Jdi na obsah Jdi na menu
 


CESTA SAMA K SOBĚ

8. 12. 2015

12189257_10205281792984259_4361486766841386519_o.jpg

 

 

Došla jsem k poznání, že na světě není žádná cestovní kancelář, která by mi nabídla poznávací zájezd k poznání sebe sama. Ulevilo se mi, že nemusím hledat peníze, které nemám na to, abych našla sama sebe. Návod na hledání "sebe sama" není jednotný, protože každý z nás je jedinečný!

 

Ani jsem nevěděla o tom, že jsem se už vydala lehkými kroky po nové cestě.Tehdy jsem nevěděla, že se už řídím vlastní intuicí. Mé tělo se rozhodlo čistit. Je úsměvné, že napíši: mé tělo - byla jsem to já sama. Ani nevíte jak, a jste v situaci, která ve vás zanechá semínko, a vy cítíte potřebu zalévat, aby semínko mohlo růst.

 

S lehkostí, pevným odhodláním, radosti k sobě samé, jsem si začala připravovat  s láskou jídlo sama pro sebe.S láskou a radostí jsem vždy připravovala jídlo pro druhé, kuchařské knihy byly mým výborným společníkem. Začátek, start, restart. Nejlepší, co pro nás může být, ačkoliv si to mnohdy neuvědomujeme, protože jsme spoutáni strachem... a není jeden. Jsou to strachy. Byla jsem vychovávána v systému a ten mi dobře vštípil, že není dobré být jiný. A pokud ano, stane se mi to a to...

 

Dnes vím, že nikdo z lidí nestanovil ideál krásy.Nikdo nám nestanovil kolik hodin musíte spát, aby vaše tělo mohlo správně fungovat. Nikdo nestanovil jaké potraviny musíte jíst a v jakém složení. Nikdo nám nestanovil, že léky, které lidé objevili jsou nezbytné pro přežití lidstva. Stanovili se ale tabulky už od našeho narození.Já sama jsem měla to štěstí, že jsem tabulkami procházela. Jak u dětského lékaře, tak v systému školství, v systému rodiny. Hlavně nevybočit, jinak jste byli jiní. A najednou mi bylo jedno co řeknou moji nejbližší.

 

Začala jsem restart ve svém těle. První měsíc jsem si připravovala s láskou k sobě jídlo. Strava byla jednoduchá. V jednoduchosti je skrytá hluboká síla. Neexperimentovala jsem, řídila jsem se rozepsaným jídelníčkem na celý měsíc. Vynechala jsem mysl, nepotřebovala jsem jí, řídila jsem se rozepsaným jídelníčkem a pamatuji si, jak jsem poznala vnitřní klid. Mé tělo se začalo radovat. A já jsem nechtěla přestat. A potřebovala jsem zkoušet, sama sobě pokusným králíčkem. Dělená strava nebyla špatná, pomohla mi, ale já jsem cítila, že hledám něco dál. Objevila jsem RAW stravu. Nejúžasnější,co jsem mohla vyzkoušet, ale také se dostavil pocit, že budu hledat dál. Hledala jsem. A našla. Není to žádný směr, nikdo to nestanovil. Dnes s radostí mohu oznámit, že jsem našla. Není to nikde napsané. Prošla jsem sebeláskou. Sebeláskou k mému tělu uvnitř. Poznala jsem pocit,kterému se říká buněčné vnímání. Nestalo se tak najednou. Skládala se mi mozaika. Dnes se řídím intuicí, tělo mi samo řekne co mám jíst, v jakém množství. Je možná těžké pochopit, ale proběhne rovnou analýza. A tak poznám podle toho v jakém období se nacházím /nemyslím roční období/, jestli potřebuji jíst pouze čerstvou stravu, kombinace čerstvé a vařené stravy, kořenovou zeleninu čerstvou nebo vařenou, vyjímečně maso atd. Stravu mám velmi pestrou, jím úplně všechno. A přesto nejím úplně všechno. Nejím potraviny, které se kupují jako hotové výrobky v obchodech. Moje tělo je svobodné. Cítím se tak lehce. Zajímavé, že mé tělo po restartu odmítá jogurty a trvanlivé mléko.Tato úžasná očista těla mě posouvá na mé cestě dál. Mozaika se mi skládala a skládala dál. Na některé dílky jsem čekala několik let než jsem našla a pochopila.

 

Objevila jsem poznání, že největší bohatství, informace, zdroj mám nejen já, ale každý člověk uvnitř v sobě. Otevřela jsem své srdce. Jaké bylo překvapení, když jednoho dne jsem viděla, jak z místa mého srdce odplouvá zlatý odemknutý zámek. Vlnil se jako had, pohyb měl lehký jako pták, těžký byl jako medvěd. Byl odemknutý a já pocítila svobodu a lehkost bytí. Nikdy nezapomenu co jsem prožívala. Jak to bylo krásné.

 

Má další cesta byla cesta odpuštění. Nebylo to ze dne na den. Já jsem čas nevnímala a neřešila, nechala jsem se vést intuitivně a srdcem. Odpuštění probíhalo v životě, který žiji a potom jsem prováděla to stejné, podobné v minulých životech. Miluji ladění mého těla, které postupně probíhá. Užívám si každý okamžik, kdy se ladím na jiné frekvence. Připadám si jako loďka, která pluje po vlnách v moři. Po vlnách z moře se dostávám do vln oceánu. Vím, že loďka se nepřevrátí. Užívám si ten pocit, že mohu plout jako delfín.

 

Děkuji sama sobě, že jsem se našla. Děkuji, že vnímám své tělo. Díky tomu se posouvám na mé cestě dál.

 

S láskou Petra

 

 

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU.

Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit. 

 

Informace odjinud