Jdi na obsah Jdi na menu
 


BUĎTE POŽEHNANÍ VY, KTEŘÍ ZŮSTÁVÁTE VĚRNÍ PRAVDĚ V DUCHU...

11224827_981759088514205_8037526311042474655_o.jpg

 

 
"BUĎTE POŽEHNANÍ VY, KTEŘÍ ZŮSTÁVÁTE VĚRNÍ PRAVDĚ V DUCHU...
NEBOJTE SE NIČEHO, VŽDY O VÁS BUDE POSTARÁNO, VŽDY BUDETE V BEZPEČÍ BOŽÍ LÁSKY A PŘÍZNĚ TĚCH, KTEŘÍ VÁS VEDOU A CHRÁNÍ...I PŘES ZDÁNÍ TOTÁLNÍHO CHAOSU A ZMATKU MÁ VŠE SVŮJ JASNÝ ŘÁD A SMYSL. JEN V PRAVDĚ OSVÍCENÍ TO MOHOU VIDĚT A CHÁPAT....CELÉ DĚNÍ JE ŘÍZENO VYŠŠÍMI SILAMI, PODPOROVÁNO LÁSKOU A SVĚTLEM BOHA OTCE-MATKY STVOŘITELE VŠEHO A VŠECH. VŠICHNI MÁTE MOŽNOST SE SPOJIT V SRDCI SE SVOU DUŠÍ, SE SVÝM DUCHEM, SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ! V TOM JE VAŠE NEJVĚTŠÍ SÍLA. KAŽDÝ DEN V KAŽDÉ CHVÍLI, KDYKOLIV SI VZPOMEŇTE, ŽE JÁDREM VAŠÍ BYTOSTI JE BOŽÍ SÍLA DUCHA, ŽE NEJSTE SLABÍ A BEZBRANNÍ, ALE SILNÍ A VĚČNÍ!!! 
 
 
 
JSOUCNO SE NEMŮŽE ANULOVAT, VYMAZAT A VY JSTE KAŽDÝ SKRZE JISKRU PŘÍMÝM PAPRSKEM CENTRÁLNÍHO ZDROJE - JSOUCNA. TO JE BOŽÍ ZÁKON, DANOST, FAKT!
 
 
 
 A TAK MY, VAŠÍ PRŮVODCI, VAŠE SVĚTELNÁ RODINA VÁM TENTO FAKT S LÁSKOU PŘIPOMÍNÁME, PROTOŽE JSTE ZAPOMNĚLI, JAK VELIKÝ TVŮRČÍ DAR JSTE OD STVOŘITELE DOSTALI. ON, VÁŠ-NÁŠ MILOVANÝ STVOŘITEL VÁS SKRZE TUTO JISKRU ZE SEBE SAMA VYZÁŘENOU NEUSTÁLE VYŽIVUJE, PODPORUJE, OCHRAŇUJE A POSILUJE. SKRZE TUTO JISKRU VÁS VOLÁ ZPĚT DO BEZPEČÍ BOŽÍHO DOMOVA. NEJSTE OPUŠTĚNÍ A BEZBRANNÍ, JSTE SKRZE SÍLU DUCHA, SÍLU A POŽEHNÁNÍ BOŽSKÉ JISKRY SCHOPNI VYSTOUPIT Z DUALITY. VYSTOUPIT ZE SEVŘENÍ NEVĚDOMOSTI, MALOSTI A OMEZENOSTI EGA A STÁT SE V PRAVDĚ ZÁŘÍCÍM LIDSKÝM ANDĚLEM, KTERÝM OD POČÁTKU VĚKŮ JSTE. VYUŽIJTE A POUŽÍVEJTE KAŽDÝ DEN TOTO DĚDICTVÍ, KTERÉ MÁ NEOMEZENOU MOC SKRZE LÁSKU SVATÉHO SRDCE VLÁDNOUT V LÁSCE, PRAVDĚ A SÍLE BOŽÍHO DUCHA ZEMI !"
AMEN***"