Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMAČNÍ TERAPIE V PŘÍRODĚ

7. 7. 2018

img_20180420_160915--1-.jpg

 

Pro ty z Vás, kteří se nachází již na cestě zpět k sobě a už na sobě nějakou dobu pracují, přicházím s nabídkou, která na práci, kterou zde na webu vykonávám navazuje. Vlastně již uvádí do praxe vše řečené prostřednictvím informací, které jsem zde sdílela. Tzn., že tato činnost ukotvuje v realitě myšlenky a záměr, kterým tuto aktivitu mohu prohloubit a povznést do jiné úrovně.

 

Nebudu Vám nabízet žádné duchovní semináře, kurzy a ani se nestanu nikoho koučem a učitelem, to nechávám dualitě a starému světu.  Mohu jen tomu, kdo ucítí, že musí ve svém životě udělat zásadní změnu, nabídnout místo, kde se může inspirovat a restartovat. Podám pomocnou ruku těm, kteří již delší dobu na sobě pracují a chtějí se jen vědomě zastavit, odpočinout a nabrat nový vítr do plachet.

 

K tomu potřebujete jen zůstat chvíli sami se sebou v prostředí, které vám vibračně pomůže uvědomit si vše podstatné k tomu, abyste uviděli svůj nový směr, který jste třeba dosud neviděli pro chaos, který panuje všude kolem vás. Vše je jenom o Vás a Vašem vědomém rozhodnutí a následné práci sami se sebou.

VESMÍR JE BEZKOMPROMISNÍ A SPRAVEDLIVÝ, NELZE NIČÍM OKLAMAT. 

 

img_20180420_161039-effects.jpg

 

Nabízím tuto SLUŽBU - pobyty pro JEDNOTLIVCE - v soukromí, v náručí krásné a ještě turisticky nezasažené šumavské přírodě. Proč pro jednotlivce? Protože do JEDNOTY, kam všichni vědomí lidé směřují se dostaneme(si opět uvědomíme) jen sami přes sebe, přes vědomou práci na sobě, abychom se následně mohli v jednotě opět propojit a uvědomit si sami sebe jako součást celku. Vše je záležitost velmi osobní. Jen když vystoupíte  a sami se vědomě rozhodnete pro změnu a uděláte první krok, další kroky již půjdou samy.

 

Záleží tedy na každém, pro co se rozhodne…  zda půjde dál za iluzí nějakého instantního duchovna, nebo zda se rozhodne žít tady a teď život, který je pro něj nejdůležitější. Pokud se tedy rozhodnete a sami sobě věnujete pár dní o samotě, v tichém rozjímání nad svým vlastním životem, mohu vám být majákem, oporou, tichým průvodcem a rovnocenným partnerem k diskuzi a uvědomění.

 

Sami se můžete přesvědčit, že to co píši žiji, a že je možné uskutečnit i to, co se vám zdá teď nemožné… Nikdo jiný než vy sami za vás udělat nic nemůže…jen vy dáváte svolení k tomu, abyste se mohli uzdravit skrze sebe… Když uzdravíte sebe, uzdraví se pak i vaše okolí…přispějete tak k uzdravení celku.

 

img_20180418_160633.jpg

 

Koho moje nabídka oslovila, může mě kontaktovat v mailu, pošlu podrobnější informace. Kdo se cítí osloven, jednoduše vnímá a nemá pro sebe žádné výmluvy ani otázky,  jde za hlasem své duše a následuje svoje srdce… protože to prostě ví…

Je to impuls k akci...

Renata Xanté Reindlová

 

Pro informace si pište na: terapie.vprirode@centrum.cz 

Pobyty jsou pouze 4 - 5ti denní - pondělí- pátek

Prosím uveďte své jméno, příjmení a záměr růstu, popř. co sami cítíte, že chcete sdělit. Otevřenost je základem k další komunikaci a posunu. Čím vyšší úroveň vědomí, tím větší posun. 

Výsledkem pobytu je rozpuštění starých destrukčních programů, napojení na novou energetickou mřížku, životní restart, nové směrování dle svého poslání, které hluboce v sobě cítíte.

Související článek : Pojďme spolu tvořit Nebe na Zemi

 

 
VÍCE O PROJEKTU SE DOZVÍTE NA ADRESE : RENREIKA.SIMPLESITE.COM