Jdi na obsah Jdi na menu
 


9 KLÍČŮ PROPOJENÍ

15590477_1030060193772604_1100260962035670131_n.jpg

 

  1. KLÍČ PROPOJENÍMatka-Dítě-Otec: Rodina je základem. Vztah Matky a dítěte je v době vzestupu vysokých vibrací, kdy společné záměry utváří Novou Zemi, velmi zásadní. Vzpomínky dítěte jsou odrazem činů Matky v období jejího života. Situace, které se opakují, hovory, které jsme už jakoby slyšeli, zkušenosti dítěte vyvíjející se podle uvědomění Matky. Matka a Dítě jsou prvotním článkem rodové linie, která se pomalu posouvá dál a přenáší nebo naopak léčí rodinnou karmu – ženskou i mužskou rodovou linii. Otec je Kotvou, stabilitou. Je stabilitou pro rodinu, která se vyvíjí a očišťuje – ukončuje nemoci všech, kteří byli nemocní, psychickou tyranii i bolest v srdci jednotlivců. Není zde jen proto, aby živil. Otec je Kotvou energetickou, aby vždy existoval návrat a uvědomění si posunu ve vědomí. Muž a Žena jsou v rolích Matky a Otce nezbytně nositeli energetické Podpory pro rychlý vývoj a růst dítěte.
  2. KLÍČ PROPOJENÍ Muž a Žena: Mužská a ženská energie se v harmonii propojuje. Jejich poslání je daleko vyšší, než-li rovnováha v našich životech i vztazích. Z propojení mužského a ženského principu vyplývá na povrch Jednota. Čím vícekrát si uvědomíme Jednotu posvátného svazku, tím více se šíří Boží láska do srdcí všech. Pár, který s uvědoměním vstupuje do posvátného svazku a propojení, v duševním i fyzickém splynutí, dochází nekonečného poznání o všemohoucnosti Boha. Učí se tak projevovat nekonečnou a bezpodmínečnou lásku celému světu ve stejné míře jako navzájem jeden druhému. Propojení jinu a jangu, je to symbol rovnováhy, Muže a Ženy, je symbolem Celistvosti.
  3. KLÍČ PROPOJENÍBůh a Já: Naše propojení s Vyšším vědomím a vlastní Duší je okamžik, kdy probíhají hovory s Bohem. Když jsme v tom nejtišším a nejklidnějším okamžiku, v přítomnosti samotného bytí, vnímáme celistvost se všemi a vším, s bolestí i láskou kolektivního vědomí, které je otiskem naší planety Země. Propojení s Bohem je klíč k vnitřní moudrosti lásky a též klíčem tvoření pro všechny. Meditace je klíč, v tichu najdeme nejvíce odpovědí.
  4. KLÍČ PROPOJENÍ Matka Země a Já: Naše Duše je to, co nás spojuje se všemi a vším. Naše tělo je dokonalým zrcadlem toho, jaké zkušenosti prožíváme. Matka Země je zhmotněná hojnost. Vidíte? Dokonalost přírody, přirozená rovnováha, která nezná žádného omezení. Příroda je odrazem vesmírných zákonů, které nosíme v sobě, každý z nás.
  5. KLÍČ PROPOJENÍČakrový systém: Energie, která se probouzí v jádru Země a jádru Vesmíru je nekonečný energetický tunel, který k nám vysílá energii. Naše čakry ji přijímají a skrz naši schopnost tvořit, využívají. Jsou to čakry, které zhmotňují stupně vědomí, kterých dosahujeme. Učíme se manifestaci – přání (korunní čakra), vizualizace (třetí oko), vyslovit/napsat přání a nebát se požádat o pomoc (krční čakra), procítit, jaký by byl život s přáním (srdeční čakra), pustit všechny strachy, kvůli které brání zhmotnění (čakra solar plexu), procítit živou radost (sakrální čakra), zhmotnit ve hmotě a přítomnosti (kořenová čakra) -> a přání je na světě.
  6. KLÍČ PROPOJENÍ Intuice a Poslání: Vnitřní hlas srdce a Boha, který nás volá k tomu, co máme dělat, čemu se máme věnovat, je tím, co můžeme následovat. Možnost volby je na nás. Je tu však stvořitelský otisk ve Vesmíru, kterým se zapisujeme do kolektivního vědomí i karmického zatížení. Je zde rovnováha. Je čas žít život, ve kterém zanecháme vlastní otisk, namísto toho, abychom absorbovali energii otisků jiných tvořitelů. Poslání je to, kam nás volá srdce, ne rozum. Je to ráj, kde se cítíme dobře, naše ego zde nemá žádnou sílu. Je to poslání, které cítíme v každé buňce svého těla. To je Rovnováha.
  7. KLÍČ PROPOJENÍ Sloužit sám sobě: Sloužit druhým, Bohu v nás, šířit lásku. Na každém záleží, jsme tu každý sám za sebe, za své vědomí, které se manifestovalo do našeho těla. Ale Jednota je posláním nám všem. Jak ty sám k sobě, tak my k tobě. Zrcadlo funguje ze všech stran. Zde je prostor pro tvoření. Co vytvoříme pro druhé, se k nám vrací.
  8. KLÍČ PROPOJENÍ Přijetí a Přijímání: Přijmi se se vším, čím jsi byl a jsi. Přijmi vše, co k tobě přichází. Proměň ve zlato vše, co je ti svěřeno. Přijímej s otevřenou náručí to nejvíc, co si zasloužíš.
  9. KLÍČ PROPOJENÍCelistvost a Jednota: Není nic, co by nemělo druhou stranu mince. Je jen jedno Slunce, jedna Láska, Jedno Vědomí. Tím vším jsme my, Já i Ty. 

 

Přijato 29.1. při mírovém shromáždění na Vyšehradě (15.00-16.00 hod).

Zdroj: Brána k Duši