Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEBE na ZEMI

Příspěvky

OTEVÍRÁ SE BRÁNA NEBE, PŘIJMI TENTO BOŽÍ DAR A VEJDI...

17. 2. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Každý z nás má talent, aby se zapojil do hry na nějaký nástroj a projevil svoje nejniternější jedinečnosti a rozehrál symfonii Božích skladeb, jež je slyšet hluboko ve vesmíru. Když se hladina srdce začne rozplývat skutečnou blažeností, otevřel jsi šperkovnici svého nástroje a bezedné skvosty předáváš světu, aby ses podělil o Boží dary, které Tě činí šťastným. 

 

VSTUP DO ROVIN BOŽÍHO LIDSTVÍ...

14. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

PAPRSEK BOŽÍ LÁSKY ZROZENÝ V TICHU UKOTVIL NA ZEMI KRÁSU A ŠLECHETNOST PROPOJENÝCH LIDSKÝCH SRDCÍ JEDNOTY A POVZNESL ZEMI DO ROVIN MÍRU, RADOSTI, HOJNOSTI A BLAHOBYTU. 

 

Pusť se svazujících břehů jistoty...

5. 1. 2017

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Pusť se svazujících břehů jistoty a s vědomím odevzdanosti dovol svým krokům odpoutat se a sklouznout do hlubin, v nichž znovuobjevíš vše zapomenuté. 

 

PŮVAB A NEPOMÍJEJÍCÍ NÁDHERA DUŠE

18. 12. 2016

| Rubrika: NEBE na ZEMI

Zrodil se Nový člověk, uvědomující si svoje tělo jako nástroj darovaný Bohem a rezonující s vibracemi pozemské Matky Země. Nepomíjející nádhera duše povznáší lidského ducha do rovin skutečného Boha na Zemi. Svobodná vůle přijmout důsledky vlastních rozhodnutí nás mohou povznášet anebo udělat přežívající tvory, zařazené do skupiny frekvence přežití a přesunutí na pudovou úroveň.