Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo přináší Nebe na Zem?

12122562_541504569330507_4921210922169636467_n.jpg

 

 

Už několik dní jsem vedená k tomu, abych se připojila k těm, kteří píšou své prožitky či vnímání transformace, protože není jedné cesty a kopírovat neustále moudra starých mistrů již nelze. Dnes je dnes a měli bychom vycházet pouze z přítomného okamžikuCesta do nitra každého jednotlivce je jiná. Neexistují na světě dva lidé, kteří by měli prožitky a zkušenosti naprosto identické. Proto není možné, aby se všude rozdávali návody na šťastný  život, protože tyto návody prostě nefungují nebo fungují jen na chvíli. V dnešní době je ezo byznys ve velkém rozkvětu, nicméně se vzestupem do vyšších dimenzí to nemá nic společného. Tam se musí každý dostat sám svým přičiněním a prací na sobě. Většina učitelů a rádoby guruů dokáže pouze zaujmout na pár hodin nějakého semináře a nedovedou vás dál, než je jejich vlastní omezené vědomí, které pracuje ve 3D a dál se nehne, poněvadž se zde líbí jejich namyšlenému egu. Nám se zase líbí, že si koupíme něco, co za nás něco vyřeší a my jen budeme koukat. Přehodíme odpovědnost za náš život na někoho jiného a  tváříme se, že už je vše ok! To, co ale opravdu chceme a potřebujeme, se koupit prostě nedá na žádném tržišti světa! Nenajdete to ani v chrámech a na zlatých trůnech! Nicméně není třeba nic nikomu vyčítat, každý dělá to k čemu je vedený jakýmkoliv záměrem. Všichni za všechno zaplatí do posledního haléře. Je ale důležité si uvědomit, že vytváření jakékoliv konkurence v čemkoliv, je vytváření duality a produkování dualitních prostředků – v tomto případě lidí pro 3D systém a jejich myšlení.

 

My ale jsme ve fázi dalšího vývoje do vyšších vibrací. To se nedá nijak obejít či obelhat. Nedá se čekat, že někdo něco za nás udělá a my se jen svezeme jako jsme se vezli do teď. Z mého pohledu je jen pár jedinců, kteří jsou již tak daleko, že opravdu vidí a jsou probuzeni a mohou nám tím pádem ukazovat směr. Ty ovšem nenajdete jako žádné duchovní učitele, nedostanete od nich žádné zasvěcení s certifikátem, které si nebudete moci vystavit do vaší pracovny. Pracují v ústraní, pokud ve své službě šíří informace, není jejich práce nijak finančně ohodnocena. Jak by také mohla, za pravdu se prostě platit nedá, pravda prostě je. Úrovně, ke kterým se tito pracovníci světla již dopracovali, jsou naprosto neslučitelné s tím, co probíhá a je nám předkládáno zvenka. Tato pravda se již nedá ignorovat a  každý krok zpět do 3D reality je pro ně velmi bolestivý. Proto většina z nich žije na hranicích finančního minima a ocenění jim přichází jen zřídka ve formě nějakého daru. Většina z nich nemá žádné civilní zaměstnání, protože je nastavený systém prostě už nebere, bojí se jejich energie, kterou cítí na dálku. Z hlediska dnešní výuky ezoteriky by se dalo říct, že nemají vyřešený v sobě nějaký problém, který se týká hojnosti. Jenže to tak není. Jejich vědomí je totiž už neslučitelné s vědomím většiny 3D a už jim nedovolí se vracet zpět. Prostě plní svůj světelný úkol, protože si ho v dřívějších inkarnacích vybrali, jsou v předních liniích a čekají na ty další, kteří by je měli následovat. Ti se však zasekli ve svých pozicích vypravěčů svých přesvědčení a pravd. Zde vnímám největší brzdu vzestupu. Je to paradox, ale lidé, kteří se většinou prezentují jako Světlo jím vlastně nejsou. Lpí na svých pravdách  a nemají žádný zájem na spolupráci s ostatními. Jsou si konkurencí místo aby byli spolupracovníky a pomáhali komplexně celku. Je to ale pořád myšlení duality, starých vzorců  a nastaveného systému, s jednotou to nemá nic společného. Naopak lidé, kteří nemají o nějakém duchovnu za peníze ani páru a žijí si v lásce  a pokoře svoje opravdové duchovní životy, čerpají informace ze svého nitra – zdroje, to jsou pro nás příklady hodné následování.  Z mé zkušenosti je mi víc než jasné, že nic se nedá uměle uspíšit a každý má svůj individuální čas k tomu, aby se mohl povznést do vyšších stavů vědomí a nebo také ne…

 

Pro všechny nastal však nejvyšší čas si vybrat ze dvou světů, který se nám dnes nabízí. Jeden svět je vám známý, je to film, který vidíme každý den před očima. Je tam již vše dané, je rozehrána spousta her. Mnoho lidí je vtaženo emočně do děje, někteří pouze sledují bez emocí, jiní odcházejí. Film dobíhá setrvačností, kope a vzteká se  a  jednoho dne bude u konce "na smetišti dějin". Když se podíváme na druhou stranu, vidíme čisté plátno a paletu s barvami. Pouze tušíme, že se něco začalo odehrávat i zde. Zatím není nic vidět ani slyšet, jen v sobě cítíme jakýsi odhodlaný stav naší hmotné podstaty. Jsme připraveni na startovní čáře a  čekáme až nás bude víc a budeme se moci pustit do díla. Jsme vnitřně silní a pevní uskutečnit i ty největší a nejkrásnější fantazie, které jsme kdy měli. Učíme se sebelásce, protože to jediné nám vlévá do fyzického těla energii. Pokud nepočítám pomoc, které se nám dostává z vesmíru a které si většinou nejsme ani vědomi.

 

Je čas… Při pohledu na náš dosavadní svět nám jde mráz po zádech… Je to vůbec možné? Jak jsme takhle mohli žít? Šedivé, neútulné, chaotické…Nový svět zatím vnímáme v náznacích, ale cítíme, jak nás přitahuje… Jak pulzuje životem a láskou…Bez manipulace a s respektem ke každé bytosti…Co si vyberete vy? Zůstanete dál věrni svým rádoby jistotám a strachům, a budete dělat dál sluhu svým pánům?! Nebo zvolíte sebe a svoji svobodu bez okovů a pout a začnete tvořit to co opravdu vaše duše a srdce cítí?!

 

Máme na výběr a většina se již rozhodla. Jen čas naplnění nikdo nezná. Nejde určit přesné datum, kdy dojde k zásadní události, která bude viditelná pro všechny. Je to logické a jednoduché. Je třeba respektovat osobní vývoj každého jedince a jeho posuny ve vědomí. Osobně si myslím, že je třeba se více spojovat. Je jedno kde. Na nic se nemusíme soustředit. Stačí si přátelsky povídat a sami v sobě ucítíte změnu. Protože jakmile dojde ke spojení podobných frekvencí ve vědomí, několikanásobně se zvýší vibrace všech propojených a dojde k posunu. Vše se děje pak samo…!

 

Předkládám vám pouze svůj určitý úhel pohledu k zamyšlení. Nenutím nikoho k ničemu. Píši to i sobě, abych si věci více uvědomila a utříbila. Všichni jsme v procesu, který ještě neskončil a každým dnem se mění.  Cítím, jakoby se mi ztrácel svět ve kterém jsem žila, ale ještě jsem se plně neukotvila ve světě novém.

 

Nechte na sebe má slova působit a poslouchejte svoje srdce. Pokud s vámi souzní a zaplaví vaše nitro, přeji Vám, aby se vaše duše osvobodila z pout té úrovně bytí, ve které nebyla doma a nalezla sama sebe v hluboké lásce, pokoře a porozumění.

Jen tak dokážeme přinést Nebe na Zem.

 

Tak se staň.

Renata

 

 

PS: Můžete sdílet, šířit, kopírovat i vydávat za své. Jen prosím neprodávejte!

Pokud jste ještě nedorostli do stavu vědomí, který tento článek nese, stejně Vám neuvěří. Pokud ano, tak víte, že i tzv.autorská práva jsou výplodem 3D systému!

Není důležité co kdo kdy napsal či řekl, každý se s danými slovy může ztotožnit a přidá jim pak jen svoji chuť - energii. Jsou to informace, ke kterým se může dostat každý různými cestami! Záleží jen na nás, čemu dáme přednost :-)

 

 Renata  /Informace odjinud

 

Pro ty, kteří cítí, že se se mnou chtějí propojit přidávám adresu:

informaceodjinud@gmail.com