Jdi na obsah Jdi na menu
 


BÝT VE SVÉM STŘEDU

11146471_10153937682578098_3287141540026111195_o.png

 

 

Vnímám své tělo a tak cítím potřebu, že mám napsat pár řádků na téma Být ve svém středu. Tu potřebu psát můžu vysvětlit tak, že opravdově něco prožiji a přijmu. Zážitek je velmi silný. A posouvá mě na mé cestě dál. To se právě nyní stalo. Ještě u mě doznívá napojení,proto toto píši z takového zvláštního, ale krásného stavu. Jsem vědomá, jsem nohama na zemi, jsem opravdu uzemněná, ale vždy si plně užívám ten okamžik, kdy přijímám a můžu co opravdově prožiji převést do slov. Upřesňuji, že můj rodný jazyk je český a jiným jazykem aktivně nemluvím, přesto o sobě říkám, že musím přeložit do češtiny. Napíši pár řádků. Někdy méně znamená více. Náš jazyk, český jazyk, je radostně barevný. Znám to ze své zkušenosti. I já sama když je text dlouhý a poutavý, nevidím vždy napoprvé co je prioritou textu. Přiznávám, že mohu číst i několikrát než na to sama přijdu.

 

Lidé se mě opakovaně ptají, kdo mě učí. Má pravdivá odpověď je: Učí mě život. Jsem úplně obyčejná a neznámá žena. Vše co prožiji se odehrává ve mně samotné uvnitř nebo přes mé fyzické tělo - doma, venku, jednoduše kdekoliv. Nechávám se vést mým milovaným tělem, intuicí a srdcem. Můžu napsat jak mě vesmír učí. Učí mě tak moudře. Učí mě škola hrou. Ani já nedostanu jak říkáme vše černé na bílém. Ano, pokud je informace důležitá, vzkaz dostanu napsaný.

 

Jak vypadá napsaný vzkaz a jak si ho přečtu od milujících energií? Představte si list velikosti A 4 nebo i větší a českým jazykem je tam napsaná zpráva. Píši to pro případnou zvědavost lidí, jak milující energie předávají vzkaz. Je v rodném jazyce velmi dobře čitelný a viditelný. Je vždy výstižný, ve správný okamžik a nádherně napsaný. Vždy za něj pokorně děkuji a nesmírně si ho považuji. Vzkaz čtu vnitřním zrakem. Ten kdo ještě nečte vnitřním zrakem, tak popíši jaké to je. Pro mě je to úplně stejné a přirozené jako se dívám na tento svět modrýma očima.

 

Posílám vám všem slova na které se máte zaměřit. Pomohu vám rozmotat pomyslné klubíčko, rozmotám jen malinko, zbytek klubíčka si máte rozmotat sami. Jen tak pochopíte. Být ve svém středu. Vyrovnání. Jistě rozumíte. Ale mám potřebu upřesnit. Tak upřesňuji.

Mám zdůraznit.

 

Být ve svém středu. Vyrovnání sama v sobě uvnitř. Uvnitř nás samotných je největší síla, informace a zdroj. Otevřete sami sebe uvnitř. Pak se vám otevře celý vesmír.

 

Já děkuji sama sobě, že jsem se dokázala otevřít. Přeji vám trpělivost. Já sama jsem otevírala zlatý zámek.Vím o čem mluvím. Děkuji mému strážnému anděli a moudrým průvodcům. Děkuji, že mohu žít zde na planetě Zemi. Děkuji za milující přátele, se kterými mě vesmír opravdově spojil.

Děkuji jim za přijetí.

 

S láskou Petra

 

 

Nemáme potřebu uplatňovat autorská práva a jakkoliv omezovat šíření našich příspěvků. Je nesmyslné jakkoliv omezovat JEDNOTU, která je zároveň absolutní SVOBODOU.

Tlumočíme informace z kolektivního vědomí Kristovské setby, které má každý v sobě. Stačí se jen naladit a připojit. 

 

Informace odjinud