Jdi na obsah Jdi na menu
 


INFORMACE ODJINUD

Příspěvky

Dost bylo ezoterních masek - propusťme hněv!

28. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

K pochopení sebe sama slouží právě také emoce a pocity tíhy a prožívání všeho, co námi aktuálně prochází naplno. Cílem je dostat vše do vědomí a zpracovat to a to bez vyjadřování i negací zkrátka nejde. KONEC HER, PŘÁTELÉ.   

 

Syndrom sté opice a kolektivní vědomí

26. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Vesmírné vědomí je propojené s vědomím každého jednoho z nás, společně vytváříme spojený celek, každá jedna myšlenka vytváří onen prvotní pohyb, je řídící energií, spolupodílející se na proměnách vesmíru a veškerého bytí i nebytí.

 

Energie ÚPLŇKU a letní slunovrat

16. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Letošní letní slunovrat, doplněný energií úplňku, bude energeticky velmi silný, nezapomínejme tedy na vnímání všech událostí v posvátném vnitřním klidu a v soustředění na přítomný okamžik. Důležité je také vědět, a nejen v magických časech mezidobí, že vyvážené propojení obou protikladných energií, mužské a ženské síly, vytváří osobní, partnerskou, kolektivní i vesmírnou harmonii.

 

Výběr terapeuta a duchovního učitele

8. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Měli bychom vždy usilovat o radu a zapojení svého vnitřního pocitu a pečlivě vyhodnocovat, jak pokračují naše sezení s určitým terapeutem, či duchovní cesta s duchovním učitelem. Jakékoliv náznaky postupu k spolu-závislosti, ať již na naší straně nebo na straně terapeuta, či duchovního učitele bychom měli co nejdříve rozpoznat a učinit správná rozhodnutí.

 

Kruhy a spirály života

3. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Neustále je kladen důraz na: energii slov, myšlenek a emocí. Ale jak to vlastně funguje? Proč se nám občas přes veškerou snahu nedaří tímto způsobem TVOŘIT? Pokusím se to vysvětlit obyčejnými slovy, zapojte tedy během čtení představivost.

 

Poselství ze Zdroje

1. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Dnes budu vecny, reknu vam konkretni veci, ktere budou pred vami v nastavajicim case vyvstavat. Vy jste dokoncili svoje poznani a s timto konci i projekt duality na planete Zemi. Konci i doba podruci planety Zeme s temnou fazi, konci i doba podruci vas jako bytosti v silnem zajeti techto vlivu, techto entit a zaroven jsem vam poskytnul spoustu nastroju na to, abyste se mohli sami snadneji vyvazat z karmicke zateze.

 

ŽENSKOST NEMÁ LINEÁRNÍ PLÁN

1. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Když jsem se opravdu začala starat o svou ženskou podstatu a naslouchala jsem tomu, co má ženskost opravdu potřebuje, tak to byl moment, kdy má intuice začala být hlasitá a jasná. A já jsem nic z toho neplánovala. Z hlediska mužské strategie, nic z tohoto není strategické. Naučila jsem se opravdu naslouchat, následovat a věřit svým pocitům a tak důvěřovat své ženské energii. Ženskost nemá lineární plán. Nezná z A do B.

 

PŘIJETÍ

1. 6. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Mé srdce rozkvétá, celé mé tělo kvete. Kde jdu a dotknu se chodidlem Země, tam vše pokrývají květy. Je zde nádherná vůně... Již není třeba trpět. Sundejte Ježíše z kříže, sundejte sebe z kříže... Prociťte jeho spojení s Máří Magdalenou a jejich lásku. Prociťte sebe a lásku k sobě. Nechť vše volně proudí... Dochází k přijetí a tím i ke spojení, propojení.

 

VZPOMEŇME SI, PROČ JSME ZDE

31. 5. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Během posledních měsíců můžeme spatřovat události, které působí obecně starosti všem. Nacházíme-li se již však na své osobní duchovní cestě, není dobré podporovat tzv. reverzní činnosti a události tím, že jim věnujeme přílišnou pozornost, tedy svou osobní životní energii, i energii duchovní. Jedná se však i o tzv. požitkářství, resp. přílišnou shovívavost k nám samotným, a též o utápění se v různých duševních bolestech, strastech, řešení osobních příběhů. Toto vše nás jen odvádí na nesprávnou kolej, oslabuje nás to, a též sabotuje náš vyšší duchovní plán, naši vlastní šablonu stvoření.

 

POŽEHNÁNÍ - POHANSKÝ SYMBOL

20. 5. 2016

| Rubrika: INFORMACE ODJINUD

Tři vztyčené prsty představují božskou triádu, trojjedinost. Požehnáním rušíme negativní okolnosti a vlivy na dočasný pozemský život. Samotným vyslovením magického slova ,,požehnání“ nebo ,,žehnám“, uvádíme v pohyb zakódovanou pozitivní energii, proud informací, které se nacházejí v PROSTORU všude kolem nás.