Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výzva ke společnému propojení, sjednocení a sdílení

11886142_889245011164454_8325103823836800862_o.jpg

 

 

To, co člověka činí silného a vědomého je to, že  nemusí neustále opakovat a kopírovat moudra jiných, i když se s nimi může ztotožňovat. Také to není o schovávání se za nějaké duchovní entity a jejich jména, které mají dle nastavených programů jakýsi náš vnitřní respekt, který dokážeme akceptovat, dokud se sami nepřesvědčíme o tom, že naše vědomí má stejnou hodnotu jako vědomí kteréhokoliv jiného člověka.  O tom jsem se přesvědčila sama, když jsem začala psát nedávno o tom, jak prožívám a cítím transformaci v praxi. Najednou mě zaplavilo takové množství energie, kterou musím občas i dost rozdýchávat, abych ji udržela v sobě a správně ji využila. Pokud člověk sám žije to, o čem píše, je z daného projevu jasně  a zřetelně cítit. Jeho silná energie pak způsobí to, že se s textem začnou ztotožňovat další lidé, kteří vnímají skrze svoje pocity a vjemy, že to co je řečené, je řečené v přítomné pravdě a řada z nich se s tou pravdou dokáže ztotožnit. Co víc, spousta lidí na takové informace čeká již dlouho, ale v moři všech zavádějících informací je jich jak šafránu.

 

Proto bych chtěla poděkovat všem, kteří mne kontaktovali, aby mě ujistili, že v tom nejsem sama.  Je nás již mnoho, kterým jde o naši lepší budoucnost v novém světě nového vědomí. Mohu vás také ujistit, že to jsou právě ti, kteří již dlouho pracují ve své světelné službě lidstvu a nejsou zatíženi žádným ezoterickým či náboženským balastem. Velkým problémem, již zmiňovaných přátel, který nám zdržuje vzestup je, že spousta lidí ještě nepochopila, že transformace spočívá ve vlastní vnitřní práci na sobě, nikoliv si hraní na lásku, chození po seminářích nebo slepému se modlení k andílkům a jiným guruům. Toto obrovské množství lidí  je však  stále velkou hrozbou pro stranu temna, která se obává  toho, že se tito lidé také probudí, neboť tvoří většinu hledačů pravdy. Těm ovšem ještě chvíli potrvá, než také procitnou a pak nastane ten očekávaný kolotoč, že se budou všichni nevěřící Tomášové divit.

 

My všichni žijeme v moři energií, kde myšlenky prostupují skrz každého a skrz vše. Proto je třeba  tohoto nového vědomí, které se začíná hlásit ke slovu a zviditelňovat, aby bylo slyšeno a respektováno a začalo napravovat to, co bylo zlikvidováno nastavením nelidského systému, který měl za úkol zotročení lidstva. Vnímám velkou potřebu se stále více spojovat a propojovat. Čím více se bude propojovat lidí stejného vědomí, tím rychleji budeme postupovat na cestě do naší vysněné Nové Země. Nechci tady zabíhávat do detailů, jak vše bude nebo je připraveno a právě probíhá, protože to nikdo přesně neví a spekulace nás jenom zavádějí mimo naši přítomnost.

 

Chtěla bych zde dnes nabídnout každému možnost se spojit s tím, který si to také bude přát. Nejde o to, se setkávat na nějakých kurzech a seminářích, popřípadě jiných skupinových setkáních a poslouchat vyvolenou „celebritu“. Tam k žádným větším posunům u jednotlivce nedochází, protože se projevuje pouze jeden člověk, který rád vypráví svoje pravdy. V publiku pak má vždy někoho, který by mohl ostatní obohatit jiným způsobem pohledu nebo jinou skutečností, ale tito lidé se ve své skromnosti ke slovu nedostanou, protože si ještě nejsou vědomi své vlastní hodnoty. Zaplatili si, že sami budou poslouchat, aby posléze zjistili, že všechno již dávno ví.  Ve skutečnosti vám nikdo nikde neřekne nic nového, než co se dozvíte všude na internetu zdarma, nebo když jste pozorní k životu tak vám vědomosti a zkušenosti přenese sám život. Nic nového se prostě vymyslet nedá, vše je už dávno dané. To co stále všichni dokola dělají je, že stejným věcem přikládají jiná jména a názvy a stávají se tak pro hledající exotické. Pak dochází k tzv. duchovnímu turismu, ve kterém se účastníci točí jen v kruhu. Duchovních zásad a principů zase tolik není. Stačí být jen pozorný a bdělý v přítomnosti a aplikovat vše do svého života.  Kam jdou masy pravdu nenajdete, ať už se to tváří jakkoliv duchovně.

 

Ale zpět k mému nápadu. Zde pod článkem, otevřu prostor pro komentáře. Ten, kdo se bude chtít s někým spojit a vyměnit si své zkušenosti o věcech, o kterých nemá možnost mluvit jinde, zanechá zde na sebe kontakt – stačí emailová adresa, popř. místo odkud je.  Pak už stačí se zkontaktovat s dalším stejně naladěným člověkem, který má také zájem o propojení, a vše už je pak na vás. Nic jiného tam prosím nevypisujte. Nechci z toho dělat nějakou internetovou seznamku, ale využít potenciál internetu k tomu, aby se urychlilo spojení lidí, kteří si to stejně už dávno naplánovali. Vše může kdokoliv praktikovat také kdekoliv cítí, že je stejná možnost jako zde na mých stránkách. 

 

Každý se tak bude moci projevit ve své individualitě a může být přínosný pro druhé. Nemá cenu tady dále uvádět co dělat či nedělat, Vaše vyšší já vás povede samo.  Jak jsem již psala, pokud se spojí stejné úrovně vědomí, dochází k obrovským posunům ve vědomí, přichází nápady a inspirace, vše je nám najednou jasnější. Stačí se jen vypisovat ze svých pocitů s otevřeným srdcem a začnou se dít zázraky. Pak už je vše na Vás, zda se setkáte i v realitě, nebo zda Vám přijde i jiná inspirace ke spojení.  Vše se pak bude dít samo, pokud udáte záměr, který bude jasný a bude vycházet z vašich srdcí. A i kdyby tuto možnost nikdo nevyužil, už jen to, že tímto já sama vysílám záměr ke spojování a propojování lidí stejné úrovně vědomí, se začne vše hýbat. Děkuji proto za možnost se zde tímto způsobem vyjádřit. 

 

Ráda bych věřila, že této možnosti využije alespoň někdo, který ucítí volání své duše. Stejně jako oslovujete mne na základě článků, které jsem napsala. Už není čas se schovávat ve svých ulitách a své vědomí skrývat před světem. Věřím, že ti, kteří tento článek čtou, jsou již připraveni a také ochotni sdílet svoje zážitky a zkušenosti ze své vlastní cesty s ostatními. Nikdo jiný to za nás neudělá. Je důležité, abychom si všichni plně uvědomili a prožívali svůj duchovní potenciál. My jsme ti, kteří spouští lavinu nového vědomí do nově tvořené reality. Prosím, uvědomte si, že záleží na každém z nás. Nejsou vyvolení. Každý z nás je vyvolený stát se Novým Člověkem v naší vysněné Nové Zemi.

 

Nechte na sebe má slova působit a uvědomte si sílu myšlenky, která Vás v tuto chvíli prostupuje. Vše se děje právě teď. Buďme tomu co chceme otevřeni. Pak každá duše nalezne to, po čem touží.

Tak se staň.

 

Renata

 

Informace odjinud - Facebook

 

Informace odjinud - Web 

 

 

Pro ty, kteří cítí, že se se mnou chtějí propojit přidávám adresu:

 
informaceodjinud@gmail.com
 
Pro ocenění mé práce : Dar za Dar
 
 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bezpodmínečná láska

Majki,18. 9. 2016 19:52

marketasyr@seznam.cz Ostravsko

Děkuji za možnost spojit se s lidmi,kteří to mají podobně

Helena ,18. 9. 2016 17:37

mindys2@seznam.cz

Děkuji za možnost spojit se s lidmi,kteří to mají podobně

Helena ,18. 9. 2016 17:36

mindys2@seznam.cz

ROVNOVÁHA

Magdaléna A.A.,18. 9. 2016 17:30

Renata, dakujem. Krásny nápad.
Je nádherné ak vám niekto rozumie,ak prežíva podobné a vie počúvať a odpovedať na otázky. Teraz je čas žiť duchovne v praxi. Už netreba iných učiť. Sme si každý sám učiteľom. A ten kto vie, dáva priestor druhému a ten druhý ak porozumel dáva priestor prvému. Je to o vzájomnej výmene energií a neustálej dovere a podpore. POKOJNÁ PLYNÚCA EXISTENCIA.

ammadea@gmail.com
BRATISLAVA okolie.

Super nápad.

Pavel B.,18. 9. 2016 14:03

Jsem pro.
pavelbednaraa@seznam.cz

mam pocit vetší intuice...ale hlavně se stavamcitlivejsi ..a moc me renatko zaujal clanek vim o cem puses ale popsat to neumim

kveta,18. 9. 2016 3:08

Nejvyšší dobro

Jana,17. 9. 2016 18:44

Bohušovice nad Ohří email: travas.jana@seznam.cz

Aj a Tija

Simeon.vrany@gmail.com,2. 11. 2015 12:33

***

Nový rok mysticke volání

Radim,28. 11. 2015 22:54

Přeji krásný večer všem

Máš to moc pěkně napsané a za to to dekuji.
Zajímalo by me zda by měl někdo zájem se setkat ne jen za účelem byt s těmi kdo vam rozumí ale i za to bojovat proti zlu.
Negium vyhrálo posledních několik bitev ale tentokrát nejde pouze o naší planetu ale rovnováhu celého vesmíru.
I když nejsem zcela probuzen tak vím uvnitř že mám hlubší a důležitější úkol a jistě rád bych našel svuj dvojplamen ale nejvíce poznal lidi co smysli podobne jako Já.

Dekuji Děkuji Děkuji
Red Antares FB

Praha

Roman,21. 11. 2015 20:26

roman.espanol@seznam.cz

Je to presne to po čom sme túžili, A teraz sa to deje! Krása Teším sa takémuto napadu.

Andrej,21. 11. 2015 15:13

psyandrejpsy@gmail.com

Zilkova

Michaela,11. 11. 2015 11:52

michaela.zilkova@gmail.com
Slovensko - Bratislava ;)

Sjednocení v jednotě

Drahomila - Praha,9. 11. 2015 20:28

aadelin@seznam.cz

veřejná debata - Kadaň

Martin Marcikán,9. 11. 2015 11:42

e-mail:studio.kadan@gmail.com, Skype:studio_kadan_svcs, mobil: 720 739 492.
Spojte se mnou i veřejně, prostřednictví internetového rádia.

Připojuji se, skvělý nápad.okolí K.Vary

Věrka,7. 11. 2015 13:20

belinka01@centrum.cz

Duchovni pratelstvi

Veronika,7. 11. 2015 8:30

verpis@post.cz Zlinsko, Morava.

Bezva nápad

Luďka květinka,2. 11. 2015 7:46

Ano, tohle je výborný nápad. To je přesně ono. Tohle už dlouho očekávám, jen mně mrzí, že mně to už dávno nenapadlo. Jsem floristka, zakořeňuji se, lépe řečeno, pracuji na tom. Víly a skřítkové jsou moji pomocníci. Miluju lidi a dávám jim to najevo. Jenže se setkávám s nepochopením, protože většina neumí přijímat, ani dávat lásku. Chci se v nejbližší době začlenit k druidům a dělat vše pro naši matičku ZEMI.Škoda, přátelé, že jste zatím nikdo o sobě nic nenapsali, myslím, že je to důležité. Luďka kvetiny,ludka@email.cz

Re: Bezva nápad

Renata,2. 11. 2015 8:26

Luďko, v článku jsem psala, aby se zde předávali pouze kontakty a bylo to tak přehledné. Rozepsat se každý může v soukromé korespondenci. Tak proto se nikdo nerozepisuje :-)

Re: Re: Bezva nápad

Ivana,2. 11. 2015 9:34

Ahoj Renato, já si myslím, že je dobré o sobě něco napsat, protože jenom tak zjistím, s kým si budu mít co říct, či zda s ním budu rezonovat... bez bližších informací to jde těžko. Ivana

Re: Re: Re: Bezva nápad

Renata,2. 11. 2015 10:06

Dělej jak cítíš, to bylo mé doporučení... né každý se chce veřejně vypisovat, spojíme se i na základě " náhodného" výběru :-)