Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEBE na ZEMI

Příspěvky

VSTUP DO ROVIN BOŽÍHO LIDSTVÍ...

14. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

PAPRSEK BOŽÍ LÁSKY ZROZENÝ V TICHU UKOTVIL NA ZEMI KRÁSU A ŠLECHETNOST PROPOJENÝCH LIDSKÝCH SRDCÍ JEDNOTY A POVZNESL ZEMI DO ROVIN MÍRU, RADOSTI, HOJNOSTI A BLAHOBYTU. 

 

Pusť se svazujících břehů jistoty...

5. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Pusť se svazujících břehů jistoty a s vědomím odevzdanosti dovol svým krokům odpoutat se a sklouznout do hlubin, v nichž znovuobjevíš vše zapomenuté. 

 

VSTUP DO BOŽÍHO KRUHU SLUNCE

29. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Ponoř se do vody Života a objevuj svět v podzemí. Voda, kolující uvnitř těla Tě spojuje s celým Bytím a ty jednoho dne porozumíš Božímu záměru o životě. Emoce jsou na povrchu, aby se staly kořením skutečné Pravdy v tvořivém žáru paprsků něhou překypujícího srdce. Nacházíš nová frekvenční spojenectví, která prospívají Tvé duši. Zjišťuješ, že nejsi sám a svými vibracemi propojuješ svět, jako když spleteš věnec z rozkvetlých květů pampelišek. ...

 

PŮVAB A NEPOMÍJEJÍCÍ NÁDHERA DUŠE

18. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Zrodil se Nový člověk, uvědomující si svoje tělo jako nástroj darovaný Bohem a rezonující s vibracemi pozemské Matky Země. Nepomíjející nádhera duše povznáší lidského ducha do rovin skutečného Boha na Zemi. Svobodná vůle přijmout důsledky vlastních rozhodnutí nás mohou povznášet anebo udělat přežívající tvory, zařazené do skupiny frekvence přežití a přesunutí na pudovou úroveň. 

 

POKLAD PRAMENE VEŠKERÉ EXISTENCE

14. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Objevil jsi žábu sedící na Prameni, jež odrazovala a pokoušela se klamat Tvoje kroky, aby ses vzdálil co možná nejdále od své domoviny a ztratil vnitřní touhu, naději a víru v tuto cestu. Tam, kde jsi hledal a sel semena života nebyl Tvůj domov...

 

Píseň Věčného života

11. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Čím více jsi blíže opravdového domova, slyšíš píseň Věčného života – píseň Lásky, hrající zvonkohru líbezných melodií a Ty si vzpomínáš a uvědomuješ Pravdu o Životě

 

STARÉ A NEPOTŘEBNÉ

8. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Je potřebné se smířit s tím, že vše nepotřebné samo ustoupí do pozadí a rozpustí se ve Světle pochopení tehdy, když jsi schopen přiznat a přijmout všechny svoje „temné stíny“. Ponechat je prostoupit upřímným Světlem Poznání a rozplynout ve věčné lásce.

 

DECH OSVOBOZENÍ

4. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Když se srdce stane květenstvím přirozené krásy duše, vyzařuje do okolí extázi vůně Lásky. Tvořivá Boží touha představuje přetékající číši Moudrosti. Radosti, Zanícení a Nadšení. Rozlévá se do světa, kde činí dobro a mění svět v lepší místo k životu. 

 

JSI SPOLUTVŮRCE NOVÉHO SVĚTA NA VIBRACÍCH LÁSKY

3. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Svými jedinečnostmi a zkouškami vybroušeným diamantem v srdci jsi spatřil skutečné Světlo duše Vesmíru - nevinné novorozeně v peřinkách odevzdaně svěřené láskyplné náruči Boha - nově stvořený Nebeský svět na Zemi.

 

STAŇ SE BÍLOU HOLUBICÍ SVOBODY

29. 11. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Chceš-li být vibračně sladěným diamantem Jednoty, zářit v zrcadle Vesmíru s odrazem Světla a vidět do všech stran, tak si dovol stát se bílou holubicí svobody - „Spojeným mostem Míru přes bojovou frontu“ ...