Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postřehy duše

484328_531461760198644_1190588433_n.jpg


 

 

Proč není na světě vidět víc duchovní síla? Proč v lidech věřících není láska a energie, která by udivovala ostatní?
Ano, potom by se mnoho lidí zamyslelo nad sebou. Je to proto, že tolik lidí stále věří, že tam daleko, vysoko, je duchovní svět, že zde byl Ježíš Kristus a opět přijde, ale sami se věnují více světu..........

 

Taková víra není ŽIVÁ, lidé svoji víru uplatňují jako teorii. Je potřeba žít Živou víru a mít v sobě lásku a vše kolem sebe vidět s probuzenýma očima. Potom se takový člověk stává už svou přítomností svědkem, učedníkem, poutníkem za pravdou a je to na něm znát. I když mlčí a s láskou se na Tebe dívá, tak podává svědectví o Bohu. O tom, že každý člověk může jít cestou víry v Božství, moudrost a pravdu a že každý člověk může hledat a naleznout pravý ŽIVOT. Jako lékař už pouze svou přítomností by měl léčit, tak věřící a vědomý člověk by měl svou přítomností uklidnit své okolí, dát mu s láskou smysl, radost a naději. A proto se rodí mnoho silných duší s probuzeným Duchem.
 

A je tolik důležité, aby se takové děti narodily do probuzených, vědomých rodin, kde jsou s láskou přijaty a v pravdě vychovávány. Úcta dětí k rodičům je na této planetě vzácná, ale úcta rodičů k dětem je ještě vzácnější. Hlad po Lásce je veliký. Proto se dá mnohem víc dokázat cestou lásky, než hrubostí. Je těžké jednat s lidmi v kritickém stavu. I ti nejhorší, tvrdí lidé, co nemají soucit, prožívají chvíle, kdy by se tak rádi dotkli lásky a porozumění.
 

Přichází "Tiší kazatelé". To jsou ti, kteří budou umět pohladit a zároveň jsou osobností, ke které si nikdo nedovolí krutě zasáhnout. Jsou to ti, se silou Ducha. Síla a láska v takovém člověku bude veliká a v jeho přítomnosti bude mnoho ochrany. Žít živou modlitbou a MÍT JASNO, KAM SMĚŘUJI... Nebude to vůbec znamenat stát a být laskavý, ale být silný, Duchem probuzený a plný lásky k Bohu a ke svým bližním.To je o co jde. Zachovat si svoji duševní sílu. Jde o spolupráci s duchovním světem, s probuzeným vědomím a jasným vedením Božím.
 

Mnozí musí pocítit naprostou marnost a bezmocnost, teprve potom budou schopni pocítit něco světlého a laskavého. Svět je velké bojiště dobra a zla. Boj o lásku Boží je ale velice malý. Ono nejde o boj proti zlu, ale jde o to, probudit dobro a lásku i ve "zlých". A to je rozdíl.Přiblížit se svým myšlením ke společnému úkolu, to je výzva pro nás všechny.
 

Mít plné ruce lásky pro každého a ukázat směr, kam je třeba jít. 
Na světě je všude mnoho těžkostí a jednou tomu tak nebude. Proto přichází vědomé duše a mnohé už jsou zde.

 

 

Přijala O.B.

Do souvislé podoby zpracovala Drahomila

 

 

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv podmiňovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU. Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit.