Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

VSTUPENKA DO JEDNOTY

1. 7. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

AKTUALIZOVÁNO

Dříve mne provázela víra, která byla nutná k dosažení probuzení. Víra vedla mé kroky cestou, kterou jsem musela projít, abych plně pochopila. Dnes už VÍM, proto jsem víru nechala odejít… Když VÍM, tak CÍTÍM, prostě JSEM. K dosažení nejvyšších úrovní poznání je nutné osvobodit se od všech úrovní víry a přirozeně VĚDĚT.

 

Přesouvání v realitě nejen ve vztazích

8. 5. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Ukotvit se ve vlastní realitě znamená uvědomovat si, co se skutečně děje, znamená procitnout a začít si vážit sám sebe.

 

Transformace v praxi

4. 5. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

AKTUALIZOVÁNO

Neberte nic jako návod, máte svobodnou volbu si vybrat cokoliv chcete. Případné pády a odbočky z cest Vás jenom posílí.  Všechno, co teď potřebujeme, je vzít si zpět svoji sílu a používat jí. Už ji víc komukoliv neodevzdávat. K tomu dojdeme opuštěním všech starých programů a následováním toho tichého hlasu uvnitř nás, který bude jediným našim průvodcem.  Jen tak se dostaneme z okovů manipulace a nalezneme cestu domů, do našich srdcí, a poznáme kdo skutečně jsme. 

 

Osvobození vědomých bytostí od iluze

16. 4. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

„Všechny vědomé bytosti, jež poznaly kosmické zákonitosti, a ony uplatňují ve své každodenní realitě, zažijí jedinečné a výjimečné okamžiky.

 

Rozdíl mezi náboženstvím a duchovnem

10. 4. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

V každém náboženství je zakotveno mnoho strachu. Strach z následků vašich činů, strach z toho, co se stane, až zemřete, pokud nežijete správně. V duchovnu existuje pouze láska, umožňuje vám soustředit veškerou svou energii pouze na dobro a konat pouze na základě lásky. 

 

Opakované vytváření minulosti

7. 4. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Vy jste tím člověkem, který dokáže vnést více světla na to, co se vlastně stalo. Tím se světlu více otevíráte a můžete též získat více energie z vyšších sfér. Když se ale minulosti nechcete vzdát, můžeme vás dnem i nocí bombardovat energií a vy nebudete schopní jí přijmout – od nás ani od nikoho jiného. Udržujete se tak v nízkých frekvencích.

 

UDĚLEJTE TO PRO SVOU DUŠI A PRO DUŠI SVĚTA

26. 3. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Jsme tu, abychom nabídli práci, která rozkřičí do světa kým opravdu jsme. Jsme tu, abychom přivedli naše srdce jedno k druhému. Jsme tu, abychom se dívali jeden na druhého Očima Boha. Nejsme tu proto abychom odsuzovali, kritizovali, cítili se lepšími nebo horšími než druzí lidé. Vesmír nezajímají dokonalé, bohaté nebo egocentrické záležitosti. Vesmír zajímá VAŠE DUŠE - co s ní děláte, jestli jí ignorujete nebo dokonce zneužíváte a jak moc ji používáte ke službě a přispíváte k růstu Celku.

 

Je čas, abyste začali používat své schopnosti

18. 3. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Tato schopnost je přirozenou součástí vašich božských schopností utvářet svůj život na Zemi. Zapomněli jste na to, kým jste a čeho jste schopni. Schopnost tvořit ve hmotě je něco, na co jste zapomněli a na co si potřebujete vzpomenout. Je vaším přirozeným darem, který jste vždy měli. Proces rozpomenutí neznamená učit se něčemu novému, ale je o probuzení se a znovupřevzetí své síly, návratu k sobě a odhalení této schopnosti tvořit.
 

 

Propojování světelné sítě probuzených

14. 3. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Na území Čech nyní dochází k propojování mocné světelné sítě probuzených a mnoho průkopníků zcela nového bytí zde na Zemi se stává pro sebe vzájemně rodinou.

 

SÍLY OSUDU

11. 3. 2017

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Nyní už není bezpečnější držet se starých vzorců. Být zavedeni daleko za hranice které jste si kdy mysleli že máte, je pro vás mnohem bezpečnější, produktivnější, léčivější, více transformující, více radikálně otevírající a více Lásku demonstrující.