevřel jsi šperkovnici svého nástroje a bezedné skvosty předáváš světu, aby ses podělil o Boží dary, které Tě činí šťastným. 

 

Stát se zahradou ticha...

21. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Aby bylo slyšet hlas každého, je třeba se stát Zahradou Ticha a ponechat svoji duši vyrůst až do Nebes...

 

VSTUP DO ROVIN BOŽÍHO LIDSTVÍ...

14. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

PAPRSEK BOŽÍ LÁSKY ZROZENÝ V TICHU UKOTVIL NA ZEMI KRÁSU A ŠLECHETNOST PROPOJENÝCH LIDSKÝCH SRDCÍ JEDNOTY A POVZNESL ZEMI DO ROVIN MÍRU, RADOSTI, HOJNOSTI A BLAHOBYTU. 

 

Pusť se svazujících břehů jistoty...

5. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Pusť se svazujících břehů jistoty a s vědomím odevzdanosti dovol svým krokům odpoutat se a sklouznout do hlubin, v nichž znovuobjevíš vše zapomenuté. 

 

VSTUP DO BOŽÍHO KRUHU SLUNCE

29. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Ponoř se do vody Života a objevuj svět v podzemí. Voda, kolující uvnitř těla Tě spojuje s celým Bytím a ty jednoho dne porozumíš Božímu záměru o životě. Emoce jsou na povrchu, aby se staly kořením skutečné Pravdy v tvořivém žáru paprsků něhou překypujícího srdce. Nacházíš nová frekvenční spojenectví, která prospívají Tvé duši. Zjišťuješ, že nejsi sám a svými vibracemi propojuješ svět, jako když spleteš věnec z rozkvetlých květů pampelišek. ...

 

PŮVAB A NEPOMÍJEJÍCÍ NÁDHERA DUŠE

18. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Zrodil se Nový člověk, uvědomující si svoje tělo jako nástroj darovaný Bohem a rezonující s vibracemi pozemské Matky Země. Nepomíjející nádhera duše povznáší lidského ducha do rovin skutečného Boha na Zemi. Svobodná vůle přijmout důsledky vlastních rozhodnutí nás mohou povznášet anebo udělat přežívající tvory, zařazené do skupiny frekvence přežití a přesunutí na pudovou úroveň.