Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVÉ VZTAHY vs. STARÉ PARADIGMA

10. 7. 2016

13567254_1786080551623315_5977490086847152592_n.jpg

 

Channel: Edita Lemiana Santiago, Channelováno: 9.7. 2016

Nové vztahy nemohou fungovat na starých paradigmatech. Je vás již mnoho, co jste uzavřeli karmické vztahy, v kterých jste si byli s partnerem učiteli a váš společný učební materiál byl zároveň vyrovnáním, které jste si přišli skrze tento život vyjasnit. Mnozí v vás jste měli požehnání potkat nové partnery, které již vnímáte z vyšší úrovně, z úrovně duše jako spřízněnou energii a panuje mezi vámi mnohem láskyplnější harmonické spojení. Je však stále mnoho z vás, kteří jsou již několik let sami a na této cestě samoty se učí být v naprosté seberealizaci ve všech aspektech svého bytí. Ať již jste v novém vztahu či po novém vztahu stále toužíte, je třeba si uvědomit, že v první řadě jakýkoliv nový vztah v tomto období převibrování éteru planety může fungovat na vlnách lásky, bezpodmínečnosti, porozumění a s božským požehnáním, pouze když oba dva v páru jdou do své upřímnosti k sobě i k ostatním a přestanou vyživovat zároveň všechny vztahy, které přežívají ve lžích, z lítosti, ze strachu, ze zbabělosti, iluzorních přesvědčení, že ti druzí to bez vás nezvládnou. 

Nové vztahy mají vždy obrovský potenciál pouze tehdy, když všechny tyto nízkovibrační staré vzorce společnosti jsou nahrazeny hlubokým ponořením se do svého srdce, do své svobody, do přirozenosti svého bytí a kde již není jediná pochyba…… ŽÍT KAŽDODENNÍ PRAVDU. 

Kdekoliv, kde čelíte nyní těmto stagnacím v nových vztazích, požádejte nejvyšší síly Světla centrálního vesmírného Zdroje, aby vám byla zviditelněna vnitřní pravda nového vztahu tím nejvhodnějším způsobem a aby všechny iluze a paradigmata 3D společnosti prošla očistou do vyšších časoprostorových úrovní a těm všem, kteří se těchto paradigmat stále drží, bylo zcela manifestováno nové řešení vibrující podporou a Boží milostí pro všechny zúčastněné. Žádost ke Zdroji je zároveň požehnáním pro všechny nové vztahy, kde jejich potenciál může být naplněn podpůrnou energií těch nejvyšších sil Světla.

- Strážci Akáši -

 

Zdroj : Puente Sagrado FB