Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

Výběr terapeuta a duchovního učitele

8. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Měli bychom vždy usilovat o radu a zapojení svého vnitřního pocitu a pečlivě vyhodnocovat, jak pokračují naše sezení s určitým terapeutem, či duchovní cesta s duchovním učitelem. Jakékoliv náznaky postupu k spolu-závislosti, ať již na naší straně nebo na straně terapeuta, či duchovního učitele bychom měli co nejdříve rozpoznat a učinit správná rozhodnutí.

 

Kruhy a spirály života

3. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Neustále je kladen důraz na: energii slov, myšlenek a emocí. Ale jak to vlastně funguje? Proč se nám občas přes veškerou snahu nedaří tímto způsobem TVOŘIT? Pokusím se to vysvětlit obyčejnými slovy, zapojte tedy během čtení představivost.

 

ŽENSKOST NEMÁ LINEÁRNÍ PLÁN

1. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Když jsem se opravdu začala starat o svou ženskou podstatu a naslouchala jsem tomu, co má ženskost opravdu potřebuje, tak to byl moment, kdy má intuice začala být hlasitá a jasná. A já jsem nic z toho neplánovala. Z hlediska mužské strategie, nic z tohoto není strategické. Naučila jsem se opravdu naslouchat, následovat a věřit svým pocitům a tak důvěřovat své ženské energii. Ženskost nemá lineární plán. Nezná z A do B.

 

PŘIJETÍ

1. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Mé srdce rozkvétá, celé mé tělo kvete. Kde jdu a dotknu se chodidlem Země, tam vše pokrývají květy. Je zde nádherná vůně... Již není třeba trpět. Sundejte Ježíše z kříže, sundejte sebe z kříže... Prociťte jeho spojení s Máří Magdalenou a jejich lásku. Prociťte sebe a lásku k sobě. Nechť vše volně proudí... Dochází k přijetí a tím i ke spojení, propojení.

 

VZPOMEŇME SI, PROČ JSME ZDE

31. 5. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Během posledních měsíců můžeme spatřovat události, které působí obecně starosti všem. Nacházíme-li se již však na své osobní duchovní cestě, není dobré podporovat tzv. reverzní činnosti a události tím, že jim věnujeme přílišnou pozornost, tedy svou osobní životní energii, i energii duchovní. Jedná se však i o tzv. požitkářství, resp. přílišnou shovívavost k nám samotným, a též o utápění se v různých duševních bolestech, strastech, řešení osobních příběhů. Toto vše nás jen odvádí na nesprávnou kolej, oslabuje nás to, a též sabotuje náš vyšší duchovní plán, naši vlastní šablonu stvoření.

 

POŽEHNÁNÍ - POHANSKÝ SYMBOL

20. 5. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Tři vztyčené prsty představují božskou triádu, trojjedinost. Požehnáním rušíme negativní okolnosti a vlivy na dočasný pozemský život. Samotným vyslovením magického slova ,,požehnání“ nebo ,,žehnám“, uvádíme v pohyb zakódovanou pozitivní energii, proud informací, které se nacházejí v PROSTORU všude kolem nás.

 

 

UVOLNĚTE SVŮJ VNITŘNÍ STRES A NASTOLTE V SOBĚ MÍR

7. 5. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

“Je-li vaše situace natolik zamotaná, že každý další pokus o její vyřešení ji zamotá ještě víc, je to pro vás jasné znamení, že se má tato situace vyřešit svým vlastním způsobem, aniž byste do ní zasahovali. Týká se to především těch oblastí, na kterých vám nejvíce záleží a o které máte největší strach. Ale právě tento strach vás vede k zoufalé snaze “eliminovat nebezpečí”, přičemž však kvůli myšlenkovému hluku neslyšíte své vnitřní vedení a jednáte pod tlakem stresu, který cítíte.

 

Antalii: Diamantový Věk

3. 5. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Diamantoví lidé cítí, že jejich tělo je jejich Chrám a pečují o něj. Nevyhledávají kostely a jiná místa, kde tam někde venku hledají Boha. Oni, ví, že jsou jeho součástí.

 

Nová Země je zde

28. 4. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

 
V tomto období, více než kdy jindy můžete vnímat, jak stará energie kolem sebe kope. Těmto lidem přestávají fungovat jejich staré poučky, energie, metody. Je třeba se přizpůsobit Nové Zemi a její energii. Nic nepřichází lusknutím prstu, ale postupně. Každý je schopen ji načíst podle toho, jak je na ni připraven. Lidé otevřeného srdce již Novou Zemi žijí, další se časem přidají, či odejdou...
 

Staré duše a portály

21. 4. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

 Vy cítíte původní matrici Země, její původní nastavení a svou přítomností vše zažeháváte. Stačí jen být na tomto místě, váš panel světla se automaticky naladí na světelný sloup určitého místa, portálu. Tyto energie se spojí… Vytvoří se zážeh, jiskra a dojde k otevření brány, k proudu obrovské energie světla.