Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výzva ke společnému propojení, sjednocení a sdílení

11886142_889245011164454_8325103823836800862_o.jpg

 

 

To, co člověka činí silného a vědomého je to, že  nemusí neustále opakovat a kopírovat moudra jiných, i když se s nimi může ztotožňovat. Také to není o schovávání se za nějaké duchovní entity a jejich jména, které mají dle nastavených programů jakýsi náš vnitřní respekt, který dokážeme akceptovat, dokud se sami nepřesvědčíme o tom, že naše vědomí má stejnou hodnotu jako vědomí kteréhokoliv jiného člověka.  O tom jsem se přesvědčila sama, když jsem začala psát nedávno o tom, jak prožívám a cítím transformaci v praxi. Najednou mě zaplavilo takové množství energie, kterou musím občas i dost rozdýchávat, abych ji udržela v sobě a správně ji využila. Pokud člověk sám žije to, o čem píše, je z daného projevu jasně  a zřetelně cítit. Jeho silná energie pak způsobí to, že se s textem začnou ztotožňovat další lidé, kteří vnímají skrze svoje pocity a vjemy, že to co je řečené, je řečené v přítomné pravdě a řada z nich se s tou pravdou dokáže ztotožnit. Co víc, spousta lidí na takové informace čeká již dlouho, ale v moři všech zavádějících informací je jich jak šafránu.

 

Proto bych chtěla poděkovat všem, kteří mne kontaktovali, aby mě ujistili, že v tom nejsem sama.  Je nás již mnoho, kterým jde o naši lepší budoucnost v novém světě nového vědomí. Mohu vás také ujistit, že to jsou právě ti, kteří již dlouho pracují ve své světelné službě lidstvu a nejsou zatíženi žádným ezoterickým či náboženským balastem. Velkým problémem, již zmiňovaných přátel, který nám zdržuje vzestup je, že spousta lidí ještě nepochopila, že transformace spočívá ve vlastní vnitřní práci na sobě, nikoliv si hraní na lásku, chození po seminářích nebo slepému se modlení k andílkům a jiným guruům. Toto obrovské množství lidí  je však  stále velkou hrozbou pro stranu temna, která se obává  toho, že se tito lidé také probudí, neboť tvoří většinu hledačů pravdy. Těm ovšem ještě chvíli potrvá, než také procitnou a pak nastane ten očekávaný kolotoč, že se budou všichni nevěřící Tomášové divit.

 

My všichni žijeme v moři energií, kde myšlenky prostupují skrz každého a skrz vše. Proto je třeba  tohoto nového vědomí, které se začíná hlásit ke slovu a zviditelňovat, aby bylo slyšeno a respektováno a začalo napravovat to, co bylo zlikvidováno nastavením nelidského systému, který měl za úkol zotročení lidstva. Vnímám velkou potřebu se stále více spojovat a propojovat. Čím více se bude propojovat lidí stejného vědomí, tím rychleji budeme postupovat na cestě do naší vysněné Nové Země. Nechci tady zabíhávat do detailů, jak vše bude nebo je připraveno a právě probíhá, protože to nikdo přesně neví a spekulace nás jenom zavádějí mimo naši přítomnost.

 

Chtěla bych zde dnes nabídnout každému možnost se spojit s tím, který si to také bude přát. Nejde o to, se setkávat na nějakých kurzech a seminářích, popřípadě jiných skupinových setkáních a poslouchat vyvolenou „celebritu“. Tam k žádným větším posunům u jednotlivce nedochází, protože se projevuje pouze jeden člověk, který rád vypráví svoje pravdy. V publiku pak má vždy někoho, který by mohl ostatní obohatit jiným způsobem pohledu nebo jinou skutečností, ale tito lidé se ve své skromnosti ke slovu nedostanou, protože si ještě nejsou vědomi své vlastní hodnoty. Zaplatili si, že sami budou poslouchat, aby posléze zjistili, že všechno již dávno ví.  Ve skutečnosti vám nikdo nikde neřekne nic nového, než co se dozvíte všude na internetu zdarma, nebo když jste pozorní k životu tak vám vědomosti a zkušenosti přenese sám život. Nic nového se prostě vymyslet nedá, vše je už dávno dané. To co stále všichni dokola dělají je, že stejným věcem přikládají jiná jména a názvy a stávají se tak pro hledající exotické. Pak dochází k tzv. duchovnímu turismu, ve kterém se účastníci točí jen v kruhu. Duchovních zásad a principů zase tolik není. Stačí být jen pozorný a bdělý v přítomnosti a aplikovat vše do svého života.  Kam jdou masy pravdu nenajdete, ať už se to tváří jakkoliv duchovně.

 

Ale zpět k mému nápadu. Zde pod článkem, otevřu prostor pro komentáře. Ten, kdo se bude chtít s někým spojit a vyměnit si své zkušenosti o věcech, o kterých nemá možnost mluvit jinde, zanechá zde na sebe kontakt – stačí emailová adresa, popř. místo odkud je.  Pak už stačí se zkontaktovat s dalším stejně naladěným člověkem, který má také zájem o propojení, a vše už je pak na vás. Nic jiného tam prosím nevypisujte. Nechci z toho dělat nějakou internetovou seznamku, ale využít potenciál internetu k tomu, aby se urychlilo spojení lidí, kteří si to stejně už dávno naplánovali. Vše může kdokoliv praktikovat také kdekoliv cítí, že je stejná možnost jako zde na mých stránkách. 

 

Každý se tak bude moci projevit ve své individualitě a může být přínosný pro druhé. Nemá cenu tady dále uvádět co dělat či nedělat, Vaše vyšší já vás povede samo.  Jak jsem již psala, pokud se spojí stejné úrovně vědomí, dochází k obrovským posunům ve vědomí, přichází nápady a inspirace, vše je nám najednou jasnější. Stačí se jen vypisovat ze svých pocitů s otevřeným srdcem a začnou se dít zázraky. Pak už je vše na Vás, zda se setkáte i v realitě, nebo zda Vám přijde i jiná inspirace ke spojení.  Vše se pak bude dít samo, pokud udáte záměr, který bude jasný a bude vycházet z vašich srdcí. A i kdyby tuto možnost nikdo nevyužil, už jen to, že tímto já sama vysílám záměr ke spojování a propojování lidí stejné úrovně vědomí, se začne vše hýbat. Děkuji proto za možnost se zde tímto způsobem vyjádřit. 

 

Ráda bych věřila, že této možnosti využije alespoň někdo, který ucítí volání své duše. Stejně jako oslovujete mne na základě článků, které jsem napsala. Už není čas se schovávat ve svých ulitách a své vědomí skrývat před světem. Věřím, že ti, kteří tento článek čtou, jsou již připraveni a také ochotni sdílet svoje zážitky a zkušenosti ze své vlastní cesty s ostatními. Nikdo jiný to za nás neudělá. Je důležité, abychom si všichni plně uvědomili a prožívali svůj duchovní potenciál. My jsme ti, kteří spouští lavinu nového vědomí do nově tvořené reality. Prosím, uvědomte si, že záleží na každém z nás. Nejsou vyvolení. Každý z nás je vyvolený stát se Novým Člověkem v naší vysněné Nové Zemi.

 

Nechte na sebe má slova působit a uvědomte si sílu myšlenky, která Vás v tuto chvíli prostupuje. Vše se děje právě teď. Buďme tomu co chceme otevřeni. Pak každá duše nalezne to, po čem touží.

Tak se staň.

 

Renata

 

Informace odjinud - Facebook

 

Informace odjinud - Web 

 

 

Pro ty, kteří cítí, že se se mnou chtějí propojit přidávám adresu:

 
informaceodjinud@gmail.com
 
Pro ocenění mé práce : Dar za Dar
 
 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

Lucky,28. 2. 2017 19:28

Renčo, pokaždý, když čtu Tvoje články, tak mi mluvíš uplně uplně uplně z Duše, jak ještě nikdo. Takže děkuju moc a ráda bych se potkala přímo s Tebou. Máš nějakej den otevřených dveří :D?? Lucky

Re: :)

Renata,6. 8. 2017 18:09

Teprve dnes jsem objevila tento komentář, tak tě jen odkazuji na mé osobní stránky, kde se dočteš více... pokud teda již nevíš ...nebo se neznáme :-)
http://renreika.simplesite.com/

PRepájanie - PRaha-PRešov

Viera Aurelia,20. 7. 2017 19:26

v.a.bodnarova@gmail.com

FB skupina , která rozšiřuje tento projekt :-)

Renata,5. 11. 2015 18:01

https://www.facebook.com/groups/512980272214993/

Re: FB skupina , která rozšiřuje tento projekt :-)

Tomáš,24. 9. 2016 5:49

Renatka, aká je to prosímťa skupina? Lebo mne to ukazuje iba, ze "obsah momentálne nie je k dispozícii"

Nedávno som tiež urobil skupinu zameranú presne na toto isté, tak prípadne ak by niekoho zaujímalo, tak ju nájde tu:

EZOznamka SK/CZ - poznávanie, stretávanie, spoločné aktivity
https://www.facebook.com/groups/960890907370409

Aj keď preferujem skôr zjednocovanie ako zbytočné trieštenie, no o ničom podobnom som na FB nevedel a preto som tú skupinu založil.

Re: Re: FB skupina , která rozšiřuje tento projekt :-)

Renata,24. 9. 2016 12:28

Máš pravdu Tomáši, tato skupina už neexistuje, neplnila svůj účel, tak byla nahrazena stejnojmennou stránkou : https://www.facebook.com/vnapojeninazdroj/

Re: Re: Re: FB skupina , která rozšiřuje tento projekt :-)

Tomáš,24. 9. 2016 12:54

Aha, jasné.. to sledujem. Tak vlastne v poriadku, aspoň viem, že má EZOznamka opodstatnenie. Len tam je stále trošku málo ľudí na nejaké účelnejšie vytváranie kontaktov a stretnutí, ale to sa hádam časom spraví :)

<3

Som,24. 9. 2016 12:12

l.tazka99@gmail.com

Geniálny nápad

Andrea,24. 9. 2016 10:11

ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM Viedeň raven.a@azet.sk

skvělý nápad

Zlatka z Brna,24. 9. 2016 9:41

zlatka.chlupova@seznam.cz

Hledani lasky

Nela,24. 9. 2016 9:16

Wlochovanela@gmail.com, hledam lasku nekde mezi nami... nebo spis v sobe?? :-)

Teplo v srdci

Josefa Simeona,21. 9. 2016 20:57

Děkuji p.Renátko ,včera v práci jsem řekla tuto myšlenku mé zákaznici přesně toto...Měli bychom se setkávat a být spolu .......bingo a ted to tu čtu ,jsem z Brna ..josefiinka@seznam.cz.

Jsem tu..

Marek,21. 9. 2016 20:42

Brno.. Špilberk.. na lavičce :-)) max.company@seznam.cz

Dekuji za tyto stranky

Jana,21. 9. 2016 16:58

Dekuji moc moc pani Renate za tyto stranky. Jakoby mluvila reci me duse. Citim potrebu se setkat s nekym kdo toto vnima stejne. Jsem z Usti nad Labem. Muj email: janabkcz@seznam.cz

Hudba vo mne čo chce k ostatným:)))

Igor Nácik,20. 9. 2016 1:58

Veľmi ma potešila táto ponuka od pre mň v tento moent neznámej Renaty. Pisateľky textu hore. A tak vlastne tu nejak bez prípravy píšem a túžim a túžima napísať.... Hrám tvtý rok na gytaru a státle "iba" doma. Žijem v spolubývaní ešte s dvomi dievčinami. Hudba sa jednej z nich veľmi páči. No ja cítim, že mám ísť a dať to čo vzniká ďalej. No cítim, že je to spojené ešte s jednou ženou. Tou jednou čo ma má sprevádzať životom. Žijem v Prahe a tak nejak touto cestou. Trochu obava zo zranenia a zároveň vnútorná istota, že tu niekde okolo mňa chodí a keď sa stretneme, tak to všetko poletí. Všetko. Mám tak to píšem.:)) Vďaka a dovi... Igor:)

Re: Hudba vo mne čo chce k ostatným:)))

Renata,20. 9. 2016 22:34

Zdravím Igore, určitě se nějaká hudební můza ve tvém životě objeví v pravý čas. Děkuji za příspěvek. Pisatelka textu hore :-)

Dakujem

Lenka,20. 9. 2016 21:03

Uzasny napad, Renatka.. Kazdy den citam, ci nieco pribudne a dakujem za Vase stranky. Velmi rada sa zoznamim s ludmi z okolia. Som z Bratislavy.

Re: Dakujem

Lenka,20. 9. 2016 21:08

pripajam adresu. :) lenka@papsons.com

Dekuji

Ja Jsem Lucie,19. 9. 2016 18:51

Renato v Nejhlubsi Ucte a Lasce Vam Dekuji.

Re: Dekuji

Renata,20. 9. 2016 13:08

Jsem vděčna každému, kdo láskou žije...Děkuji Lucie :-)