Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dělej to co vyživuje tvoje tělo i duši

14192626_1779611845585962_7032680791834145008_n.jpg

 

 

Je tu září. Pro všechny, kteří vnímají, jak vyšší vibrace vstupují na Zem, je důležité vnímat spojení s matkou zemí. Vnímat své tělo. Máme to v popisu práce, být jejími prostředníky. Už ani nevnímám, kdy tyto frekvence na Zemi působí silněji. Vím, že se o sebe musím energeticky starat neustále. A umožnit, aby tato energie mnou mohla projít.

 
Pro příjem světla je důležité mít silné fyzické tělo. Aby mohlo být silné, a abychom to energeticky ustáli, musíme vědět, co tělu prospívá. Pokud jsme schopni oddělit zrno od plevele – tedy pokud poznáme, co tělo skutečně vyživuje, nebudeme energeticky neukotvení. Naše tělo potřebuje skutečnou výživu. Mohu odbíhat myšlenkami na to, jak je nespravedlivé a hrozné to, co se děje v současnosti ve světě. Ale mému tělu to neprospívá.
 
Zaměřme se na pocit spokojenosti ve svém těle. Dovolme si luxus nevnímat problémy svých dětí, nesledovat korupci ve vládě a nečíst články o tom, jak je Země rozvibrovaná. Představte si, že jste znovu miminko, které má jedinou starost, a to napít se dosyta mléka z prsu matky. Jak se plně soustřeďuje na slast, kterou pociťuje při přijetí živin do svého těla. Soustřeďuje se přímo na to, co jeho tělo potřebuje. Ostatní vlivy nejsou důležité.
 
I to dítě může být rozptýleno tím, jak se matka cítí nebo jaká je atmosféra v rodině. Ale čím tomu to dítě prospěje? Ničím. Jen se energeticky poškodí. Přijímat to, co nám 100% prospívá. Naplno si to užít. A až se to naučíme, můžeme jít dál :) Dovolme si přijímat to, co nás vyživuje. Nenechme se rozptýlit okolnostmi světa.
 
Co vyživuje vaše tělo? Co vyživuje vaši duši? Přeberte ve svém životě zrno od plevele. Udělejme vše pro to, abychom cítili ve svém těle spokojenost. Abychom byli naplnění. A pak, až ucítíme v těle lásku a sílu, se můžeme starat o veřejné dění.