Jdi na obsah Jdi na menu
 


Transformace v praxi

11425236_10205284152881068_8179635262545156044_n.jpg

 

Lidé jsou stále více odváděni za pomoci médií, tisku a celkového veřejného dění sami od sebe a své podstaty. Čím větší chaos ve světě nastává, tím více se vše zvýrazňuje, aby za závoj iluze nahlédlo co nejvíce lidí a byla jim dána šance na lepší život. Čím rychleji se zvyšuje kolektivní vědomí, tím rychleji se odhaluje temnota. Je důležité neignorovat skutečnost, ale vytvořit si v sobě jasný vnitřní postoj ke všemu co vidím, vidět svět ve všech souvislostech a nezavírat oči před tím, co se nám nelíbí.

 

Pro lepší porozumění si můžeme představit 3 skupiny lidí. (Samozřejmě, že jich může být  i  více, ale použiji 3 pro zjednodušení).  První skupina se aktivně podílí na tom, aby se věci změnily, mají již hluboké vhledy, dokáží dobře rozlišovat a vidí věci takové, jaké opravdu jsou a pracují již aktivně na utváření Nové Země.  Druhá skupina jen pozoruje co se děje, je nerozhodná a neví ještě na kterou stranu se přiklonit. Na oko se jeví jakoby duchovní, ale stále se pevně drží svých jistot daných systémem nebo neustále skáčí na lep nějaké ezo iluzi. Třetí skupina lidí nemá absolutně tušení o tom, co se globálně odehrává a je jim vše jedno. Buď vše zesměšňují  nebo prostě ignorují. Odmítají vnitřně růst a schovávají se někam, kde je někdo vede za ruku, tedy spíše manipuluje. Dělat ale, že se nás to co vidíme kolem sebe netýká, je velmi nedospělý a nezodpovědný postoj. Omílané klišé, že věcem, které se nám nelíbí nebudeme přikládat naší pozornost, už dávno neplatí. Ano, nemusíme jim věnovat svoji pozornost, ale až když už je máme přijaté, zpracované a pochopené. V tom případě se nás již nijak emočně nedotýkají.  Když má člověk prožito a pochopeno, může se vyjadřovat ke všemu co vnitřně cítí, ale už to není z postoje namyšleného ega, ale z pochopení principů jednoty. To ale bývá i zřetelně cítit a tací lidé nám pak mohou ukazovat směr.

 

Proto  je třeba zaujmout ke všemu co se okolo nás děje v sobě jasný vnitřní postoj a nastavit si osobní hranice, jinak podlehneme vnějšímu tlaku.  Jak řekl C.G.Jung:  „Pokud neučiníme nevědomé vědomým, bude to nevědomé řídit náš osud.“ Jenže my už víme, že svůj osud si můžeme řídit sami. Pokud již tak činíme, stáváme se tvůrci našich životů. A to je to nové, co nám přichází s naším uvědoměním naproti.

 

Procházíme časem vnitřních přeměn, která se týká každého jedince. Čekání na zázrak, nehybnost a nezájem nás nikam neposune. Je třeba se přestat zatěžovat pozemskými – hmotnými věcmi a více se ponořit do klidu a ve svém srdci nacházet odpovědi. Kdo má pravdivý záměr, vnitřní postoj – vždy dostane pravdivou informaci, popř. inspiraci. Kdo má však sobecký záměr, toho dále povedou bludy a iluze jejich nezdravého ega. Je to dlouhá cesta, stálé vracení se do svého středu, ale když jsme vytrvalí, dostaneme se do určitého bodu - bodu zlomu,  odkud již cesta zpět nevede. Tohoto stavu je třeba dosáhnout. Přes něj už prostě nejede vlak. Nemusíme tedy nic hledat a ani nikam chodit, stačí se ztišit, zaměřit pozornost do svého srdce a napojit se tak na svůj vnitřní zdroj, ze kterého pak čerpáme informace pro nás samotné.

 

Naše vnímání se mění, stejně jako se mění náš svět. Nesmíme ale zapomínat, že pokud se naše vědomí postupně transformuje do 5D a výš, také naše fyzická těla začínají měnit svoje světelné frekvence. Proto je velmi důležité věnovat svému tělu také patřičnou pozornost a naslouchat mu. Přes nemoci těla se spousta lidí dostalo na duchovní cestu, když si uvědomili, že za každou nemocí stojí nemocné myšlení, které se následně projevilo ve fyzickém těle. Já sama nejsem zastáncem radikálních diet a metod ve stravování. Hodně nepříjemností také nadělá, když si stále něco vyčítáme a o jídle moc přemýšlíme. Každý je zcela individuální a na každého platí něco jiného. I tady je třeba dojít k nějaké rovnováze a tělo odlehčit způsobem stravování. Ale pokud svoje tělo posloucháte, víte sami nejlépe, co mu prospívá a to mu dopřejete.  Prioritou je stále i zde změna starých programů v hlavě a uvědomění si toho, že je vše se vším spojeno. Tělo se tak zjemnohmotní a výsledkem jsou jeho samouzdravující procesy.  Stáváte se léčiteli sami sobě. Tak jako všude, i tady se můžeme setkat s průkopníky, kteří sami na sobě dokázali, že všechno jde, když se chce. Mohou nám být motivací a příkladem.

 

S tím souvisí také to, že tzv. vnucovaná (vmanipulovaná) pomoc druhým nebo od druhých má většinou naprosto opačné účinky. Maximálně se nějaký účinek projeví jen dočasně. Každý má nejdříve pomoci sám sobě se plně uzdravit a nalézt tak svoji PŘÍTOMNOST. Je již mnoho těch, kterým se to podařilo. Tím, že si plně dokáží uvědomit přítomný okamžik a setrvat v něm, dokáží kolem sebe šířit ohromné množství světla a lásky. Stávají se zářícím majákem pro ostatní a tím je přivádějí (PŘEVÁDĚJÍ) k pochopení. V ten moment jsou již opět pomocí pro druhé. Ale ne již z úrovně DUALITY a sobeckého ega, ale z úrovně JEDNOTY a LÁSKY. Nemusíte o nich vůbec vědět, můžete je kdekoliv jen potkat. Všude kudy chodí prakticky léčí svou přítomností a svým vědomím.  Ladí frekvence vašeho vnímání, pokud jste na ně již připraveni. To byla a je jejich práce dodnes. Je nás čím dál víc. Proto je zde již čas, abychom se začali více setkávat při osobních setkáních, aby se co nejvíce lidí propojilo svým vědomím a docházelo stále k větším posunům v kolektivním vědomí a celkové transformaci. Spojené úsilí nás bude stále více přibližovat k našim vysněným životům naplněných láskou. Tím se také začnou změny projevovat i v realitě a budou viditelné pro všechny. Nejde o to, chodit po seminářích a stále za něco platit, jde o přátelská setkání, o kterých jsem psala i v mém článku Kdo přináší Nebe na Zem?

 

Vše se děje pak "samo"…tzn. na základě různých "náhod" a různých setkání se nám skládají naše prožitky a posunují nás v našem vývoji a růstu směrem, který jsme si zadali. Důležitý je však ten prvotní impulz, který jsme zadali. Samozřejmě, že pro většinu „ neviditelný“ vývoj už je zase o velký kus někde jinde a každý den dochází k obrovským změnám, které si vůbec nedovedeme představit.

 

Tímto jsem se jen pokusila shrnout základní informace, které mohou některým lidem unikat, pokud si nedokáží  vše spojit v jeden celek tak, aby to bylo jasné a srozumitelné. Nemusíte se mnou souhlasit a netvrdím, že jen toto je ten správný úhel pohledu. Prosím, uvědomte si, že my jsme ti, na které čekáme. Pokud nenajdeme sami sebe, nemůžeme se jakkoliv posunout vpřed. Věřím, že stále více lidí si toto uvědomuje a prací na sobě pomáhá celku. Nemůžeme se stále vracet do minulosti, protože nám to ubírá sílu v naší současné přítomnosti. Vše může být i jinak. Vše už je jinak… Hledejme to co nás spojuje, ne rozděluje.

 

Nedávejte vnějším informacím větší důležitost, než samotné práci na sobě. Čerpejte z více zdrojů, neupínejte se k jednomu člověku nebo jednomu směru. Z každého si vyberte jen to, co s Vámi plně souzní. Nepřebírejte názory ostatních, ale vlastní názory si sami tvořte. Nikdo za Vás nic neudělá. Každý má svoji cestu, kterou musí projít sám. Je to Vaše intimní cesta, která Vás má dovézt opět ke Stvořiteli. Pokud přece jen potřebujete pomoci, žádejte o pomoc bytosti vyšších světů. Ti na Vás čekají a s radostí Vám budou pomáhat. Vyhněte se ezoterice a každému náboženství, které se vyvyšuje nad jiné. Prostě všemu, co Vám nabízí zkratky v duchovním vývoji. Vesmír se nedá koupit. Bůh se nedá koupit. Jsou tady pro nás pro všechny! Všechno totiž JSME MY!

 

Neberte nic jako návod, máte svobodnou volbu si vybrat cokoliv chcete. Případné pády a odbočky z cest Vás jenom posílí.  Všechno co teď potřebujeme, je vzít si zpět svoji sílu a používat jí. Už ji víc komukoliv neodevzdávat. K tomu dojdeme opuštěním všech starých programů a následováním toho tichého hlasu uvnitř nás, který bude jediným našim průvodcem.  Jen tak se dostaneme z okovů manipulace a nalezneme cestu domů, do našich srdcí, a poznáme kdo skutečně jsme. 

 

Žádám všechny vesmírné bytosti, které nám pomáhají, o ochranu a sílu na naší společné cestě. V pochopení a ukotvení nového budeme v bezpečí.

Renata

 

Pro ty, kteří chtějí ocenit moji práci a respektují volbu daru: DAR za DAR

 

@ Renata Reindlová - Informace odjinud

renreika.simplesite.com